כל מה שחשוב לדעת על ראוטר פרטנר

פרטנר ראוטר: איזה נתב מציעה פרטנר? האם הוא מתאים לתשתית סיבים אופטיים או גם לתשתיות רגילות של בזק והוט? כל מה שצריך לדעת על הנתבים השונים שמציעה החברה

נובמבר 21

כבר כמה שנים שפרטנר מספקת אינטרנט רגיל במודל השוק הסיטונאי, כך שהיא מוכרת חבילה משולבת של תשתית בזק ואת שירותי הספקית שלה או חבילות משולבות בשיתוף פעולה עם הוט. ביחד עם זאת, בשנתיים האחרונות החלה פרטנר לפרוס תשתית סיבים אופטיים עצמאית שלה ובדרך זו היא יכולה למכור חבילת אינטרנט פייבר מהיר כשהיא מספקת גם את התשתית וגם את הספק.

פרטנר מציעה ללקוחותיה נתבים / ראוטרים התומכים גם בתשתית הסיבים המהירה שהיא מציעה וגם בתשתיות ADSL של בזק או לתשתית הכבלים.

ראוטר פרטנר פייבר: נתב Technicolor DGA2232 של פרטנר מיועד ללקוחות פרטנר פייבר והוא מאפשר להגיע למהירות 1 ג׳יגה. גם לקוחות DSL יכולים להשתמש בו במהירות עד 100 מ״ב. הנתב הזה מאפשר תמיכה גם בטלפוניה הביתית עד שני קווים. פרטנר ראוטר פועל בתקן AC המתקדם שתומך בעד 64 התקנים שמחוברים בו זמנית לרשת, ועד ארבעה חיבורי רשת Lan Ethernet. יתרון נוסף הוא רשת אלחוטית אחודה בתדרי 2.4Ghz ו-5Ghz עם תכונת Band Steering.

נתב Technicolor TG789: נתוניו של נתב פרטנר זה דומים לראוטר הקודם ברשימה, רק שהוא מיועד רק ללקוחות ADSL/VDSL ולא ללקוחות פייבר. 

נתב Arris TG1652S: פרטנר ראוטר שמיועד ללקוחות בעלי תשתית כבלים. בדומה לראוטר פרטנר פייבר, הוא פועל בתקן AC המתקדם ומאפשר ארבעה חיבורי רשת Lan Ethernet במהירות 1 ג׳יגה. 

נתב D Link 256 AC: נתב שמיועד ללקוחות פרטנר עם תשתית ADSL/VDSL עד 100Mb. פועל בתקן AC עם ארבעה חיבורי רשת LAN Ethernet במהירות 1 ג׳יגה. יש לנתב רשת אלחוטית בתדרי 2.4Ghz ו-5Ghz.

נתבים נוספים: פרטנר מציעה שני נתבים נוספים לבעלי תשתית ADSL/VDS עד 100 מ״ב. אלו הם נתב D Link 225 ונתב T&W T128, שניהם פועלים ברשת אלחוטית Wi-Fi בתקנים B/G/N, עם ארבעה חיבורי רשת LAN Ethernet, ורשת אלחוטית בתדר 2.4Ghz.

מחיר ראוטר פרטנר

כאשר אתם מצטרפים לחבילת אינטרנט של פרטנר, בין אם זה אינטרנט רגיל, סיבים או אולי חבילת טריפל הכוללת גם אינטרנט וטלוויזיה של פרטנר TV, חשוב שתשימו לב לעלות הנתב. החברה יכולה להציע לכם את הנתב ברכישה או בהשכרה (זה משתנה מעת לעת) אבל כך או כך זה מצריך עלות חודשית נוספת לעלות החבילה וכדאי לברר זאת טרם ההצטרפות.


הצטרפות לפרטנר

פרטנר פייבר

תגובות