דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

הטבות בחברות הטלוויזיה

נשארים בבית? אל תדאגו, יש מלא מה לראות! וגם לחברות יש הטבות. כל מה שחשוב לדעת בימים אלו על המבצעים וההטבות ללא תשלום של חברות הטלוויזיה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

15.3.20

הילדים בבית, ההורים בבית, הרבה מאיתנו עובדים מהבית, וחלקינו בכלל בבידוד... זה הזמן לבדוק מה יש לראות בטלוויזיה!

לא בטוח שאתם מודעים לכך אבל לא מעט מחברות הטלוויזיה מציעות לכם חודש התנסות חינם ללא תשלום. לחלק מהחברות אפשר להתחבר גם ללא ממיר, כך שלא תהיו חייבים בהתקנה של טכנאי, וזה נראה לנו זמן מעולה להתנסות בשירותי טלוויזיה חדשים.

אז חודש ראשון חינם תוכלו למצוא בפרטנר TV, בנקסט TV (של הוט) ובסטינג TV (של yes).

בנוסף לזה חברת yes פותחת ללא תוספת תשלום את כל ערוצי הילדים: ניקלודיאון, זום, דיסני, Kidz, WIZ, טין ניק, ג'וניור, בייבי, הופ!, הופ ילדות ישראלית, דיסני ג'וניור, ניק ג'וניור, ערוץ הכוכבים, ו-JIMJAM. וכמה מערוצי הלייף סטייל: DIY, אופנה, אוכל, בריאות, טיולים ובית+.
כמו כן, היא פותחת 10 סרטים חדשים לצפייה בחינם: פרזיטים, המוסד, לייטנייט, המטרה: שומר הראש, הורים תחת השפעה, פליימוביל, נורם בעיר הגדולה 3, תעלול של טיול, אסטריקס, שיקוי הקסמים. 

ללקוחות סטינג TV יהיו זמינים כל הערוצים של החבילה המושלמת: כ- 40 ערוצי ילדים, סרטים, מדע וטבע, דוקו, היסטוריה ועוד ללא תשלום נוסף.

בשתי החברות הערוצים ייפתחו באופן אוטומטי עד סוף מרץ ואין צורך להתקשר למוקד.

בחברת HOT השיקו את ערוץ הבידוד עם תכנים ועדכונים ממשרד הבריאות. ערוץ FOODY פתוח לכל הלקוחות למשך חודשיים (עד ה-11.5). הערוצים DIY וערוץ האופנה הישראלי פתוחים ללא תשלום למשך שבועיים (עד ה-25.3). ב-VOD הושקה קטגוריה עם תכני מקור ויבוא לצפיית בינג' בחינם (לדוגמא: שבאבניקים, איש חשוב מאוד, חברים, משחקי הכס ועוד). בנוסף מוצעת קטגוריה לילדים הוכללת בין היתר פעילויות DIY, סרטים, פרקים חדשים למגוון סדרות ועוד. בתאריך ה-17.3 ייפתח ערוץ ילדים חדש: cinema kids עם מגוון סרטים לילדים (88 בשלט).

סלקום TV מציעה לשוהים בבידוד (בין אם הם לקוחות החברה ובין אם לא), חודש צפייה חינם בהצגת אסמכתא על בידוד ממשרד הבריאות. וגם ללקוחות חדשים שיצטרפו דרך אתר האינטרנט.

ובנוסף, מציעה לכל לקוחותיה את הקייטנה של סלקום TV שכוללת את כל התכנים לילדים ללא עלות וללא הגבלה (לדוגמא: וטרינרים צעירים, לימודי אנגלית, משמר האריות, צעצוע של סיפור, מוצאים את נמו ועוד). ואת ערוץ הבידוד+ בו משודרים סרטים וסדרות (גבעת חלפון, אבא גנוב,הלהקה, משיח, רמזור ועוד). כמו כן, הם משדרים בממשק מותאם את השיעורים של משרד החינוך לכיתות א-יב.

פרטנר TV ישדרו ביום רביעי ה-18.3 הופעה של עברי לידר בשידור חי. בנוסף, משדרים את השיעורים המקוונים של משרד החינוך בערוץ מיוחד בממשק מתאים ונוח.

חברות הטלוויזיה הוט, יס, סלקום טיוי ופרטנר ויוי מציעות לכם החל מהימים הקרובים אפשרות לצפות בסרטים חדשים שהוקרנו עד לאחרונה בקולנוע, בעלות 19.9-24.9 ש"ח לסרט (תלוי בחברה), לדוגמא: "1917", "ג'ודי", "הפרידה", "יוצאים מן הכלל", "נפילת אימפריית הכסף", "רק רוצה לשיר", "קצין ומרגל", "ברלין: סיפור אהבה", "בלון", רמי ילד של אף אחד". הסרטים הישראלים: "מאמי", "עיניים שלי", "פרשת המים", "הצלם ממומבאי", "בשורות טובות". סרטי ילדים מדוברים בהם: "הנסיכה ושבעת הגמדים" (מדובב).

יאללה בינג'!

*הנתונים בסקירה זו מעודכנים לחודש מרץ 2020

הצטרפות לטלוויזיה

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות