דלג לתוכן

בתים חכמים קדמה, איכות חיים, חיסכון ונוחות

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ניתן לרתום אותה לצרכים מגוונים ולהיעזר בה בכדי להפוך את חיינו הפרטיים לנוחים ונעימים יותר. בתים חכמים הם דוגמה מצוינת לדרך בה ניתן להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות ליצירת מרחב מחייה נעים ונוח, שיהיה מצד אחד מותאם אישית לצורכי המשתמש, ומצד שני חסכוני, יעיל וידידותי לסביבה. אם זה נשמע לכם טוב מכדי להיות אמיתי, כדאי שתקראו את השורות הבאות, ותתוודעו ליתרונותיו של הבית החכם.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אפריל 21

אוטומציה ובקרה

בבית חכם, מערכות ומכשירים ביתיים הפועלים על חשמל נשלטים ומבוקרים על ידי מרכז בקרה משותף. מרכז הבקרה מאפשר תיאום בין המערכות, תכנון מותאם לצורכי בני הבית ולהרגלי החיים שלהם, ושליטה ובקרה מרחוק.  בבית חכם ניתן לתכנן ולשלוט מרחוק על מערכות הצללה כמו תריסי גלילה ווילונות, על דוד המים, על תאורת חוץ ופנים, על מיזוג האוויר, מצלמות אבטחה, מנעולים ומנגנוני בטיחות וכן הלאה. תכנות מותאם לדפוסי החיים של בני הבית ויכולת שליטה ובקרה מרחוק מאפשרים איכות חיים, נוחות וחיסכון בהוצאות.

יוקרה

הודות לאיכות החיים, לנוחות ולקדמה שמאפיינת אותם, בתים חכמים נחשבים ליוקרתיים ומבוקשים. ערכו של בית חכם יהיה על פי רוב גבוה מערכו של בית זהה שאינו מצויד במערכות בית חכם.  אם אתם בעלי בית, שדרוג הבית הנוכחי לבית חכם יעלה את ערך הנכס, בנוסף לכך שיהפוך את חייכם בו לנוחים ונעימים יותר.

בקרת אקלים

משבר האקלים הגלובלי הופך את מזג האוויר לקיצוני, וככל שמזג האוויר נהיה קיצוני יותר, כך נדרשות מערכות בקרת אקלים יעילות וחכמות יותר. בבית חכם מערכות מיזוג האוויר ניתנות לתכנון מראש בהתאם לתנאי מזג האוויר, וכן לשליטה ובקרה מרחוק. אם אתם גרים בבית חכם, אתם יכולים להבטיח שכאשר תשובו מהעבודה, או כאשר ילדיכם ישובו מבית הספר, הטמפרטורה בבית תהיה בדיוק הטמפרטורה הנכונה בכל עונות השנה. בנוסף, מערכות בקרה וחיישנים ידאגו לכך שבחדרים ריקים לא יופעלו לחינם מערכות חימום או קירור, על מנת שלא תתבזבז אנרגיה מיותרת. ניתן להתקין בבית חכם מזגנים עיליים הנשלטים מרחוק בעזרת הסמארטפון, וכוללים מערכות המאתרות תקלות ושולחות לכם התרעות שונות כמו תזכורת לניקוי פילטרים תקופתי שיש לבצע. השילוב של תכנון מראש עם יכולת שליטה מרחוק מבטיח לכם שבכל מזג אוויר תוכלו לשלוט על הטמפרטורה בבית, גם כאשר לא ניתן לצפות מראש את מזג האוויר, כמו למשל בימי האביב.

קדמה, איכות חיים וחיסכון

טכנולוגיות הבית החכם מאפשרות לבעלי בתים ליהנות מאיכות חיים, יוקרה וביטחון. רוצים להשתדרג וליהנות מקדמה טכנולוגית, נוחות מפנקת וחיסכון? אם אתם בשלבי תכנון בית, פנו לחברה מקצועית בתחום כדי לתכנן את הבית מראש כבית חכם. לבעלי בית קיים מומלץ לפנות לאיש מקצוע מוסמך המתמחה ביישום טכנולוגיית בתים חכמים בכדי לשדרג את הבית ולהפכו לבית חכם.