דלג לתוכן

פרטנר פייבר פריסת סיבים אופטיים

תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר הפרושה ברחבי הארץ מאפשרת גלישה איכותית ומהירה. פרטנר פייבר עם תמיכה במכשירים שונים במקביל כמו: טלוויזיה, מחשב, בית חכם ועוד.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עדכון דצמבר 2022

קבוצת פרטנר חתמה על הסכם עם בזק לרכישת זכות שימוש ב- 120 אלף קווי תשתית סיבים אופטיים של בזק החל מה- 1 בינואר 2023. ההסכם מאפשר לפרטנר להשתמש בתשתית הסיבים האופטיים של בזק ולספק שירותי סיבים ליותר בתים בישראל ללא צורך בתשתית העצמאית שלה (תשתית הסיבים של פרטנר), זכות השימוש תינתן מבזק לפרטנר ב- 5 פעימות שנתיות שוות של 24 אלף קווים בשנה. ומה זה אומר לגבי הצרכנים? התחרות של החברות על הצרכן והמנויים גדלה. עם הזמן, צרכנים שיש באזור שלהם רק תשתית סיבים של בזק יוכלו לקחת גם את חברת פרטנר בחשבון ולבחון התחברות לחבילות אינטרנט הסיבים/ אינטרנט הסיבים+ טלוויזיה של החברה. 

פרטנר פייבר

תשתית הסיבים האופטיים - פרטנר פייבר, מאפשרת גלישה איכותית ומהירה במיוחד ותומכת באופן אופטימלי בגלישה בכמה מכשירים במקביל. אם זה ללימודים מרחוק, עבודה מהבית, גיימינג, צפייה בסטרימינג ובתכני וידאו על גבי האינטרנט, חיבור הרשת הביתית למצלמות אבטחה ולמכשירים חכמים (IoT) כמו מזגן חכם, יישומי 'בית חכם' ועוד. תשתית הסיבים של פרטנר מאפשרת מהירות העלאת תכנים ושיתוף קבצים של עד MB250 וגלישה במהירות של עד GB1, ניתן להתחבר לחבילות אינטרנט הסיבים של פרטנר או לחבילות טריפל הכוללות אינטרנט, טלוויזיה וטלפון קווי. 

בנוסף לחברת פרטנר קיים שירות private fiber שמבוסס על תשתית הסיבים של פרטנר, אך זהו סיב אופטי פרטי שמחובר עד בית הלקוח ללא כל שימוש מצד השכנים. שירות זה בא כדי לתת מענה ולשמור על מהירות גלישה גבוהה גם בשעות עומס ושעות שיא. 

באילו ערים ניתן להתחבר לרשת בסיבים של פרטנר?

בתחילת הדרך פריסת הרשת נעשתה בשכונות מרכזיות בערים כמו: שדרות, עפולה, קריית ביאליק, חיפה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, אשדוד, אשקלון, יבנה, ראש העין, קריית גת, מודיעין, ירושלים, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, נס ציונה, אילת, מעלה אדומים ועוד. עם הזמן התרחבה הפריסה לעוד ערים ושכונות רבות ומגוונות. 

פרטנר פייבר

תגובות