דלג לתוכן

ערוצים חדשים ותוכן לילדים בסלקום tv

סלקום tv מעשירה את עולם התוכן לילדים, מוסיפה ארבעה ערוצי ילדים חדשים, אלפי תכנים ב-VOD ובקרוב גם ערוץ סלקום דוקו.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

25.8.19

סלקום tv משיקה 2 ערוצי ספורט חדשים: Eurosport 1HD ו-Eurosport2 ללא תוספת תשלום. ערוצים אלו משדרים תחרויות ספורט רבות כגון מרוצי אופניים, טורנירי טניס, ספורט מוטורי ועוד. בין היתר ישדרו גם את אולימפיאדת טוקיו 2020. כמו כן, משיקה סלקום באותה הזדמנות גם את ערוץ דיסקברי, גם הוא ללא תשלום נוסף. נזכיר שלפני כמה חודשים השיקה החברה את ערוץ האוכל הישראלי FOODY.

3.4.19

סלקום טיוי מעלה לאוויר את ערוץ HBO שיכלול את הקטלוג המלא של הערוץ. ערוץ HBO ישדר סדרות חדשות, עונות חדשות, סדרות מופת, תכניות אירוח וסדרות דוקו, סרטי טלוויזיה ועוד. הערוץ יהיה זמין ללקוחות סלקום TV ללא עלות נוספת כל זאת בנוסף לספריית ה- VOD שמכילה אף היא תוכן של HBO.

הערוץ ישדר עונות חדשות של סדרות כדוגמת "משחקי הכס" עונת הסיום, "בארי" עונה 2, עונת הסיום של "VEEP", וכן סדרות חדשות כדוגמת "לוחם", "ג'נטלמן ג'ק", "צ'רנוביל", "השומרים". בנוסף ישודרו סדרות כדוגמת "בלש אמיתי", "ווסטוורלד", "בולרז", "סדר אותי", "חדר 104", "נופל וקם", "לא בטוחה", "חפצים חדים", "מכת מחץ", "סאלי לנצח", "קמפינג", וכמובן גם סדרות מופת כדוגמת "הסופרנוס", "עמוק באדמה", "הסמויה", "הפמליה", "דם אמיתי", ואף ספיישלים ותוכניות אירוח, כדוגמת "השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר" ,"זמן אמיתי עם ביל מאהר", "שתי קרועות", "ספיישל מייקל דרו", "טיסת הקונקורד: לונדון" ועוד.


30.12.18

סלקום טיוי הוסיפה לאחרונה את ערוץ האופנה FTV, ללא תוספת תשלום נוסף ואת ערוץ הספורט ONE 4K - גם הוא ללא תוספת תשלום.

שני הערוצים יצטרפו לכ-70 הערוצים המוצעים לכל לקוחות החברה בחבילת הבסיס, בינהם גם מספר ערוצים חדשים:

ערוצי הילדים של RGE הכוללים את ערוץ הילדים וערוץ לוגי וגם את ערוצי דיסני ודיסני ג'וניור. הערוצים זמינים לכלל הלקוחות, גם בשירות 24/7 המאפשר לצפות בתכנים ששודרו בשבוע האחרון.

בין הסדרות הפופולריות בערוצים ניתן למצוא את 'אלישע', 'הפיג'מות', 'הכל טום', 'הרפתקאות החתול במגפיים', 'הדרקון הראשון שלי', 'הנסיכה סופיה הראשונה', 'מועדון הווינקס', 'פוקימון', 'מיקי ומכוניות המירוץ' ועוד.

ערוץ סלקום דוקו המשדר מבחר סרטים וסדרות דוקומנטריים ותוכניות טבע מהארץ והעולם.

גם ספריית ה-VOD תתעשר בתכנים חדשים מתוך קטלוג הסדרות של ערוצים אלו, ולמעשה תשלש את כמות התוכן שלה.

כל התוכן החדש מוצע ללקוחות חדשים וקיימים וללא עלות נוספת.

סלקום tv אף תשקול את האפשרות להשקעה בהפקות מקור בערוצים אלו.

הצטרפות לסלקום TV

סלקום TV

תגובות