דלג לתוכן

השלט הקולי של yes

yes משיקה שלט חדש בעל יכולת זיהוי קולי. מהיום תוכלו לומר בקול רם את שם הסדרה שברצונכם לצפות בה והיא תופיע על המסך. ובקרוב שדרוג נוסף ביכולות השלט הקולי

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אפריל 19

מיד לאחר חג הפסח יופעל שדרוג משמעותי בשלט הקולי של yes. אם עד היום ידע השלט הקולי רק למצוא סרטים או סדרות באמצעות פקודות קוליות, לאחר השדרוג יוכל לעשות מגוון רחב של פעולות כגון: מעבר בין ערוצים, הרצת תוכן קדימה/אחורה, צפיה בשני ערוצים במקביל, המלצות צפיה ועוד.

המערכת החדשה אמורה לזהות דיבור חופשי וללמוד פקודות, אך בכל מקרה יצורף גם סט מונחים ופקודות קוליות ידועות מראש.

השירות מתאים לבעלי ממיר אולטרה 4K.

כ-100,000 מנויים בעלי שלט קולי יוכלו לשדרג אותו לגרסה החדשה ללא עלות נוספת אך יש צורך בהרשמה. לקוחות ללא שלט קולי יוכלו לשדרג אותו בנקודות השירות של יס, ולקוחות חדשים יוכלו לבקש אותו אם יצטרפו לחבילה עם ממיר מתאים.

ספטמבר 17

yes השיקה שלט חדש עם זיהוי קולי.

באמצעות השלט הקולי תוכלו לנווט בין ערוצי הטלוויזיה, ההקלטות וה-VOD באמצעות הקול בלבד. כאשר השלט נכנס למצב 'הקשבה' ניתן לומר את שם הסרט או הסדרה ואפילו את שם הבמאי או השחקנית. בשלט מותקן מיקרופון ייעודי שיודע לבודד רעשי רקע ולתרגם דיבור לטקסט.

טכנולוגיית RF המותקנת בשלט החדש יכולה לשדר לממיר ללא קשר ויזואלי ביניהם ובכך אפשר להשתמש בשלט מכל מקום, גם מחדר אחר אם רוצים.

השלט מתאים לממירי yes ULTRA וניתן ללא עלות ללקוחות חדשים, משדרגים או קיימים (לקוחות קיימים יוכלו להחליף שלט ישן בחדש ביותר מ-50 נקודות ברחבי הארץ).

yes טלוויזיה

תגובות