ראוטר הוט

ראוטר של הוט: כל מה שחשוב לדעת על הראוטרים / נתבים שמציעה חברת הוט. סוגי ראוטרים שונים המתאימים לרשת האינטרנט הרגילה לרשת הסיבים האופטיים

דצמבר 21

הוט מספקת תשתית אינטרנט רגיל ותשתית פייבר לאינטרנט מהיר הפועל על גבי תשתית סיבים אופטיים. החברה מציעה כמה סוגים של נתבים, כאשר האחרון והמוכר מביניהם הוא הוט בוקס שמשתכלל כל הזמן ומציע אפשרויות מתקדמות לגלישה רציפה ומהירה.

נתב HOT Box 5: הנתב המתקדם ביותר של הוט, תומך בתקן Wi-Fi 6 שמאפשר קליטה לטווח רחב, עבודה בקצב הורדה מהיר, ריבוי מכשירים בו זמנית, ופחות רגישות להפרעות. ניתן לגלוש במהירות עד 1 ג׳יגה בהתאם לחבילה שלכם, וישנן שתי רשתות אלחוטית בתדרים 2.4 ו-5 גה"ץ.

ראוטר של הוט בוקס 4: נתב מתקדם בתקן AC עם קצב הורדה מהיר, קליטה לטווח גדול, והעברת נתונים מהירה. ניתן לגלוש במהירות של עד 500 מ״ב והנתב משלב גם טלפון. ניתן לגלוש בו זמנית מטלפונים חכמים, מחשבים ניידים ונייחים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות ועוד. גם הנתב הזה פועל בשתי לרשתות אלחוטיות. 

נתב הוט בוקס 2: נתב התומך בתקן N שתומך באינטרנט ובטלפון. תכונותיו דומות לנתבים הקודמים שציינו, אך המהירות המקסימלית שבה הוא תומך היא עד 200Mb.

הוט בוקס: ראוטר של הוט הבסיסי ביותר, תומך בתקן N. תכונותיו דומות לנתבים האחרים אך מהירות הגלישה המרבית היא 100 מ״ב. 


חבילות אינטרנט HOT

תגובות