פלאפון קאר - לנהוג בטוח ולהישאר מחובר

כשהאוטו שלך חכם, הכל הרבה יותר פשוט, נוח ובטוח! שירות Pelephone Car הופך את הרכב המשפחתי שלך ליחידה חכמה המספקת: גלישת wifi לכל הנוסעים, ניטור כל הפרמטרים של הנהיגה, דיווח בזמן אמת על מצבו המכני של הרכב ומעקב אחר מיקומו בכל רגע נתון, כל זאת ועוד ישירות לנייד.

יולי 2020, מערכת "כמהזה?"

שירות פלאפון קאר ללקוחות כל החברות

בזמן שאת/ה מרוכז/ת בנהיגה, מישהו משגיח על האוטו שלך ומעסיק את הילדים. חברת פלאפון משיקה שירות חדש בתחום הרכב והבטיחות - פלאפון קאר. שירות זה מצטרף לחיישני ניטור אשר מציעה החברה במסגרת תחום ה- IOT (האינטרנט של הדברים), כגון חיישני השקיה, תנועה, תאורה, חיישני גזים, לחות, פתיחה/סגירה, טמפרטורה ועוד. 
מהיום גם לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מניטור מלא בזמן אמת, של כל הפרמטרים ברכב הן מבחינת הרגלי הנהיגה והן מבחינה מכנית וצריכת הדלק וכל זאת ישירות לנייד שלכם באמצעות אפליקציה נוחה וידידותית. ממש בדומה לניהול ציי הרכב של החברות הגדולות.

אז מה Pelephone Car יכול לעשות בשבילכם ושביל הרכב שלכם?

 • גלישה אלחוטית לכל המכשירים ברכב 24/7 – מהיום גם הילדים הקטנים יכולים ליהנות מנסיעות ארוכות ולצפות בסרטים ובתכניות באמצעות הטאבלט. ואתם תוכלו ליהנות מנהיגה שקטה, רגועה ובטוחה :)
 • וידאו ומוסיקה ללא חיוב גלישה מחבילת הסמארטפון באמצעות מרכז המולטימדיה של פלאפון - רוצים לחסוך בחבילת הגלישה? מתחברים למרכז המולטימדיה של פלאפון ונהנים ממגוון תכנים ללא חיוב חבילת הגלישה הפרטית. רק אל תשכחו להביא לכל ילד אוזניות.
 • התראות נהיגה בזמן אמת – רוצים לקבל אינדיקציה על הנהיגה שלכם או של מישהו אחר שנוהג ברכב שלכם (ילד, עובד, חבר) עם פלאפון קאר תוכלו לצפות בנהג אצלכם בנייד בכל רגע נתון - במיקום הרכב על גבי המפה, מהירות נסיעה, האצות חריגות, בלימת חירום, תאונה לא עלינו ועוד.
 • מצבו "הרפואי" של הרכב – עם פלאפון קאר לרכב שלכם יש דוקטור צמוד (כבר אמרנו שהמערכת חכמה, לא?) המתריע על תקלות במערכות הרכב, על טיפולים תקופתיים ואינדיקציות נוספות כגון, צריכת דלק ועלויות הנסיעה, מצב המצבר, שמן, מים, תקלות ועוד.

בחברת פלאפון מוסרים שבעתיד יורחבו השירותים על גבי הפלטפורמה, למשל התקנת לחצן מצוקה, מצלמת רכב חכמה, ספרים קוליים, חיבור לעולמות המסחר ועוד.

איך מתקינים את פלאפון קאר?
באופן עצמאי ובקלי קלות. עם ההצטרפות לפלאפון קאר תקבלו את רכיב OBDI אשר מתחבר לשקע ברכב – נמצא ברכבים החל משנת 2004, לאחר מכן יש להוריד את אפליקציית Pelephone Car לסמארטפון שלכם. זהו, כעת עליכם לסנכרן בין הנייד לרכיב ה OBDI לפי ההוראות המצורפות לאריזה או בסרטון ההדרכה הנמצא באפליקציה עצמה.

כמה עולה פלאפון קאר?
לפלאפון קאר שלוש חבילות. שלושתן כוללת Sting TV לחודש מתנה, שירותי דרך במחירים מיוחדים מבית שלמה SIXT, עלות רכיב OBDI וכרטיס סים, נפח גלישה ורדיו אינטרנטי.

 • New Pelephone car - עם 2+2 ג'יגה גלישה – 25.9 ₪ לחודש לפי הפירוט הבא:
מרכיב בחבילהעלות
ציוד קצה21.9 ש"ח לחודש * 36 חודשים או 749 ש"ח במזומן
עלות דמי שימוש4 ש"ח
עלות דמי שימוש לאחר 36 חודשים14 ש"ח
סה"כ עלות חודשית25.90 ש"ח (לאחר 36 חודשים - 35.90 ש"ח)
 • New Pelephone car plus - עם 15+15 ג'יגה גלישה – 35.9 ₪ לחודש לפי הפירוט הבא:
מרכיב בחבילהעלות
ציוד קצה21.9 ש"ח לחודש * 36 חודשים או 749 ש"ח במזומן
עלות דמי שימוש14 ש"ח
עלות דמי שימוש לאחר 36 חודשים24 ש"ח
סה"כ עלות חודשית35.90 ש"ח (לאחר 36 חודשים - 45.90 ש"ח)
 • Pelephone Car Top – עם 50+50 ג'יגה גלישה – 39.9 ₪ לחודש לפי הפירוט הבא:
מרכיב בחבילהעלות
ציוד קצה21.9 ש"ח לחודש * 36 חודשים או 749 ש"ח במזומן
עלות דמי שימוש18 ש"ח
עלות דמי שימוש לאחר 36 חודשים28 ש"ח
סה"כ עלות חודשית39.90 ש"ח (לאחר 36 חודשים - 49.90 ש"ח)

* מחירים מעודכנים נכון לתאריך 28.6.2021

שתהיה לכם נסיעה נעימה וחכמה!  


   חבילות פלאפון

   תגובות