דלג לתוכן

כיצד לקנות טלפון סלולרי

רגע לפני שאתם רצים לחנויות, כל מה שכדאי לדעת לפני רכישת מכשיר סלולרי חדש

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אוגוסט 19

הטלפון הסלולארי שלכם ידע ימים טובים יותר, ואתם מרגישים שהגיעה העת להתחדש ולרכוש טלפון חדש שיהיה מעודכן ועכשווי? טלפון סלולארי טוב עולה הרבה כסף, וצריך לשרת אתכם זמן רב לכן, לפני שאתם אצים לחנויות, כדאי לעשות כל שניתן בכדי לאתר את הדגם והמשווק המשתלמים ביותר. לפניכם מדריך מקוצר לרכישת מכשיר טלפון סלולארי במחיר טוב.


השוואת מחירים

עוד לפני שניכנס לדיון בשאלה אם כדאי לרכוש מכשיר סלולארי מחברת תקשורת, מיבואן מורשה או ביבוא אישי, דבר אחד נכון לגבי כל אפיק בו תבחרו לרכוש את המכשיר החדש – חשוב לבצע השוואת מחירים. בדקו מספר הצעות לגבי מספר דגמים, ובחרו את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם. כשאתם משווים מחירים התחשבו בעלויות נספות כמו ביטוח למכשיר, מכס במקרה של יבוא, וכל סכום אחר שעלול להיות מושת עליכם. כמו כן, בהשוואת המחירים התחשבו בשוני בין תכונותיהם של הדגמים השונים, כך תוכלו לקנות בזול ולחסוך הרבה כסף.

 

הגדרת צרכים

כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם אתם צריכים להתאים את הטלפון הסלולארי לצורכיכם. הגדירו מראש את הצרכים ואת הרגלי השימוש שלכם בטלפון, האם אתם נוהגים להאזין למוזיקה  דרך הטלפון?האם אתם מרבים לשחק בטלפון? האם אתם מרבים להשתמש במצלמה? מה זמן הגלישה הממוצע שלכם, וכן הלאה. השוו דגמים ברשת ואתרו את הדגמים המתאימים ביותר לצורכיכם.

 

טלפון מחברות סלולאריות

אם אתם משתמשים הרבה בטלפון, רכישת מכשיר חדש דרך חברת תקשורת יכולה להשתלם, שכן את התשלום על המכשיר ניתן לפרוס למספר תשלומים רב. החיסרון ברכישת מכשיר סלולארי מחברת תקשורת הוא שמחירי המכשירים גבוהים יחסית. אם החלטתם לרכוש טלפון סלולארי חדש מחברת תקשורת בצעו חיפוש ברשת להשוואת מבצעים ומחירים, ובחרו את החבילה המתאימה והאטרקטיבית ביותר. שימו לב לתנאי ההתקשרות, לאחריות על המכשיר והתרשמו מאיכות השירות המוענקת ללקוחות החברה, אתם רוצים לדעת שכאשר תזדקקו למימוש האחריות ולתיקונים, יהיה לכם עם מי לדבר.

 

טלפון סלולארי מחנות פרטית

חנויות פרטיות משווקות את מיטב הדגמים במחירים שהם על פי רוב זולים יותר מהמחירים שיגבו מכם חברות הסלולאר, מבלי שתצטרכו להתחייב לדבר. אם החלטתם לרכוש טלפון מחנות פרטית וודאו שמדובר בטלפון בעל מקשים בעברית, שהמחיר כולל אחריות, וששירותי התיקונים קבלו דירוג גבוה בקרב לקוחות.

 

ייבוא אישי

מחירי הטלפונים הסלולאריים שניתן למצוא בפלטפורמות שיווק מקוונות הם אטרקטיביים במיוחד, ומגוון הדגמים עצום. כדי להבטיח שאתם מבצעים קנייה חכמה, אם אתם מעדיפים לרכוש את הטלפון שלכם בקנייה מקוונת מאתרי קניות כמו אמזון ועלי אקספרס, הוסיפו למחיר את עלות המשלוח, וכן 34% עבור מכס שיתכן ותידרשו לשלם. בנוסף לכך, וודאו מראש שהמכשיר מתאים לפעולה ברשת בישראל, וכי מדובר במכשיר פתוח שניתן יהיה להתאימו לעבודה בישראל. טיפ: בקשו מהשולח לצרף הצהרת אמת לתיאור תכולת החבילה וערכה, זה יעזור לכם לשחרר במהירות את המכשיר במידה וייעצר במכס.