דלג לתוכן

פרטנר פייבר

Partner Fiber - חברת פרטנר מרחיבה את פריסת רשת הסיבים האופטיים לכל חלקי הארץ ובכך מצליחה לעקוף את היעד שהציבה לעצמה – כיסוי רשת פרטנר פייבר של למעלה ממחצית הערים בישראל עד סוף שנת 2018.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

יולי 2020

חברת פרטנר הודיעה כי החלה בחיבור העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים הארצית 'פרטנר פייבר'. רבים מתושבי העיר יוכלו להתחבר לגלישה במהירות של עד 1,000 מגה בחודש הקרוב, וזאת עוד לפני פתיחת שנת הלימודים. טכנולוגית הסיבים של פרטנר, מאפשרת פריסה בסוגי מבנים שונים כגון: בניה ישנה, בנייה חדשה, פריסה עילית ופריסה בגובים תת קרקעיים. התכנית היא כי במהלך השנה הקרובה תורחב הפריסה גם למבנים חד קומתיים בזכות הטמעת טכניקות פריסה חדשות שפותחו בפרטנר. 

יוני 2020

נכן ליוני 2020 מגיעה תשתית הסיבים של חברת פרטנר ליותר מ-625 אלף משקי בית בעשרות ערים בארץ. בשבועות האחרונים הסתיימה הכנת התשתית והחל חיבור הלקוחות בעיר אילת. התשתית גם מגיעה במקביל למבני ציבור ועסקים בערים בהם פרוסה הרשת המתקדמת.

הערים בהן קיימת פריסה של רשת הסיבים הן: עפולה, קריית ביאליק, חיפה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, אשדוד, אשקלון, יבנה, ראש העין, קריית גת, מודיעין, ירושלים, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, נס ציונה, ועוד, ומהיום גם אילת.

נובמבר 2018, מערכת "כמהזה?"

בחודש נובמבר הכריזה פרטנר על חיבורן של הערים אשדוד, קריית מוצקין וקריית גת לרשת הסיבים האופטיים ולאפשר ללקוחותיה מהירות גלישה של 1000 מגה, כבר מחודש דצמבר 2018. 

פרויקט הסיבים האופטיים של פרטנר יצא לדרך בחודש אוגוסט 2017 ותוך שנה אחת בלבד, דיווחה החברה שהצליחה לחבר למעלה מ-170 אלף משקי בית לרשת העצמאית "פרטנר פייבר". 

בכוונתה של החברה לצרף כמה שיותר לקוחות לרשת הסיבים העצמאית, כדי שגם שירות הטלוויזיה של פרטנר טיוי יופעל על גבי התשתית העצמאית שתאפשר חווית צפייה וגלישה רציפה ובאיכות גבוהה.

אוגוסט 2017

Partner Fiber - חברת פרטנר מציעה תשתית אינטרנט (פרטנר פייבר) על גבי סיב אופטי באזורים רבים בארץ, ומאפשרת גלישה מהירה באינטרנט. כ-40 אלף חיבורים ביתיים קיימים נכון להיום ובכוונת החברה להגיע לפריסה של כ-90 אלף חיבורים ביתיים עד סוף שנת 2017.

חברת פרטנר מציעה תשתית של סיבים אופטיים הנקראת פרטנר פייבר, התשתית תאפשר גלישה מהירה מאוד באינטרנט.

החבילה שמציעה פרטנר כוללת תשתית סיבים וספק אינטרנט עד 1000 מגה במחיר של 100 ש"ח לחודש בשנה הראשונה.

סיב אופטי הוא חיבור אינטרנט המאפשר מהירויות גלישה גבוהות מאוד, ומסוגל לתמוך בעשרות מכשירים המחוברים במקביל (מחשב, טלוויזיה, מוסיקה, אבטחה וכו') פרטנר הצהירה על פרויקט הסיבים האופטיים לפני כשנה ומשיקה אותו כעת תחת השם Partner Fiber.

כ-40 אלף חיבורים ביתיים קיימים נכון להיום ובכוונת החברה להגיע לפריסה של כ-90 אלף חיבורים ביתיים עד סוף שנת 2017. בשלב זה פריסת הסיבים של פרטנר נעשתה בשכונות ומרכזים בערים שונות בארץ, ביניהן: אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, הוד השרון, פתח תקווה, רמת גן וראש העין. התכנון של פרטנר הוא לפרוס את הרשת ביישובים נוספים עד סוף השנה, דוגמת: באר יעקב, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חולון, יבנה, נתניה ורמת השרון.

באתר פרטנר תוכלו לברר האם רשת הסיבים האופטיים של פרטנר כבר נפרסה במקום מגוריכם.

מנכ"ל קבוצת פרטנר, איציק בנבנישתי: "תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר תאפשר לנו כקבוצת תקשורת כוללת, להציע שירותי אינטרנט מהירים יותר בישראל ולהעביר באמצעותה גם שירותים מתקדמים נוספים כמו שירותי טלוויזיה באיכות גבוהה במיוחד".

רשת פרטנר פייבר כוללת אלפי ק"מ של סיבים אופטיים הפרוסים ברחבי הארץ וכבל תת ימי לאורך מישור החוף, הפריסה מתבצעת על ידי חברת פרטנר בתעלות וגובים באזורי בנייה חדשה ובאמצעות השחלת סיבים בתשתית קיימת.

חבילות פרטנר פייבר

פרטנר אינטרנט

תגובות