דלג לתוכן

טסים לראות כדורגל בחו"ל?

איזה חבילת תקשורת כדאי לכם לרכוש?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הזמנתם חבילות ספורט לחו"ל? רוצים לשמור על קשר עם חברים ומשפחה במהלך החופשה, ולהתעדכן בכל מה שחשב בעבודה? כדי שתוכלו מצד אחד להנות ממשחקי הכדורגל שתראו  ומצד שני לא להתנתק ממה שקורה בארץ, כדאי שתהיה לכם חבילת תקשורת טובה. איך תדע איזו חבילה היא המשתלמת ביותר עבורכם?

חבילת גלישה מותאמת לצורכיכם

כדי שחבילת הגלישה תתאים לכם, ראשית עליכם להגדיר את צורכיכם. 

  • מה זמן הנסיעה המשוער? מספר ימים? מספר שבועות? יש חבילות מוגבלות בזמן, החל מחבילה ליום אחד, וכלה בחבילה שניתן לנצלה במשך מספר שנים.
  • יעדים – האם הנסיעה היא ליעד אחד וחזרה ממנו לארץ, או שבמהלך הנסיעה תעברו במספר יעדים? האם מסלולכם ידוע מראש, או שאתם מתכננים 'לזרום'? יש חבילות המיועדות עבור יעדים ספציפיים, בעוד שחבילות אחרות יאפשרו לכם גלישה ושיחה מכל מקום.
  • האם אתם זקוקים לגלישה ברשת, ווייפיי, או שיחות טלפון? יש מי שזקוקים לשיחות בלבד, יש מי שמעדיפים לגלוש, לתקשר ולבצע שיחות דרך ווטסאפ ולהסתמך על ווי פיי ,ולא לשוחח דרך הקו הסלולארי, מה ההעדפה שלכם?

מה מציעה חברת הסלולר שלכם

תמיד כדאי לבדוק מה יש לחברת הסלולארי שלכם להציע בנושא, ייתכן שתופתעו לגלות שכלקוחות החברה אתם זכאים לחבילת תקשורת אטרקטיבית בחו''ל. דברו עם נציג החברה וקבלו הצעה, אותה תוכלו להשוות מול חבילות תקשורת  נוספות שתמצאו.

נושאים שיש לתת עליהם את הדעת

חבילות התקשורת השונות לחו''ל כוללות מספר פרמטרים, כל חברה מציעה חבילות בתנאים שונים, ולפעמים קשה להשוות בין החבילות השונות. חשוב לשים לב למספר פרמטרים:

  • הגבלות – האם החבילה כוללת הגבלת נפח גלישה וSMS? בחלק מהחבילות, לאחר שמיציתם את נפח החבילה, כל שימוש נוסף כרוך בתוספת תשלום. חבילות אלו עלולות להיות מלכודת אם לא תהיו מחושבים וזהירים. חבילה מוגבלת בזמן לא מתאימה למי שמתכוון לטייל בספונטניות, ואם אתם רוכשים חבילה מוגבלת ביעדים, חשוב לוודא שכל היעדים בהם אתם מתכננים לשהות כלולים.
  • התחייבות – וודאו שרכישת החבילה לא כרוכה בשום התחייבות מצידכם.
  • האם החבילה כוללת שיחות נכנסות מהארץ ללא תוספת תשלום וללא הגבלה?
  • האם במקרה ויעלה הצורך, תוכלו להרחיב ולהאריך את החבילה?

להשוות בקלות

מרגישים מבולבלים ואובדי עצות? חוששים שמרוב פרטים שיש לשים אליהם לב לא תצליחו לבצע השוואה מדויקת? אל דאגה, באתר כמה זה כבר חשבו עליכם. אתר כמה זה ואתרים דומים הוקמו בכדי לאפשר לגולשים לבצע השוואות בין מוצרים ושירותים שונים בקלות וביעילות. באתר כמה זה ריכזו עבור הגולשים את חבילות הגלישה השונות שמציעות חברות הסלולאר לנוסעים בחו''ל, והחבילות מוצגות לגולש בצורה ברורה ונוחה להשוואה. הניווט באתר קל ונוח, ותוכלו לבצע השוואת מחירים ותנאי חבילות תקשורת לחו''ל בקלות ויעילות.