דלג לתוכן

חבילות ערוצים ברוסית

מה חברות הטלוויזיה מציעות לקהל הרוסי? כל חבילות הערוצים וה-VOD ברוסית בתוספת לחבילות הערוצים הבסיסיות

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

1 לינואר, 2020

חבילות ערוצים ברוסית

חברות הטלוויזיה מציעות לקהל הדובר רוסית חבילות ערוצים ותכני VOD ברוסית בתוספת תשלום. בין הערוצים בחבילות ניתן למצוא את Channel One Russia Worldwide, RTR-Planeta, RTVi Bestseller, DOM KINO, Planeta HD, VREMYA Carousel International, Mult, Muzyka Pervogo TV ,Music Box Russia ועוד. החבילות מתווספות לחבילות הטלוויזיה של החברות שמציעות כולן את ערוץ 9 הרוסי ולעיתים עוד ערוצים בודדים ברוסית כחלק מהחבילה הבסיסית ותכני VOD ברוסית בתשלום. 

אילו חבילות מציעות החברות לקהל הדובר רוסית:

Yes - יס מציעה לדוברי הרוסית את חבילת סופר פרימיום RU – חבילה הכוללת 6 ערוצים ברוסית ( Kino Russian T, R NTV, TVCI, 1+1, O D, ו- בייבי) ב- 39.40 ש"ח. בנוסף ניתן לרכוש ערוצים ברוסית על פי פירוט המופיע באתר החברה.

HOTהוט מציעה לדוברי הרוסית חבילת RU 100% הכלולה במספר חבילות טלוויזיה ללא עלות ואת שירות Russian  VOD המשדר מגוון רחב של סרטים סדרות ותכניות נבחרות. בנוסף את פורטל Altru הכולל 67 ערוצי תוכן בשפה הרוסית שירות CATCH UP  ל- 24 שעות עלות השירות 49.9 ₪ לחודש.

סטינג TV – חבילה של 16 ערוצים ברוסית ותכני VOD ברוסית. עלות החבילה - 30 ₪ לחודש. החבילה מתווספת לחבילה הבסיסית בה יש תרגום ודיבוב לרוסית של ערוצי הסרטים והסדרות של yes, ושל ערוצי מדע, טבע וילדים וממשק מלא ברוסית.

סלקום TV – מציעים חבילה עם 21 ערוצים ברוסית בתוספת של 29 ₪ לחודש. החבילה נוספת לחבילה הבסיסית שכוללת ערוץ סרטים הרוסית ותכני VOD ברוסית.

פרטנר TV – בפרטנר טיוי חבילה עם 21 ערוצים ברוסית בעלות של 29.9 ₪ לחודש. בחבילה הבסיסית ניתן למצוא שני ערוצי ילדים ושני ערוצי נשיונל ג'יאוגרפיק עם תרגום לרוסית.

NEXT TV – בנקסט TV לא מציעים חבילת ערוצים בתוספת תשלום, אך מציעים ארבעה ערוצים ברוסית כחלק מחבילת הבסיס.

• כל המחירים מעודכנים למרץ 2021