דלג לתוכן

מהם אביזרי הסלולר המובילים לאייפון

הטלפונים החכמים מתפתחים ומשתבחים כל הזמן, וכך גם האביזרים הנלווים אליהם. הטכנולוגיות המתחדשות מספקות מלאי חדש של אביזרים ללא הרף, והמגוון עשוי להיות מבלבל. מהם האביזרים הסלולאריים המובילים לאייפון – יצאנו לבדוק.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

21.3.18

מטענים

טלפון סלולארי צריך מטען, ובתחום המטענים קיימות שלוש אופציות נפוצות:
• מטען רגיל, המסופק עם הטלפון עצמו.
• מטען נייד/ מטען חירום – מטען אשר ניתן להשתמש בו בכל מקום, ללא חיבור לחשמל, בתנאי שדאגת לטעון אותו מראש.
• מטען לרכב
• משטח טעינה אלחוטי - את מקומם של המטענים הישנים הולכים ומחליפים משטחי ומעמדי טעינה אלחוטיים, הפותרים אותך מסבך הכבלים.

אם ברשותך אייפון 6 ומעלה, תוכלו להשתמש במטענים המאפשרים טעינה מהירה, גם אם המטען שמסופק עם המכשיר אינו תומך טעינה מהירה, אם אתם רוכשים מטען נוסף, כדאי שיאפשר לכם ליהנות מאפשרות הטעינה המהירה.

מעמד לרכב

מכיוון שמכשיר הטלפון הסלולארי הוא גם מורה הדרך שלנו בשעת נסיעה, אחד מבין אביזרי הסלולאר הפופולאריים לאייפון הוא מעמד לאייפון לרכב או אופניים. קיימים מעמדים שמאפשרים טעינה אלחוטית, מעמדים הנצמדים לרשת המזגן, מעמדים הנצמדים לשמשת הרכב, ואפילו מעמד עמיד בפני מים לרכיבה על אופנוע שטח.  המעמד הנחשק ביותר כיום הוא מעמד המאפשר טעינה אלחוטית.

אוזניות

מאז שהמכשירים הסלולאריים גלשו לרשת, הטלפון החכם נהיה גם נגן מוזיקה נייד, ואזניות איכותיות הן פריט חובה עבור כל משתמש אייפון חובב מוזיקה. איכות השמיעה באזניות טובות לא נופלת מאיכות השמיעה במערכת סטריאו ביתית, והתענוג לחובבי המוזיקה לא יסולא בפז. האזניות השוות ביותר הן אזניות אלחוטיות, המאפשרות חופש תנועה מירבי, ואיכות שמע מקסימאלית. 

מוט סלפי

להבדיל מאביזרי סלולר אחרים, מוט הסלפי המוכר אינו מכשיר בעל יכולות טכנולוגיות כלשהן, אך הוא מצליח לתת מענה לצורך הבלתי נשלט של האדם בן זמננו להציף את הרשתות החברתיות בצילומי פורטרט עצמיים מכל מקום בו הוא מבקר. מדובר בפריט קטן ובסיסי, אך יחד עם זאת נפוץ ושימושי, שכנראה עוד יישאר בסביבה כמה שנים טובות.

כיסוי מגן

מגני אייפון הם אביזר המוסיף מגע אישי ואופי למכשיר האייפון שלך, לעיצוב כיסוי המגן של מכשיר האייפון יש אמירה אסתטית ברורה, המעבירה מסר ויזואלי לגבי האוחז במכשיר, האם אתה טיפוס מודרני, רומנטי, נועז, או בעל חוש הומור –  את אלו ועוד ניתן ללמוד מבחירת מגן האייפון שלך. כל זאת מבלי לזלזל בנחיצותו הממשית של המגן, בכדי לשמור את האייפון שלך שלם ומתפקד לאורך זמן.

לסיכום

אנו תקווה שרשימה צנועה זו תיתן לכם חשק למצוא את אביזרי הסלולאר שיתאימו בדיוק עבורכם, ולחפש את החידושים וההפתעות העכשוויים בתחום. כאמור, התחום מתפתח ללא הרף, וניתן למצוא אביזרים נחוצים חדשים ומעודכנים, אשר מביניהם תוכלו לבחור את המתאימים לכם ביותר.   

תגובות