דלג לתוכן

ערוצי ספורט 5 עולים ליגה!

שינויים בהרגלי הצפייה: חברת RGE, מפעילת ערוצי ספורט 5, הודיעה על שדרוג הערוצים לאיכות HD, נפרדת לשלום מערוצים ישנים ומאמצת חדשים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

 

אוקטובר 2018, מערכת "כמהזה?"

בתום תקופת החגים חברת RGE, מקדמת את השנה החדשה עם מספר שינויים ושדרוגים שיעשו לאוהדי הספורט יופי של חווית צפייה! מהשינויים ייהנו כל לקוחות חברות הטלוויזיה המשדרות את ערוצי ספורט 5: HOT, yes, STINGTV, פרטנר TV וסלקום TV. לנוחיותכם רשימה מסודרת של השינויים הצפויים בערוצים:

ישודרגו מאיכות SD לאיכות HD: 
- ערוץ ספורט 5 ישודרג לאיכות שידור HD – הערוץ יישאר בחבילת הבסיס ולקוחות כל החברות יקבלו את אותו ערוץ מוכר ואהוב, באיכות גבוהה יותר וללא תוספת תשלום. 
- ערוץ 5PLUS ישודרג גם הוא לאיכות שידור HD.

ערוצים שיתבטלו:
- בשל המעבר של ערוצי 5 לאיכות HD, נפרד לשלום מערוץ ספורט 5HD, אשר במקומו יבוא ערוץ STARS 5

ערוצי פרימיום חדשים מבית RGE: 
- STARS 5 ערוץ הפרימיום החדש שיחליף את ערוץ ספורט 5 HD, גם הוא באיכות HD, יכלול תכנים בלעדיים: ליגת ה NBA, ליגת NFL, ליגת האלופות בכדורגל, ליגת העל ולאומית בכדורסל, מירוצי מכוניות, תחרויות ג'ודו, ווימבלדון ותחרויות טניס נוספות ועוד. 

- ספורט 5 באיכות 4K. טרם נמסר מועד סופי עלייתו על עלייתו לאוויר של הערוץ, אבל ניתן להסיק משמו כי הערוץ ישדר באיכות הצפייה הגבוהה ביותר שקיימת היום – פי 4 מרזולוציית HD. לפי פרסומי החברה, תחילה ישודרו בערוץ משחקי ליגת האלופות ומירוצי פורמולה 1. בהמשך יתווספו עוד מגוון שידורים מאירועי ספורט בינלאומיים ומקומיים. כרגע לא נמסר האם הצפייה בערוץ תהיה בתוספת תשלום.

היכן ניתן לצפות בערוצי ספורט 5 וכמה זה עולה?

עדכון: פברואר 2019

סטינג TV - את ספורט 5 ו-5PLUS תקבלו ללא תוספת תשלום במסגרת החבילה המשפחתית (99 ₪), או תמורת 19 ₪ לחודש. את חבילת הספורט המורחבת הכוללת את ספורט 5 , 5PLUS ו-5GOLD, תוכלו לקבל תמורת 59 ₪ (רכישת חבילת ספורט מותנית ברכישת חבילת תוכן נוספת) או בתשלום יומי של 11.80 ₪.

סלקום TV - הערוצים  SPORT5 ו- 5PLUS, כלולים בחבילת הבסיס (99 ₪). תמורת תוספת של 52 ₪ תקבלו את חבילת הספורט המורחבת 5LIVE ,5GOLD  ו-STARS 5.

HOT - לקוחות מסלול הפרימיום (199 ₪) ייהנו מכל ערוצי ספורט 5 (5GOLD, 5LIVE, STAR5). לקוחות חבילת iStart ספורט (120 ₪) יצפו בערוץ ספורט 5 באיכות HD.
ניתן לרכוש כל ערוץ בנפרד (LIVE או GOLD) תמורת 40 ₪ בחודש ואת הערוץ החדש STARS 5, תמורת 35 ₪ בחודש. 

Yes – את ערוץ ספורט 5 תקבלו ללא תוספת תשלום בכל חבילות yes. אם תרצו להרחיב, תוכלו לבחור אחת מהחבילות: GOLD5  ו-5LIVE במחיר יומי של  9.10 ₪, או במחיר חודשי של 45.30 ₪, או חבילה הכוללת את הערוצים GOLD5 ,LIVE5 ו- STARS 5 במחיר יומי של 12.10 ₪, או 60.50 ₪ לחודש. ניתן גם לרכוש כל ערוץ בנפרד תמורת סכום יומי הנע בין 7.10 - 8.10 ₪, או סכום חודשי הנע בין 32.20 - 37.30 ₪. 

פרטנר TV – מצטרפים חדשים לפרטנר יכולים ליהנות מחבילת ספורט5 מלאה (ספורט5, 5GOLD, 5LIVE ואת הערוץ החדש STARS 5) במחיר של 29.90 ש"ח לחודש.

• לקוחות כל החברות שימו לב! אם אין עדיין ברשותכם ממיר בשיטת HD, לא תוכלו ליהנות מהשינויים ומחוויית צפייה מקסימאלית. לשדרוג הממיר צרו קשר עם ספק הטלוויזיה שלכם או הצטרפו לאחת החברות המשדרות האיכות HD: להצטרפות HOT. להצטרפות yes. להצטרפות STINGTV. להצטרפות פרטנר TV. להצטרפות סלקום TV.

הצטרפות לטלוויזיה

תגובות