חבילות ערוצים ברוסית

מה חברות הטלוויזיה מציעות לקהל הרוסי? כל חבילות הערוצים וה-VOD ברוסית בתוספת לחבילות הערוצים הבסיסיות

1 לינואר, 2020

חבילות ערוצים ברוסית

חברות הטלוויזיה מציעות לקהל הדובר רוסית חבילות ערוצים ותכני VOD ברוסית בתוספת תשלום. בין הערוצים בחבילות ניתן למצוא את Channel One Russia Worldwide, RTR-Planeta, RTVi Bestseller, DOM KINO, Planeta HD, VREMYA Carousel International, Mult, Muzyka Pervogo TV ,Music Box Russia ועוד. החבילות מתווספות לחבילות הטלוויזיה של החברות שמציעות כולן את ערוץ 9 הרוסי ולעיתים עוד ערוצים בודדים ברוסית כחלק מהחבילה הבסיסית ותכני VOD ברוסית בתשלום. 

אילו חבילות מציעות החברות לקהל הדובר רוסית:

Yes - יס מציעה לדוברי הרוסית את חבילת yesclassicRU – חבילה הכוללת את כל הערוצים ברוסית בנוסף למגוון חבילות תוכן נבחרות ו-VOD מצומצם ב-159 ₪ לחודש.

HOT – בהוט פורטל תוכן בשפה הרוסית הנקרא ALT RU. בפורטל 47 ערוצים בשפה הרוסית, שירותcatch up ל-24 שעות וספריית VOD גדולה של תוכן ברוסית. עלות השירות 49.9 ₪ לחודש. בנוסף חבילת RU100% כלולה במספר חבילות טלוויזיה.

סטינג TV – חבילה של 16 ערוצים ברוסית ותכני VOD ברוסית. עלות החבילה 24 ₪ לחודש בחצי שנה ראשונה ואח"כ 30 ₪ לחודש. החבילה מתווספת לחבילה הבסיסית בה יש תרגום ודיבוב לרוסית של ערוצי הסרטים והסדרות של yes, ושל ערוצי מדע, טבע וילדים וממשק מלא ברוסית.

סלקום TV – מציעים חבילה עם 21 ערוצים ברוסית בתוספת של 29 ₪ לחודש. החבילה נוספת לחבילה הבסיסית שכוללת ערוץ סרטים הרוסית ותכני VOD ברוסית.

פרטנר TV – בפרטנר טיוי חבילה עם 21 ערוצים ברוסית בעלות של 29.9 ₪ לחודש. בחבילה הבסיסית ניתן למצוא שני ערוצי ילדים ושני ערוצי נשיונל ג'יאוגרפיק עם תרגום לרוסית.

NEXT TV – בנקסט TV לא מציעים חבילת ערוצים בתוספת תשלום, אך מציעים ארבעה ערוצים ברוסית כחלק מחבילת הבסיס.

• כל המחירים מעודכנים לינואר 2020


חברות טלוויזיה

פרטנר TV | פרטנר טיוי - חבילות טלוויזיה ומבצעים

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעים

HOT | הוט הצטרפות לחבילות ומבצעי טלוויזיה

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

NEXT TV - חבילות טלוויזיה, הטבות ומבצעים