דלג לתוכן

NEXT TV הדבר הבא בהרגלי הצפייה

רוצים לשלם מעט (ממש מעט) על צפייה בטלוויזיה? אוהבים לצפות בסדרות ובסרטים איכותיים בזמן ובמקום שמתאים לכם? כנראה שאפליקציות התוכן הן בדיוק הדבר הבא שאתם צריכים!

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לNEXT TV

ינואר 2018, רונית רוזנאי אבן הר מערכת כמהזה

זה כבלים? זה לווין? לא, זו אפליקציית תוכן!
אפליקציות התוכן ע"ג רשת האינטרנט, מאפשרות לכם לראות יותר ממה שאתם אוהבים, בכל זמן, בכל מקום ולשלם פחות. אפליקציות התוכן, הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה המועדפת, בעיקר בקרב הצעירים, מהסיבות הכי נכונות - מצד אחד מנוי חודשי נמוך עד 100 ₪ בלבד, ומצד שני חווית צפייה מותאמת אישית שהולכת עם המנויים לכל מקום באמצעות התקנה עצמית של אפליקציית תוכן בנייד, בטאבלט או במחשב הביתי.
"תראו מה שבא לכם" זו הגישה של ספקית התוכן הצעירה NEXT TV מבית HOT שהצטרפה למגמה המבורכת של ספקיות התוכן על גבי רשת האינטרנט, המציעות חבילות ערוצים מצומצמות, איכותיות והכי חשוב, מותאמות לטעם ולתקציב של קהל היעד הצעיר. NEXT היא התשובה הצעירה של ספקית התוכן הגדולה והוותיקה, אשר מספקת מענה לחובבי הסדרות האיכותיות המדוברות, בזכות מחיר משתלם ובזכות מגוון של סדרות ישראליות, מקוריות ומצליחות מבית HOT. 

כיום NEXT TV מציעה שלוש חבילות:

NEXT IL - ספריית VOD עם סדרות המקור הישראליות של HOT, לדוגמא: 'שאבבניקים', 'פול מון', 'מטומטמת', 'מחוברים', 'גולדסטאר', 'בתולות', 'ג'ודה', 'אנחנו במפה' ועוד, תמורת תשלום חודשי של 29 ₪.

NEXT TOTAL - ספריית VOD הכוללת את ספריות המקור הישראלית וספריית סרטים, סדרות מחו"ל ואת ספריית HBO עם הסדרות המובילות והמדוברות בעולם, למשל: 'גירושים', 'חלומות חשמליים', 'קראשינג' 'שקרים קטנים גדולים', 'משחקי הכס', 'אבסנטיה', 'הרופא הטוב' ועוד, תמורת תשלום חודשי של 29 ₪. 

בשתי חבילות הבסיס הנ"ל ניתן לצפות באמצעות מכשירי הסמארטפון, הטאבלט עם מערכות הפעלה אנדרואיד או iOS 8 ובמחשב באמצעות דפדפן Chrome. את אפליקציית התוכן של NEXT ניתן להתקין על 5 מכשירים ללא עלות, או לשדרג להתקנה על גבי 10 מכשירים. 
ניתן להעביר את השירות ממכשיר למכשיר בפשטות ובקלות, ע"י לחיצה על כפתור "התנתק" באפליקציה ומעבר למכשיר אחר ע"י הורדת האפליקציה והזדהות של המנוי. 

למתלבטים או לאלה שקשה להם להיפרד מספק הטלוויזיה שלהם, NEXT מציעים חודש ראשון מתנה להתנסות. 

אם אתם מאלה שלא מוכנים לוותר על הערוצים החיים ועל צפייה בטלוויזיה בסלון, במיוחד בשבילכם HOT הרכיבה את חבילת NEXT TV+: 

NEXT TV+  - מאפשרת צפייה בטלוויזיה באמצעות ממיר (ע"ג רשת האינטרנט) ומציעה בעצם חבילה מצומצמת מבית היוצר של HOT הכוללת את הערוצים החיים רשת, קשת, 10, כאן, את ערוצי הילדים החיים, ספריית VOD עם תכניות הילדים וסדרות המקור של HOT, סדרות רכש הכוללות את סדרות HBO, סרטים לילדים ולמבוגרים וחבילת ערוצי ספורט מגוונת (ספורט 5, ספורט 5+, יורוספורט 1+2) הניתנת להרחבה עם ערוצי צ'רלטון וערוצי ספורט 5 אחרים בתשלום נוסף. עלות כל החבילה - 99 ₪ לחודש.

ואם כל הטוב הזה לא שכנע אתכם, אולי תשמחו לדעת שהשירות של NEXT שם קץ לעידן ההמתנה לנציגי השירות וכל ההתנהלות מולם באונליין. להצטרפות לשירות יש להירשם באתר NEXT, להוריד את האפליקציה, להכניס מספר ת.ז ומספר טלפון ואתם מחוברים לשלושה חודשים חינם. רוצים להתנתק? תוכלו להתנתק בקלות מהשירות 24/7 באמצעות נציג צ`אט או באופן עצמאי באזור האישי. בטוח אף אחד לא ייעלב, כי גם אין אף נציג :)

NEXT TV

תגובות