דלג לתוכן

7 אפליקציות הטלוויזיה שאתם חייבים להכיר

יש את אלה שרצים לרכוש מסך טלוויזיה גדול יותר, חכם יותר ועם רזולוציה גבוהה יותר.. ויש את אלה, צעירים בעיקר, שדווקא מעדיפים לצפות בקטן ו"לקחת" את המסך שלהם לכל מקום. שינויים בהרגלי הצריכה - הטלוויזיה עוברת לסמארטפון!

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אוגוסט 18, רונית רוזנאי אבן הר ,מערכת "כמהזה?"

הישג טלוויזיוני נוסף נרשם לתחום הסלולר במונדיאל 2018, כשתאגיד הטלוויזיה "כאן" העביר בשידור ישיר את משחקי המונדיאל באפליקציית התוכן בנייד ועוד סטיגמה נשברה –לא חייבים לצפות בכדורגל על מסך ענק ואפשר אפילו לבד.

עכשיו, כשכל חברות הסלולר מציעות חבילות גלישה עצומות במחירים משתלמים, סופסוף אפשר לצאת מהקופסא הגדולה ולהתקין אפליקציית טלוויזיה בלי לדפוק חשבון לחבילת הגלישה ולקחת אתכם לדרך את סדרת הטלוויזיה האהובה, את החדשות המתפרצות, או את השידור הישיר של משחק הכדורגל.  

מה זה מחירים משתלמים? תוכלו למצוא חבילות סלולר הכוללות 40 ג'יגה גלישה החל מ-19.9 ₪ לחודש ו-100 ג'יגה במחירים שמתחילים ב-29 ₪ לחודש.

אחרי שהסמארטפון שלנו החליף את המחשב הנייד, את מערכת הסטריאו, את המצלמה, את העיתון, את מערכת הניווט ועוד (הרשימה ארוכה), הגיע תורה של הטלוויזיה להזדכות על מעמדה המרכזי בבית לטובת אפליקציית טלוויזיה שתשאיר אותנו מחוברים לעניינים, גם כשספת הטלוויזיה רחוקה מאתנו או כשהשלט כבר תפוס.

בישראל פועלות כיום כ- 7 ספקיות טלוויזיה אשר מציעות אפליקציות צפייה, בנוסף לצפייה באמצעות מכשיר הטלוויזיה. עד היום, השירות היה רלוונטי רק אם הייתם קרובים לרשת WiFi זמינה, אחרת הייתם מסתכנים בחריגה יקרה מחבילת הגלישה. היום זה כבר סיפור אחר לגמרי..

אנו שמחים להכיר לכם את חברות הטלוויזיה המציעות אפליקציה לסמארטפון. רגע לפני שתחליטו להשתמש באחת מהאפליקציות, אנו ממליצים שתוודאו שיש לכם מסלול עם חבילת גלישה מוגדלת (40 ג'יגה לפחות).

האפליקציות שתוכלו להתקין ע"ג הסמארטפון - ios ואנדרואיד: 

פרטנר טיוי - Partner TV 

התוכן הוא המלך
עשרות ערוצי טלוויזיה חיים: ערוצי הטלוויזיה הישראליים, ערוצי ספורט, ערוצי ילדים, ערוצי בידור ולייף סטייל, ערוצי טבע, דוקו, ערוצים בינלאומיים, ספריית VOD גדולה וצפייה בכל התכנים המוקלטים אוטומטית שבועיים לאחור. בנוסף, כפתור ישיר לאפליקציית נטפליקס.

כמה מכשירים למנוי?
חבילת פרטנר TV מאפשרת צפייה בחמישה מכשירים שונים במקביל. בסמארטפון תוכלו לבצע בדיוק את אותן הפעולות כמו בטלוויזיה: חיפוש קולי, הקלטה וצפייה בתכניות מוקלטות, שירות Catch Up ועוד.

סלקום טיוי

התוכן הוא המלך
שידורי הטלוויזיה של סלקום TV כוללים מגוון ערוצים חיים: כל הערוצים הישראליים, ערוצי ספורט, ילדים, טבע ודוקו, ערוצי חדשות ובידור, ערוצי ילדים, ספורט, ערוצים ברוסית. ניתן להרחיב את חבילות הספורט (למעט צ'רלטון שלא זמין בסלולר) והערוצים הרוסיים בתוספת תשלום. צפייה בספריית ה VOD העשירה של סלקום ושבוע אחורה בהקלטה האוטומטית.
כמה מכשירים למנוי?
בסלקום טיוי ניתן לצפות ב-5 מכשירים במקביל.

NEXT

התוכן הוא המלך
אפליקציית התוכן של NEXT, היא בדיוק מה שכל חובב סדרות מושבע צריך: מבחר עצום של סדרות המקור הישראליות המצליחות מבית HOT בחבילת NEXT IL, ולמי שחושק בנוסף בסדרות המצוינות מבית HBO, ימצא אותן בחבילת NEXT Total. אין אפשרות לצפות בערוצים חיים ולכן גם אין ערוצי ספורט וערוצי ילדים. 

כמה מכשירים למנוי?
מנוי סטנדרטי מאפשר התחברות של עד 5 מכשירים במקביל

STING TV

התוכן הוא המלך
בשיטת המנויים של סטינג טיוי, המנויים מרכיבים לעצמם את החבילה בהתאם להעדפותיהם ולהרגלי הצפייה, כאשר כל חבילה כוללת את כל הערוצים הישראליים החיים, את ספריית ה- VOD ואת הערוצים חיים של אותה החבילה. בין החבילות המוצעות: סרטים, סדרות, ספורט, ילדים, מדע וטבע וחבילה משפחתית הכוללת מספר ערוצים מתחומים שונים.

כמה מכשירים למנוי?
מנויי STING יכולים להתחבר לשלושה מכשירי טלוויזיה ובנוסף לעוד שני מכשירים ניידים – סמארטפון או טאבלט. השירות של סטינג TV מאפשר ביצוע הקלטות מהנייד וכמו כן צפייה בהקלטות.

Netflix נטפליקס 

התוכן הוא המלך
נטפליקס בהחלט עונים להגדרה "התוכן הוא המלך" ובהתאם לכך מחזיקים בבלעדיות על סרטים וסדרות מקור אשר לצידם ספריית תכנים עשירה ומגוונת הכוללת סרטי קולנוע, סדרות ישראליות, תכנים לילדים, מופעי סטנדאפ, סרטים דוקומנטריים ועוד. לחלק מהתכנים גם אופציית דיבוב לעברית. לנטפליקס אין ערוצים חיים.

כמה מכשירים למנוי?
נטפליקס מציעים שלוש חבילות ובהתאם לכך גם מספר המכשירים המורשים להתחבר לשירות בו זמנית: מכשיר אחד בחבילה הבסיסית, שניים בסטנדרטית וארבעה בחבילת פרימיום.  

Yes Go

התוכן הוא המלך
כמעט כל מה שתראו בטלוויזיה של YES, זמין לצפייה גם בשירות האפליקציה Yes Go – עם 107 ערוצים חיים. לקוחות yesVOD, נהנים גם מספריית ה-VOD של יס. לא ניתן לצפות בהקלטות, אולם ניתן להזמין הקלטה מרחוק באמצעות האפליקציה, שתתבצע ע"ג הממיר הביתי. השירות הוא חינמי למנויים של YES.

כמה מכשירים למנוי?
ניתן לצרף לשירות יס גו שלושה מכשירים, אולם ניתן לצפות בכל פעם במכשיר אחד בלבד.


HOT PLAY

התוכן הוא המלך
אפליקציית התוכן של הוט פליי, מאפשרת צפייה בספריית התוכן החינמית של הוט, ללא אפשרות להזמנת תכנים בתשלום. אין אפשרות לצפייה בערוצים החיים. השירות מיועד ללקוחות הוט המנויים לשירות ה VOD. 

כמה מכשירים למנוי?
ניתן לרשום עד 5 מכשירים, אולם לצפות בכל פעם במכשיר אחד בלבד.

תגובות