דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

אמץ ערוץ – הכירו את הערוצים החדשים

ספקיות הטלוויזיה הרב ערוצית לא עוצרות לרגע ומלבד תחרות בגזרת המחירים, הן מתחדשות בערוצי נישה כדי לפתות ולמשוך יותר קהל ייעודי. ואלה הערוצים החדשים נכון לינואר 2018

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

עדכון: אוגוסט 2018, מערכת כמהזה

STING TV
סטינג טי.וי השחקנית הצעירה ומי שהעזה "לפרק את הטלוויזיה", צרפה אליה את ערוץ ONE המשדר את משחקי הליגה הספרדית בכדורגל, מגוון תכניות ספורט ועוד, את אחיו הקלאסי ONE CLASSIC, את EDGE SPORT הכולל שידורים של ענפי ספורט אקסטרים ולאחרונה(אוגוסט 18) הצטרף שחקן חדש לחבילת ערוצי ONE - ערוץ ONE2 המשדר את משחקי הליגה האיטלקית. עוד מצטרף חדש לסטניג, ערוץ YES OH – "הבית של HBO" הכולל את כל הסדרות המובילות של HBO. לחבילת הילדים (שהיא גם חלק מחבילת המשפחה) הצטרף ערוץ הופ ילדות ישראלית, הפונה לקהל הצופים בגני הילדים, משודר באפיק 83 בשלט.

Yes 
מצרפת אליה ערוץ סדרות חדש yes EDGE אשר ייתן פייט בגזרת הסדרות המתחממת. את שידורי הערוץ תפתח העונה החדשה של "פאודה" הישראלית והמצליחה בכל העולם. בערוץ ישודרו הסדרות הכי מדוברות ובועטות לשנת 2018 - 700 שעות שידור של סדרות חדשות לחלוטין, ביניהן: "הרצח של ורסצ'ה", "סינגל מילפית", "אויבים: צ'ארלס ודיאנה", "הבריחה מדאנמורה", "אמון", הסדרה  החדשה על פי ספרו של ביל קלינטון ובלעדיות על תוכניות רשת FX הנועזת ורשת הבת שלה FXX האחראיות לסדרות המדוברות ביותר בשנים האחרונות. לצידן ישודרו מספר סדרות אדג'יות מארה"ב, בריטניה, סקנדינביה ורחבי העולם. 

HOT
משיקה לראשונה בישראל ערוץ DIY לטובת חובבי טרנד ה"עשה זאת בעצמך" שכבש את רשת האינטרנט. הערוץ יוקדש כולו למלאכת יד, עיצוב הבית, קונדיטוריה ועוד ויהיה פתוח חינם ללקוחות הוט בחודש הראשון ולאחר מכן יעלה כעשרה שקלים בחודש.
"DIY ישראל" יכלול מגוון תוכניות מקור ישראליות, לצד תכניות מובילות מהעולם מבית BBC ,TERNER וכיוב'. בנוסף, הערוץ יפעיל גם אתר אינטרנט עם מדריכים וכתבות תוכן, לצד כתבות וידאו מהערוץ. את תוכניות המקור הישראליות, יגישו בלוגרים מובילים, כוכבי רשת מהתחום ומפורסמים, בניהם מושיק גלאמין, לירן כוהנר ושיר מורנו.

פרטנר TV

אימצה את ערוץ ערוץ הבידור המוביל בעולם - ערוץ !E. הערוץ משדר 24/7 דיווחים ותכניות בידור מרחבי העולם למשל, משפחת קרדשיאן, "אסונות מפלסטיק" חדשות ערוץ !E, שידורים חיים מהשטיח האדום ומטקסי הבידור הנחשבים בעולם ועוד.
לטובת אוהדי הספורט והכדורגל בפרט, הוסיפה פרטנר את ערוץ ONE. ערוץ ONE ישודר באיכות HD בערוץ 50 בשלט ויהיה חלק מחבילת פרטנר TV,  ללא תוספת תשלום.
עוד בפרטנר, ערוץ Mezzo הבינלאומי - הערוץ המוביל בעולם לאוהבי המוסיקה והתרבות. לערוץ Mezzo מוניטין בקרב 60 מדינות, מגיע ל-55 מיליון בתי אב וזהו הערוץ היחידי בעולם שמשדר קונצרטים ממפעלי התרבות הגדולים בעולם בשידור חי. כמו כן, לערוץ Mezzo שיתופי פעולה הדוקים עם מפעלי התרבות הגדולים בישראל כדוגמת הפילהרמונית הישראלית, תחרויות בינלאומיות ועוד.

לטובת הילדים של פרטנר, צרפו את הערוץ החינוכי A+ הכולל תכניות מובילות ללימוד אנגלית, חשבון ומדעים, המבוססות על שיטות לימוד חדשניות ומספקות 'ארגז כלים' ראשוני של כישורי לימוד. הערוץ מיועד לילדים בגילאי 3-8  וללא תוספת תשלום. ילדי פרטנר TV החל מקיץ 2018, יהנו גם מערוץ הירו (hero) של RGE. בערוץ ישודרו סדרות אנימציה מבית DreamWorks, סדרות אנימה והפקות מקור.


סלקום TV

מעשירה את עולמם של ילדי המנויים ואימצה שישה ערוצי ילדים -  ערוץ הילדים, לוגי, דיסני, דיסני ג'וניור ושני ערוצי הרכש הטריים בקיץ 2018 - ערוץ התוכניות הישראלי ג'וניור וערוץ הירו (hero) של RGE ובו ישודרו סדרות אנימציה מבית DreamWorks, סדרות אנימה, הפקות מקור ועוד.

הערוצים פתוחים לכל המנויים וזמינים לצפייה 24/7 עד שבוע אחורה (באמצעות שירות הקלטה אוטומטית של כל תכניות סלקום טיוי). סלקום טי וי מעשירה את התפריט שלה עם ערוץ סלקום דוקו המשדר סרטים וסדרות דוקומנטריים מהארץ והעולם, ערוץ E! עם תוכניות וחדשות הבידור המובילות בעולם, עם נשיונל ג'יאוגרפיק ונשיונל ג'יאוגרפיק  WILD HD. האחרון להצטרף ללוח השידורים הוא ערוץ FOODY (פודי), ערוץ האוכל הישראלי, שיעורר לכם את בלוטות הטעם עם טובי השפים, בלוגרי-בישול מובילים מהארץ ומגוון מגרה של תכניות בישול ואפיה.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות