דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

כל ערוצי ספורט 5 - מהיום גם ב- STING TV!

STING TV מתחדשים בחמישה שחקני חיזוק מבית RGE: ערוצי ספורט 5 לבחירה בשתי חבילות בעלות 19-59 ש"ח. ספורט 5 ו5 פלוס מוצעים גם כחלק מהחבילה המשפחתית

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אוגוסט 18

בשורה לאוהדי הספורט! אם עד היום נמנעתם להצטרף ל STING TV בגלל המחסור של ערוצי ספורט 5, או שהייתם מנויים לסטינג טיוי ונאלצתם לקפוץ לשכנים כדי לצפות במשחקים חשובים.. מהיום תוכלו לפרק ולהרכיב לעצמכם את הטלוויזיה בדיוק כמו שאתם אוהבים מבלי להתפשר על תוכן ספורט איכותי. 

לבחירתכם שתי חבילות ערוצי ספורט 5:

  • חבילת ספורט 5: ספורט 5 וספורט 5 פלוס, תמורת 19 ₪ לחודש
  • חבילת ספורט 5 פרימיום: ספורט 5 גולד, ספורט 5 HD וספורט 5 LIVE HD, תמורת 59 ₪ לחודש.

מי שייבחר את החבילה המשפחתית (99 ₪), ייהנה מחבילת ספורט 5 הכוללת את הערוצים ספורט 5 וספורט 5 פלוס, ללא תוספת תשלום! חבילה זו תהיה זמינה גם ללקוחות הטריפל של בזק בינלאומי וגם ללקוחות שכבר מנויים על החבילה. 

חבילות אלו מצטרפות למבחר ערוצים מבית yes (סדרות, ילדים, סרטים, מדע וטבע), לספריות ה- VOD המותאמות אישית לכל חבילה ולערוצים הליניאריים (ערוצי עידן פלוס). 

לקוחות סטינג טיוי יכולים להרכיב ולעדכן בעצמם את חבילות הטלוויזיה בכל עת, באופן עצמאי וזאת כחלק מתפיסת השירות האישית של החברה.

מהלך זה מצטרף לעוד שורה של שדרוגים והעשרת תכנים בקרב ספקיות הטלוויזיה "LOW COST" וצמצום הפערים בינן לבין ספקיות התוכן הוותיקות בשוק.

הצטרפות ל+ STING

חבילת STINGTV

חבילת טלוויזיה סטינג טיוי סדרות+ כוללת את הערוצים: סדרות + מדע וטבע + דוקו + היסטוריה + ערוצי ילדים + הערוצים הישראלים. כולל ספריית VOD עשירה (לא כולל את חבילות הספורט והערוצים הזמניים)

חבילות תוכן נבחרות
2 ממירים כלולים במחיר
התקנה חינם!
מחיר קבוע
חצי שנה מתנה לשירותי נטפליקס סטנדרט!
53.00 לחודש

טריפל STINGTV ובזק בינלאומי

עוד מידע על סטינג TV

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות