דלג לתוכן

סייבר מובייל - חבילת הגנה של סלקום לעסקים קטנים

"סייבר מובייל" של סלקום, חבילת פתרונות סייבר על גבי הרשת הסלולרית, מיועדת ללקוחותיה העסקיים ובעיקר לקטנים שביניהם, ללא צורך בהתקנת אפליקציה או תוכנה

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

18/03/18

היום, כשרבות מהפעילויות העסקיות מתרחשות על גבי הרשת הסלולרית - מקריאת מיילים והעברת קבצים ועד לתשלום, גבייה וסליקה של כרטיסי אשראי - יותר מאי פעם, הרשת הסלולרית חשופה למעשי הונאה, גניבות מידע ועברות רשת אחרות.
שירות אבטחת המידע החדש של סלקום הנקרא "סייבר מובייל" מציע ללקוחות סלקום מהמגזר העסקי, בדגש על עסקים קטנים, מגוון פתרונות סייבר מתקדמים והגנה למכשירים הניידים מפני איומי הרשת - גניבת מידע, התחזות, וירוסים ועוד.
השירות הינו פרי פיתוח של חברת סלקום יחד עם חברת זימפריום טכנולוגיות (Zimperium) חברה ישראלית-אמריקאית המתמחה באבטחת מידע בתחום הסמארטפונים. מדובר בעוד מוצר מתקדם תחת מטריית שירותי האבטחה של סלקום "סייבר 360" אשר מהווה הרחבה למיגון הסמארטפון ולאבטחת הגלישה ברשת האינטרנט. השירות תומך במערכות ההפעלה  Android ו IOS. 

פתרונות ההגנה ואבטחת המידע של "סייבר מובייל":
• התרעה בזמן אמת על איומים על מכשירי הסלולר בעסק - שינויים במערכת ההפעלה, שינוי פרופיל,  ציתותים, חשיפת תוכן מוצפן, התראה על אפליקציות המכילות וירוסים או מנגנוני ריגול והשתלטות.
• חסימה וסינון של הודעות דואר זדוניות או כאלו המכילות וירוסים.
• שירות גיבוי מיילים, מסמכים ומידע עסקי על גבי שרתים מאובטחים.
• בקרה באמצעות מערכת ניהול מתקדמת הכוללת הנפקת דוחות מפורטים. 

עלות שירות סייבר מובייל
מדובר בשירות ענן מבוסס מנוי חודש של 9.90 ₪ (נכון למרץ 2018), ללא צורך ברכישת חומרה ורישוי. כך שמבחינת עלויות לעסק, בהחלט מדובר במוצר משתלם. 

הצטרפות לסלקום

חבילות סלקום

תגובות