דלג לתוכן

חבילת תקשורת לאנשי עסקים שנוסעים לחו"ל

אם אתם אנשי עסקים לפני נסיעה עסקית לחו"ל, כדאי שתדעו מהן האפשרויות העומדות לרשותכם, ואיזו מהן הטובה ביותר

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

איזו חבילת תקשורת מתאימה לאנשי עסקים שנוסעים לחול

אם אתם אנשי עסקים, ובמסגרת עסקיכם אתם טסים לחו"ל בתדירות גבוהה, אתם ודאי זקוקים לחבילת תקשורת מתאימה בה תוכלו להשתמש בזמן שהותכם בניכר. מהן האפשרויות העומדות לרשותכם, ואיזו מהן הטובה ביותר? על כך בשורות הבאות.

בדקו את מדינת היעד

על מנת להחליט מהי חבילת התקשורת המתאימה ביותר עבורכם כדאי לבדוק את התנאים במדינת היעד. אנשי עסקים מבצעים טיסות לחו"ל בתדירות גבוהה למדינות שונות ולא כל האפשרויות רלוונטיות באותה מידה לכל המדינות. כך שמומלץ לבדוק את התנאים במדינת היעד שלכם, בכדי שתדעו אילו אפשרויות רלוונטיות עבורכם. רק לאחר מכן ערכו השוואות מחירים בין חברות הסלולאר השונות, למציאת חבילת התקשורת המתאימה.

גלישה נטולת חבילה

תמיד תוכלו לוותר על חבילות גלישה מיוחדות לחו"ל, לרכוש כרטיס סים מקומי, ולבקש מחברת הסלולר שלכם לחסום את המספר הישראלי שלכם למשך זמן השהייה בחו"ל. שיחות, שליחת מסרונים, סרטים ותמונות, וכן ביקור בפייסבוק דרך הטלפון הנייד הישראלי שלכם בזמן שהייתכם בחו"ל יעלו לכם הרבה יותר מדי. יחד עם זאת, אפשרות זו אינה מתאימה למי שחייב לשמור על קשר עם ספקים ולקוחות, ולכן, עבור רוב אנשי העסקים היא אינה מספקת מענה ראוי.

חבילות גלישה

חבילת גלישה לחו"ל מוזילה את עלויות השיחות והתקשורת שלכם באופן משמעותי ביותר, עלות דקת שיחה בטלפון נייד ללא חבילה מתאימה היא בערך פי מאה מעלות דקת שיחה עם חבילת חו"ל. יחד עם זאת, תנאי החבילות משתנים בין חברה לחברה, ויש לבדוק את כל הסעיפים, ולערוך השוואת מחירים. בחבילות עם הגבלת גלישה יש לוודא שלא תחויבו בסכומי עתק באם תעברו את הגלישה שהוקצבה לכם, וכן כדאי לבדוק האם נפח הגלישה מספיק לצרכיכם. 

סים בינלאומי

סים בינלאומי מאפשר לכם לתקשר מכל מקום בעולם במחיר סביר, יש לערוך השוואת מחירים בכדי למצוא את הכרטיס המשתלם ביותר, וכמו כן יש לזכור להפעילו בטרם צאתכם לחו"ל. הבעיה עם סים בינלאומי, היא שבדומה לסים שתרכשו בחו"ל, המספר שלכם משתנה, ומי שלא הודעתם לו על כך מראש לא ממש יוכל לתקשר איתכם, מה שהופך פיתרון זה לפחות אטרקטיבי עבור אנשי עסקים. 

סינון שיחות

ניתן לבצע סינון שיחות, על ידי שימוש בקוד סודי, שרק מי שיודע אותו יוכל להתקשר אליכם. אנשי עסקים מנוסים משלבים בין סינון שיחות וחבילות חו"ל מוזלות, להשגת האופציה הזולה והיעילה עבורם לתקשורת סלולארית בחו"ל.

מודם נייד

מי שצריך להיות בקשר רציף עם לקוחות, ספקים ועוד, יכול לשכור מודם נייד אליו ניתן לחבר מספר מכשירים, העלות לא נמוכה, אך משתלמת עבור גלישה מרובה. אפשרות זו מתאימה במיוחד כאשר אתם צוות של אנשי עסקים, שכן למודם הנייד תוכלו לחבר מספר מכשירים.

WI FI

אם אתם מתאכסנים במלון, או כל מקום אחר בו קיים שירות WI FI חינם, תוכלו להוזיל עלויות, ופשוט להשתמש בשירותים ואפליקציות חינמיים. יש לוודא מראש שתוכלו להשתמש באינטרנט אלחוטי במדינת היעד, וכן כי השירות ניתן חינם על ידי בית המלון. WI FI חינמי הוא די נפוץ, ולכן יש סיכוי גבוה שאפשרות זו תהיה טובה עבורכם.