דלג לתוכן

שירותי מחשוב לעסקים שכדאי להכיר

כל המידע על שירותי מחשוב לעסקים הכוללים פתרונות עסקיים ותמיכה טכנית לבעלי עסקים במקום אחד.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ספטמבר 19

בעידן שלנו שבו הכל מתנהל באופן ממוחשב, כל בעל עסק מוכרח להיות מוכן למקרה של תקלה במערכות או במחשבי העסק. ישנם מספר שירותים שכדאי להכיר כדי לשפר את ההתנהלות ובייחוד כאשר מדובר בעסקים. בין אם מערכות העסק שלכם הינן בפיתוח אישי ובין אם מדובר במערכות מוכרות וקיימות, תחזוקה שוטפת הכוללת אבטחת אתרים וגיבויים, הינה הכרחית. כיום ניתן למצוא חברות רבות המספקות שירותי מחשוב לעסקים הכוללים פתרונות עסקיים ותמיכה טכנית לבעלי עסקים במקום אחד. 
כמו כן, עבודה שוטפת עם חברה המספקת שירותים אלו, תחסוך לכם הוצאות מרובות ואף תוכל למנוע תקלות מבעוד מועד. 

המטרות של חברות המספקות שירותי מחשוב

ישנן מאות חברות המספקות שירותים אלו, והמטרה של כולן הינה קודם כל לדאוג כי מערכות העסק יפעלו בתקינות מלאה. כדי שזה יקרה, החברות יציעו מספר שירותים משלימים כמו: התקנת אופיס 365, אנטי וירוס, ניטור תקלות בזמן אמת, גיבויים יומיים, סינון דואר זבל ועוד. בנוסף חברה מקצועית תדאג גם לשלוח צוותי IT מעת לעת, לצורך בקרה על מערכות העסק, ומניעת תקלות מוקדמת.
בעת בחירת חברת שירותי מחשוב לעסקים, עליכם לבדוק כי החברה מכירה את מערכות העסק וכי לה ניסיון בפתרון תקלות שונות העלולות להיווצר במערכות ההפעלה של מחשבי העסק. כמו כן, חברה המציעה גם אחסון בענן, הינה חברה מומלצת וכזו אשר תחסוך מכם עבודה מול ספקים רבים. דבר נוסף שכדאי לבדוק רגע לפני שנעזרים בשירותיה של חברה, הוא כי החברה נותנת מענה מסביב לשעון הכוללים שליטה מרחוק, פתרון תקלות ושליחת צוותים טכניים אליכם במידת הצורך. במקרה זה עניין הזמינות יכול להיות קריטי לפעילות העסק, ולכן גם שיקול מיקום פעילות אותה החברה הינו דורש בדיקה מוקדמת. 

עבודה עם חברה קבועה - פתרון מצוין 

עסקים בינוניים וגדולים, יעדיפו עבודה שוטפת מול חברות שירותי מחשוב ע"פ עבודה מול טכנאים שונים רק בעת התקלה. התנהלות קבועה הינה הדבר הנכון עבור בעלי עסקים, מכיוון שהחברה תכיר היטב את היסטוריית התקלות של מערכות העסק כמו מערכות CRM וכדומה, את שרתי הגיבוי וע"י זה זמן פתרון התקלות יקוצר משמעותית.
לסיכום: שירותי מחשוב לעסק הינם הכרחיים לצורך פעילות תקינה, בקרה וניטור תקלות, פתרונות מחשוב ותמיכה טכנית לעסקים. בנוסף בדקו כי לחברה ניסיון וידע בכל הנוגע למחשוב בכלל ולמערכות העסק בפרט וכי החברה זמינה עבורכם 24/7 במידת הצורך.
טיפ נוסף שכדאי לדעת, הוא עניין המיקום של אותה החברה. מכיוון שככל והחברה תיהיה קרובה אל מיקום הפיזי של העסק, כך הזמינות שלהם יקוצרו בעת הצורך לשליחת טכנאים פיזית לתיקון תקלות טכניות.