דלג לתוכן

הכירו את הפרטנר החדש של Partner: תשתית HOT!

בשורה ללקוחות תשתית הוט: מהיום תוכלו לעבור לפרטנר TV על גבי תשתית HOT או לרכוש חבילת דאבל אינטרנט עם ספק פרטנר או 012 על גבי אותה תשתית.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

12/07/2018, מערכת "כמהזה?"

מאז כניסתה של רפורמת השוק הסיטונאי בתחום האינטרנט בשנת 2015, זו הפעם הראשונה למעשה שחברת הוט מוכרת שירותי תשתית לספקית אינטרנט. אם עד היום היינו יכולים לרכוש חבילות אינטרנט משולבות רק על גבי תשתית בזק, הרי שמהיום נוכל לעשות זאת גם על גבי תשתית HOT.

מבחינתנו כצרכנים מדובר בבשורה טובה - כל כניסה של חברה חדשה/שירות חדש לזירת התחרות מביאה איתה התייעלות בשירות ומגוון אפשרויות וכמו שאומרים... כל המרבה הרי זה משובח! 

במהלך זה חברת פרטנר מקלה על לקוחות הוט לשקול פתרונות תקשורת נוספים מבלי להסתבך ולשלם על התקנת תשתית חדשה, וללקוחות החדשים היא מאפשרת לבחור בין התשתיות ובין המהירויות והמחירים השונים.

בין החבילות החדשות שחברת פרטנר הכניסה לשוק, ניתן למצוא את חבילות האינטרנט הכוללות ספק (פרטנר או 012) ותשתית אינטרנט של הוט במהירויות משתנות של 30-200 מגה. ואת חבילת הטריפל הכוללת ספק פרטנר ותשתית HOT, פרטנר טיוי וטלפון קווי במהירויות הנעות בין 30-200 מגה, או חבילת דאבל ללא טלפון קווי במהירות 100 מגה ומעלה.

בנוסף לשיווק החבילות החדשות, חברת פרטנר ממשיכה בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתיות בזק ורשת הסיבים האופטיים העצמאית של חברת פרטנר.

חבילות טריפל פרטנר

חבילות אינטרנט פרטנר

חבילות אינטרנט 012

תגובות