דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

יש לכם פרטנר TV? קבלו את חבילת ספורט 5 חינם לשנה!

יש לכם פרטנר לספורט: פרטנר TV מפנקת את אוהדי הספורט ומעניקה ללקוחותיה החדשים את חבילת ספורט5, חינם למשך שנה, אשר כוללת את ערוצי הספורט הפופולאריים (ישנים וחדשים) כולם באיכות HD.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אוקטובר 2018, מערכת "כמהזה?"

חבילת הספורט המורחבת והמשודרגת, ניתנת בפרטנר טיוי במתנה למשך שנה, וכוללת את הערוצים: ספורט 5, 5LIVE, 5GOLD, 5PLUS ואת הערוץ החדש STARS 5 (שיחליף את ספורט HD 5). בתום השנה הראשונה, מחיר החבילה 49.90 ש"ח לחודש.

ספורט 5

ערוץ הדגל עובר לשיטת שידור HD ויחליף את ספורט 5HD. אחד מערוצי הספורט המובילים בישראל, המשדר סיקור שוטף של אירועי הספורט מגוונים מהארץ ומהעולם. את המשחקים והתחרויות מלוות תכניות אולפן עם פרשנים, מאמנים ושחקנים. כמו כן, בערוץ הפקות מקור נוספות כמו אימוני כושר וחדשות ספורט.

ספורט 5PLUS

הערוץ שאף אוהד ספורט מושבע לא יכול בלעדיו.. ערוץ ספורט 5 פלוס מעביר שידורים חיים של המשחקים המרכזיים מהארץ ומהעולם: ליגת העל בכדורסל, משחקי כדורגל מרכזיים, אליפויות אתלטיקה, מוטו, שחייה ועוד, לצד תוכניות אולפן מקוריות, כמו חדשות הספורט.

ספורט 5 STARS

ערוץ הפרימיום החדש שיחליף את ערוץ ספורט 5 HD. הערוץ משדר את אירועי הספורט המרכזיים והחשובים ביותר מרחבי העולם, ביניהם ליגת ה NBA, ליגת NFL, ליגת האלופות בכדורגל, ליגת העל ולאומית בכדורסל, מרוצי מכוניות, תחרויות ג'ודו, ווימבלדון ותחרויות טניס נוספות ועוד. 

ספורט 5 LIVE
ספורט 5 לייב, כשמו כן הוא, מעביר עשרות שידורים ישירים מדי יום של ענפי ספורט מגוונים מרחבי העולם ומהארץ - ליגת העל, הליגה הלאומית ומשחקי גביע המדינה בכדורגל. ליגת האלופות, הליגה האיטלקית, הליגה הצרפתית ועוד. כמובן שגם כדורסל כמו משחקי היורוליג, NBA, איטליה. והיישר מארה"ב.. ליגת הפוטבול NFL וליגת הבייסבול MLB.  לצד כל אלה משודרת תכנית הדגל "ערוץ הקיבוץ" המדלגת בין אירועי הספורט בלייב, בהנחייתו של מודי בראון ובליווי פרשנים מובילים כמו אבי מלר ונדב יעקבי.

ספורט GOLD

עוד ערוץ פרימיום מבית ספורט 5- ערוץ גולד, משדר משחקים מכל הזמנים שנכנסו להיכל התהילה, סרטי תעודה על ענפי ספורט ושחקנים, אירועי ספורט ששינו את עולם הספורט ועוד. 

הצטרפות לפרטנר TV

פרטנר TV

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות