דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תעביר ערוץ ותזמין לנו דומינו'ס פיצה

לראשונה בעולם, הזמנת פיצה באמצעות שלט הטלוויזיה של פרטנר TV! אגב, אתם לא חייבים להעביר ערוץ, אפשר פשוט לבקש בקול רם וברור.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

יוני 2018, מערכת "כמהזה?"

לרגל ההשקה החגיגית שהתרחשה יום לפני שידורי מונדיאל 2018, לקוחות פרטנר TV אשר יזמינו באמצעות השירות החדש ייהנו מ-40 אחוז הנחה על תפריט דומינו'ס פיצה, ללא הגבלת כמות ומספר ההזמנות בתקופת המבצע (ההנחה לא תקפה על גלידות, קינוחים נבחרים, מעטפות סופרגול ומונדיאל ושתייה).
שיתוף פעולה יצירתי בין חברת פרטנר לדומינו'ס פיצה, הוליד את שירות ההזמנות החדשני: לקוחות פרטנר טיוי החושקים בפיצה, כבר לא צריכים לחפש את הפלייר של פיצה דומינו'ס, או לעשות גוגל למוקד המשלוחים.. כל שעליהם לעשות הוא להביע משאלה, בקול רם (לא בלב) לעבר שלט פרטנר טיוי ומערכת הזיהוי הקולי שבשלט תעביר את ההזמנה, כולל תוספות!
שירות ההזמנת פיצה באמצעות שלט הטלוויזיה (תשננו את המושג T-Commerce, מסחר באמצעות הטלוויזיה), הינו הראשון מסוגו בעולם ופותח במיוחד עבור פרטנר TV. השירות מבוסס על אפליקציית ההזמנות של דומינו'ס פיצה בנייד, אשר פועלת מזה כמה שנים בהצלחה מרובה.

איך מזמינים דומינו'ס פיצה עם פרטנר TV?
בשימוש ראשון באפליקציה יש להירשם ולהגדיר אמצעי תשלום. לאחר מכן אתם יכולים לבחור מבין שתי אפשרויות להזמנה באמצעות השלט:
1. באמצעות פקודה קולית (מצוין לרעבים באמצע המשחק): לוחצים על כפתור המיקרופון (נמצא בשלט בפינה הימנית למטה) ובקול ברור לומר את ההזמנה, למשל "פיצה משפחתית עם פטריות ובקבוק סודה גדול". מדהים לא?
2. באמצעות האפליקציה בטלוויזיה (מצוין למחצית במשחק): לוחצים על כפתור ה-VOD בשלט, לאחר מכן על לוגו דומינו'ס פיצה, מנווטים באמצעות החצים בין הצעות התפריט ובוחרים. זהו, הפיצה בדרך אליכם.

בכל דרך שתבחרו להזמין, תקבלו הודעת SMS לנייד עם קוד ההזמנה לאישור, כאמצעי בקרה  –  הזמנתכם תושלם רק לאחר אימות הפרטים. לאחר האישור, תוכלו לעקוב אחר ההזמנה באמצעות איזור Tracker בו תוכלו לצפות כיצד מתקדמת הפיצה שלכם לעבר היעד הנכסף – אליכם הביתה. 
פינוק למזמין המתמיד: לחיצה על כפתור One Click Pizza באפליקציה, מאפשרת בחירת אוטומטית של ההזמנה הקבועה/השכיחה של לקוחות חוזרים.
מפחדים שיתחילו לחגוג לכם על השלט עם הזמנות לא רצויות? פרטנר טיוי מאפשרים לכם לבצע חסימה באמצעות קוד סודי.

הצטרפות לפרטנר TV

פרטנר TV

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות