דלג לתוכן

מתכננים לנסוע לחו"ל? קבלו 5 טיפים לחיסכון בעלויות

זוכרים שלפני עשורים בודדים טיסה לחו"ל הייתה מנת חלקם של עשרים ברי מזל בלבד? קצת קשה לדמיין זאת כיום, כאשר כל משפחה ממוצעת יוצאת לפחות פעם בשנה לנופש בחוץ לארץ. יחד עם זאת, עדיין יש צורך לחסוך בעלויות ולצמצם הוצאות, כדי שהחופשה המשפחתית לא תרוקן את חשבון הבנק שלכם. לפניכם 5 טיפים לחיסכון בעלויות

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

חבילת שיחות לחו"ל
שימוש לא מושכל בתקשורת עלול לעלות לכם הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים, ולא חסרים סיפורים על נופשים שבשובם לארץ הופתעו לקבל חשבונות עתק מחברת הסלולר שלהם. משום כך, הקפידו לרכוש חבילת שיחות לחו"ל, המותאמת לצורכיכם. קיימות חבילות שונות, ואין צורך לרכוש את החבילה היקרה ביותר, יחד עם זאת, כשאתם בוחרים חבילת גלישה בחו"ל, כגון פרטנר חו"ל בדקו את פרטי החבילה, וודאו שהיא מתאימה לצורכיכם מבחינת דקות השיחה, חבילת הגלישה וכיוצא בזה. קבלו כמה הצעות, וערכו השוואת מחירים בטרם תבחרו את חבילת השיחות לחו"ל האידאלית עבורכם.

ביטוח נסיעות
כדי לוודא שהחופשה לא תסתיים בעוגמת נפש איומה, יש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות פספורט קארד או חברה אחרת שמספקת ביטוחי נסיעות לחו"ל. קיימות פוליסות שונות, שמתאימות לנוסעים שונים, כדי להוזיל את עלות הביטוח התאימו את תנאי הביטוח ואת תקופת הכיסוי לצורכיכם, והשוו מחירים בין חברות הביטוח השונות. אם אין לכם רכוש יקר ערך, אין צורך לרכוש ביטוח כבודה, ואם אינכם מתכוונים לעסוק בפעילות אקסטרים, אין צורך לרכוש ביטוח אקסטרים.

להזמין את הכרטיסים בזמן הנכון
בגלישה ברשת תוכלו למצוא אתרים שונים, המפרטים את המועדים העדיפים להזמנת כרטיסי טיסה עבור כל יעד. כדאי לחקור אותם, ולהשתמש בטיפים שהם מציעים. הנתונים משתנים על פי היעד, קיימים יעדים שעדיף להזמין עבורם כרטיסים כשבעה שבועות לפני מועד הטיסה, הזמנת כרטיסים בימי ג' נחשבת לזולה יותר, וכמובן, תוכלו לקנות כרטיסים במחיר מוזל ברגע האחרון, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות ספונטניים.

אייר בי אנ בי וכיוצא בזה
טרנד הסיבלוט שעליו רוכבת חברת אייר בי אנ בי מאפשר הוזלה משמעותית בעלויות החופשה, וניתן למצוא הצעות מפתות באזורים מרכזיים ביעדים נחשקים ברחבי העולם. אייר בי אנ בי מייצרת מצב של ווין ווין, בו גם אתם וגם בעלי הבית מרוויחים, אם כי פיתרון זה מתאים למי שאוהב הרפתקאות והפתעות, ופחות עבור מי שרוצים לדעת מראש בדיוק מה הם מקבלים. בנוסף לאייר בי אנ בי קיימות אופציות שונות, שיאפשרו לכם לתור את העולם בזול, חלקן כוללות אירוח ולינה בחוות ייחודיות תמורת עבודה קלה, חלקן כוללות החלפת דירות, לפני שאתם בוחרים אופציה פחות מוכרת בצעו בדיקות יסודיות לוודא שלא מדובר בסוג של הונאה. 

נופש אוף סיזן – מחוץ לעונה
נופש מחוץ לעונה מוזיל אוטומטית את מחירי החופשה בצורה משמעותית. חופשת קיץ בעיירות סקי אירופאיות, חופשה אביבית או סתווית ביעדי קיט קיציים, וכן הלאה. חשוב לוודא שלמרות שאתם יוצאים לנופש אוף סיזן, תמצאו תעסוקה ופעילויות מעניינות לכל בני המשפחה, ושלל מסעדות, אטרקציות ובתי קפה להעביר את זמנכם בהנאה.

תגובות