דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

סטינג TV משדרגת את חווית הצפייה!

לקוחות STINGTV, יש לכם למה לצפות.. בסטינג טיוי לא עוצרים לרגע ומפתיעים עם פיצ'רים חדשים ומתקדמים בממשק, אשר יעזרו לכם למצוא בקלות את התכנים שאתם אוהבים בהתאם להרגלי הצפייה האישיים שלכם.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אוקטובר 2018, מערכת "כמהזה?"

STINGTV ממשיכים להתרחב וכיום ספקית הטלוויזיה הצעירה מציעה חבילות תוכן עם יותר מ-50 ערוצים ליניאריים לצד ספריית VOD עשירה ומגוונת. על מנת לשפר את חווית הצפייה ולהקל את ההתמצאות בין עולמות התוכן המתרבים, סטינג טיוי הכניסה מספר שינויים ושדרוגים:  

עדכון תצוגת הערוצים
כל התכנים שאתם אוהבים תחילה! בממוצע אנו צופים בלא יותר מעשרה ערוצים קבועים, אז את מי מעניינים כל השאר? לכן סטינג טיוי הוסיפו שורה לתפריט ובה רשומים עשרת הערוצים האחרונים שנצפו ובנוסף, חלוקה של הערוצים לפי ז'אנרים.  

המלצות בהתאמה אישית 
סטינג מכירים אתכם הרבה יותר טוב ממה שחשבתם ומציעים לכם לצפות בתוכניות בהתאם לסטטיסטיקת תוכניות שנצפו בעבר והעדפות אישיות של ז'אנר מסוים.

חיפוש מתקדם
נו, לא תמיד אתם זוכרים לאיזו קטגוריה משתייכים הסרט או התוכנית שאתם מחפשים. האם זה סרט שהופיע בערוץ, אולי ב VOD, תחת סרטי דרמה, או שבכלל זה סרט פעולה. בשביל זה סטינג המציאו את החיפוש החופשי.

Binge למתקדמים - צפייה ברצף בסדרות 
צופים סדרתיים? אוהבים לראות פרקים ברצף? את החידוש הזה ממש תאהבו! 30 שניות לפני סיום הפרק, תופיע הודעה בשורת המשך צפייה הנמצאת בצידו הימני של המסך, על הפעלה אוטומטית של הפרק הבא עם שמו ומספר הפרק. מרגישים שהיו לכם מספיק שעות מסך? לביטול המעבר האוטומטי לפרק הבא, לחצו back. הפרק יחכה לכם לפעם הבאה..

קטלוג הקלטות מסודר ומאורגן
קשה לכם למצוא את הסרט שהקלטתם בין עשרות תוכניות, סדרות וסרטים? סטינג חילקו את אזור ההקלטות למספר קטגוריות שיקלו עליכם את מלאכת החיפוש -  "סדרות שהקלטתי", "סרטים שהקלטתי" ו"תכניות שהקלטתי".

רוסית שפה יפה
מעכשיו ניתן לשנות את שפת הממשק גם לרוסית. מומלץ למי שמבין רוסית ;-)

* כל הפיצ'רים שצוינו, עודכנו אוטומטית לכל לקוחות סטינג טיוי החל מתאריך 4/10/2018.  

חבילת STING TV

חבילת טלוויזיה סטינג טיוי סדרות+ כוללת את הערוצים: סדרות + מדע וטבע + דוקו + היסטוריה + ערוצי ילדים + הערוצים הישראלים. כולל ספריית VOD עשירה (לא כולל את חבילות הספורט והערוצים הזמניים)

חבילות תוכן נבחרות
2 ממירים כלולים במחיר
התקנה חינם!
מחיר קבוע
53.00 לחודש

עוד מידע על סטינג TV

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות