הולו | Hulu

חברת הסטרימינג הפופולרית - מציעה מעל 50 ערוצים בהזרמה חיה, וביניהם הערוצים הגדולים בארה"ב כמו CNN, ESPN, AMC, FOX, CBS, NBC, לצד FX, Cartoon Network, National Geographic, ועוד.

דצמבר 2019

חברת  הסטרימינג הולו (Hulu) זמינה בישראל ומציעה מעל 50 ערוצים בהזרמה חיה, בין הערוצים המשודרים בארה"ב נמצאים לדוגמא: CNN ESPN, AMC, FOX, CBS, NBC, FX, Cartoon Network, National Geographic. חברת Hulu מציעה גם VOD עשיר בסדרות וסרטים כמו: "סיפורה של שפחה", "הדיילי שואו", "הקולבר ריפור", "בטלסטאר גלקטיקה", "משפחת סימפסון", "עצמות", "האוס", "משפחה בהפרעה", "נמלטים", "איש משפחה", "המשרד", "סאטרדיי נייט לייב" ו- "פילדלפיה זורחת". מלבד זאת הולו מציעה אחסון בענן (DVR) להקלטה של עד 50 שעות. ניתן לצפות בערוצים החיים דרך האפליקציה למכשירים ניידים, כמו גם דרך Xbox One או Apple TV וטלוויזיות חכמות. להולו יש מנוי שמאפשר צפייה בסדרות דרך הדפדפן עם הפסקות פרסומות, מנוי פרימיום שמאפשר צפייה באפליקציה ללא כל פרסומות (מלבד בתחילת וסיום התכנית) וגם מסלול חדש, מנוי הכולל Live TV, שידורים ישירים של אירועי ספורט, חדשות בידור ועוד.

האם זמין בישראל? כן

מחיר: 5.99 דולר לחודש למסלול רגיל עם פרסומות, 11.99 דולר לחודש למסלול בלי פרסומות, 54.99 דולר לחודש למסלול הולו + Live TV (שבוע ראשון חינם)

הטבות: חודש ראשון חינם למסלול הרגיל ולמסלול בלי הפרסומות, שבוע ראשון חינם על מסלול Live TV 


להשוואת חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות:

מסלולי ומבצעי HOT בטלוויזיה

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

NEXT TV - סרטים וסדרות איכות מבית HOT

פרטנר TV | פרטנר טיוי - חבילות טלוויזיה ומבצעים

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעים

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות