דלג לתוכן

טריפל סי נכנסת לתחום הטלוויזיה תחת המותג smart

טריפל סי מציעה שירות טלוויזיה ותוכן על גבי האינטרנט שיאפשר צפייה במכשיר הטלוויזיה, בטאבלט ובסלולר, ובסה"כ עד 5 מכשירים במקביל. השירות כולל ערוצים פעילים ותכני VOD.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

טריפל סי הודיע כי בקרוב מאוד תשיק שירותי טלוויזיה תחת המותג smart בעלות של 50 שקלים לחודש.

מדובר בשידורים על גבי האינטרנט, כך שמי שבבעלותו טלוויזיה חכמה יוכל להתחבר באופן אוטומטי. אחרים, יוכלו לשכור ממיר בעלות של 10 שקלים לחודש.

הטכנולוגיה בה הם משתמשים מאפשרת צפייה בעד 5 מכשירים במקביל (כולל מחשבים, טאבלטים וסלולרי) וכמו כן מאפשרת להתחיל צפייה במכשיר אחד ולהמשיך באחר.

מבחינת תוכן, יהיה ניתן לצפות בערוצי עידן +, 10 ערוצים בינלאומיים ו-10 ערוצים בשפות ערבית ורוסית. כמו כן תוצע ספריית VOD עם אלפי שעות תוכן של סרטים וסדרות, כולל תכנים מדובבים לילדים וסדרות פופולרית שישודרו יום לאחר שידורן בארה"ב. 

תכנים לדוגמא: "המירוץ למיליון", "ארץ נהדרת", "האנטומיה של גריי", "הוחלפו בלידתן", "מועדון החברים של מיקי מאוס", "יובל המבולבל", "מיכל הקטנה", "כספיון" ועוד.

בנוסף, תציע החברה שירותי השכרת סרטים שירדו מהאקרנים לאחרונה ב-20 ש"ח ל-48 שעות או לרכישה ב-60 ש"ח ללא הגבלה.

בסמארט יהיה שירות הקלטת תכנים 24/7 ותתאפשר צפייה בתכנים ששודרו עד שבועיים אחורה.

חשוב לציין כי מדובר בטכנולוגיה היושבת על פלטפורמה פתוחה ולכן תאפשר התקנה של אפליקציות נוספות (כגון נטפליקס, בתשלום נוסף כמובן).

טריפל סי תציע גם שירותי טריפל הכוללים טלוויזיה, ספק ותשתית אינטרנט ב-100 ש"ח.

טריפל סי טלוויזיה

עוד בטלוויזיה

טלוויזיה בצפייה ישירה בישראל

החלטתם שלא להיות מנויים לאחת מחברות הטלוויזיה? אבל אתם עדיין רוצים לצפות בתוכן איכותי של סרטים וסדרות בקלות? הנה כל הדרכים הלגיטימיות לעשות זאת.

תגובות