דלג לתוכן

עיתוני הילדים – הכירו להם עולמות חדשים

מי לא מכיר את המשפט הנפוץ של החופש "משעעעעעמם לי" ועל זה הפסיכולוגים אומרים: "מצוין!" חופש ושעמום זה שילוב אידיאלי עבור ילדים לגלות תחום עניין חדש, לשפר כישורים, לפתח חדשים ואין כמו עיתון איכותי שיפתח בפניהם מגוון רחב של אפשרויות ואופקים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אוגוסט 2018

כל פסיכולוג ילדים יגיד לכם ששעמום זה דבר בריא ואף חיוני עבור ילדים -  במצב זה הסקרנות שלהם במיטבה וגם היצירתיות נכנסת לפעולה. זאת בתנאי שתצליחו לנתק אותם מהמסכים ולאפשר להם חשיפה לעולמות איכותיים ומעשירים, למשל עיתונים.. לשמחתנו הרבה, בישראל מבחר גדול של עיתוני ילדים, בתחומי עניין מגוונים ולכל הגילאים.
בהוצאה חודשית יחסית קטנה אתם יכולים לעשות משהו ממש טוב למען הילדים שלכם – כן בעיקר בחופש כשהם מחפשים תעסוקה, אבל לא רק.  אם אתם מחפשים עוד כמה סיבות טובות למה כדאי לכם לעשות מנוי לעיתון ילדים, אספנו בשבילכם עוד חמש וצרפנו גם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון עיתון ילדים.

5 סיבות למה כדאי לכם לעשות מנוי לעיתון ילדים

שיפור הקריאה בעברית ובאנגלית
טוב, זה די ברור מאליו. עיתון הוא אלטרנטיבה מצוינת לילדים שלא ממש אוהבים לקרוא ומתקשים להישאר מרוכזים לאורך זמן עם ספר. כל ילד יכול למצוא לעצמו מהמבחר הרחב, מה וכמה לקרוא: כתבה, סיפור קצר, בדיחה, משחק, יצירה ועוד. בנוסף, עיתוני הילדים באנגלית ברמות השונות, מציעים דרך מהנה וחוויתית לשיפור כישורי השפה והקריאה בפרט.

התרגשות 
בוודאי כבר יצא לכם לראות את ההתרגשות על פני הילדים כשהם מקבלים חבילה בדואר. עם עיתון זה בדיוק אותו הדבר.. פעם בשבוע או פעם בחודש (תלוי במנוי), מגיעה אליהם חבילה -  עיתון במעטפה - שהיא לגמרי אישית עבורם בלבד! ההתרגשות ממשיכה וגוברת ברגע פתיחת המעטפה והדפדוף בדפי הכרומו הצבעוניים עם התגליות החדשות שיספקו להם תעסוקה ועניין לעוד ימים רבים.

ריכוז
נכון, גם באינטרנט יש ה-מ-ו-ן חומר קריאה לילדים ואפילו איכותי ביותר. אבל זו גם הבעיה, עודף היצע ועודף גירויים הנלווים לכתוב כגון סרטונים, פרסומות, קישורים ועוד, יוצרים הסחות דעת אצל הילדים ומונעים מהם להתרכז במשהו אחד לאורך זמן. עיתון לעומת זאת, מתרגל אותם בקריאה רציפה נטולת הסחות.

אישי ומיוחד 
היום כשכל העולם מחובר וכל התכנים משותפים לכולם, מנוי לעיתון ילדים מעניק להם משהו מאוד אישי, ייחודי ומשקף את עולמם – משהו שהם בחרו, בתחום הקרוב לליבם ושלאף אחד (כמעט) אין.

משהו מרגיע לפני השינה
קריאה לפני השינה, מעניקה לילדים פעילות מרגיעה אשר מעבירה אותם ברכות מעומס היום ומריצוד המסכים הישר אל השקט והשלווה של שנת הלילה. כן, את חלקם היא אפילו מרדימה, שזה לכשעצמו בונוס ;)


ככה תבחרו נכון את העיתון

גיל
עיתוני הילדים נחלקים בראש ובראשונה לפי קבוצות גיל, כאשר ההבדלים בין העיתונים מתבטאים הן בתכנים המותאמים לגיל הילד והן בכתיבה – סגנון כתיבה, גודל פונט, ניקוד, אורך טקסט ושימוש בתמונות.

שפה
בישראל, לצד עשרות עיתוני הילדים בעברית, יש מבחר גדול של עיתונים בשפה האנגלית ברמות שונות ובמספר תחומי עניין.

עניין
אין כמו לשאול את הילדים בעצמם ולתת להם לבחור בעצמם את העיתון. תתפלאו, אבל כשילד צריך לבחור את המנוי שלו, הוא מתרגש לפחות (אם לא יותר) כמו בבחירת צעצוע בחנות משחקים. עיתוני הילדים השונים עוסקים בין השאר בנושאים הבאים ומלווים בהפעלות, יצירה, משחקים, בדיחות וסיפורים: מדע וטבע, היסטוריה, מחשבים, ספורט, טיולים, תרבויות, קומיקס, חברה, הכנה לכיתה א', אומנות ועוד.

מחיר
מחירי עיתוני הילדים והנוער נעים בין 12 ₪ לחודש ועד 52 ₪. כשאתם משווים בין מחירי העיתונים, שימו לב לתדירות קבלת העיתון – חלקם מגיעים אחת לשבוע, לשבועיים או אחת לחודש.

כאן תוכלו לראות את פירוט המגזינים לפי גיל: איך לבחור עיתון לילד

מגזין דו-שבועי לילדים

דו-שבועי
מגזין לילדים
גליון קודם במתנה!
מבצע קיץ: חודשיים ראשונים ב-39 ש״ח לחודש!
78.00 לחודש

מגזין חודשי לילדים ונוער

ירחון
לילדים ונוער
30 ש"ח למנוי דיגיטלי
מתנה למנוי חדש
380 ש"ח למנוי שנתי או 34 ש"ח למנוי חודשי
34.00 לחודש

מגזין דו שבועי לילדים

דו-שבועי
מגזין לילדים
גליון קודם במתנה!
מבצע קיץ: חודשיים ראשונים ב-39 ש״ח לחודש!
78.00 לחודש

מגזין חודשי לילדים

ירחון
מגזין לילדים
גליון קודם במתנה!
מבצע קיץ: חודשיים ראשונים ב-18 ש״ח לחודש!
39.00 לחודש

פרטים נוספים:

  • מבצע שבוע הספר למצטרפים עד ל-30.6: מנוי חודשי ללא מע"מ וגם 10% הנחה - 30 ש"ח לחודש (במקום 39 ש"ח)

מגזין חודשי לילדים בבי"ס יסודי באנגלית ברמת מתחילים

ירחון
מגזין לילדים
חודש מתנה לרוכשים מנוי שנתי!
25.00 לחודש

מגזין חודשי לילדים ונוער

ירחון
מגזין לילדים ונוער
מחיר מיוחד לגולשי כמהזה
3 חודשים ב-99 ש"ח למצטרפים למסלול בחיוב חודשי!
49.00 לחודש

תגובות