דלג לתוכן

כל מה שחשוב לדעת על ראוטר פרטנר

פרטנר ראוטר: איזה נתב מציעה פרטנר? האם הוא מתאים לתשתית סיבים אופטיים? כל מה שצריך לדעת על הנתבים השונים שמציעה החברה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

פרטנר מציעה ללקוחותיה נתבים / ראוטרים התומכים גם בתשתית הסיבים המהירה שהיא מציעה וגם בתשתיות ADSL של בזק או לתשתית הכבלים.

נתב Technicolor FGA2233: נתב בתקן WiFi 6 4X4, מיועד ללקוחות אינטרנט הסיבים של חברת פרטנר עד מהירות 1 ג'יגה, בטכנולוגית GPON תומך עד מהירות 2.5 ג'יגה. הנתב תומך בטלפוניה ביתית מסוג VOB עד שני קווים ונכללת גם תמיכה בתקן Easy Mesh. 

מגדיל טווח Partner WiFi 6 Easy Mesh: תומך בתקן Easy Mesh, במהירויות גבוהות עד 1 ג'יגה בסיבים. מגדיל הטווח מאפשר גלישה מכל מקום בבית ללא תקיעות, במהירות עצימה וקליטת WiFi חזקה. 

ראוטר פרטנר פייבר: נתב Technicolor DGA2232 של פרטנר מיועד ללקוחות פרטנר פייבר והוא מאפשר להגיע למהירות 1 ג׳יגה. גם לקוחות DSL יכולים להשתמש בו במהירות עד 100 מ״ב. הנתב הזה מאפשר תמיכה גם בטלפוניה הביתית עד שני קווים. פרטנר ראוטר פועל בתקן AC המתקדם שתומך בעד 64 התקנים שמחוברים בו זמנית לרשת, ועד ארבעה חיבורי רשת Lan Ethernet. יתרון נוסף הוא רשת אלחוטית אחודה בתדרי 2.4Ghz ו-5Ghz עם תכונת Band Steering.

נתב Technicolor TG789: נתוניו של נתב פרטנר זה דומים לראוטר הקודם ברשימה, רק שהוא מיועד רק ללקוחות ADSL/VDSL ולא ללקוחות פייבר. 

נתב Arris TG1652S: פרטנר ראוטר שמיועד ללקוחות בעלי תשתית כבלים. בדומה לראוטר פרטנר פייבר, הוא פועל בתקן AC המתקדם ומאפשר ארבעה חיבורי רשת Lan Ethernet במהירות 1 ג׳יגה. 

נתב D Link 256 AC: נתב שמיועד ללקוחות פרטנר עם תשתית ADSL/VDSL עד 100Mb. פועל בתקן AC עם ארבעה חיבורי רשת LAN Ethernet במהירות 1 ג׳יגה. יש לנתב רשת אלחוטית בתדרי 2.4Ghz ו-5Ghz.

נתבים נוספים: פרטנר מציעה שני נתבים נוספים לבעלי תשתית ADSL/VDS עד 100 מ״ב. אלו הם נתב D Link 225 ונתב T&W T128, שניהם פועלים ברשת אלחוטית Wi-Fi בתקנים B/G/N, עם ארבעה חיבורי רשת LAN Ethernet, ורשת אלחוטית בתדר 2.4Ghz.

מחיר ראוטר פרטנר

כאשר אתם מצטרפים לחבילת אינטרנט של פרטנר, בין אם זה אינטרנט רגיל, סיבים או אולי חבילת טריפל הכוללת גם אינטרנט וטלוויזיה של פרטנר TV, חשוב שתשימו לב לעלות הנתב. החברה יכולה להציע לכם את הנתב ברכישה או בהשכרה (זה משתנה מעת לעת) אבל כך או כך זה מצריך עלות חודשית נוספת לעלות החבילה וכדאי לברר זאת טרם ההצטרפות.

הצטרפות לפרטנר

פרטנר פייבר

תגובות