דלג לתוכן

מתחדשים בסמרטפון? נעים להכיר–מכשירים סינים מבטיחים

החלטתם שהגיעה העת להתחדש במכשיר סלולארי? רגע לפני שאתם רוכשים את המכשיר הבא שלכם, מותגים סינים ששווה להכיר - ONE PLUS, שיאומי ומאייזו

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נדמה שזה היה רק אתמול כשהמכשיר הסלולארי שימש אותנו רק לקבלה והוצאת שיחות. בשלב מאוחר יותר ובטפטוף, הגיע הרגע שבו ניתן היה לתקשר גם באמצעות הודעות, ומשם נדמה היה שהטכנולוגיה לא יכולה להתעלות על עצמה יותר. כיום, המכשירים הסלולארים לא מפסיקים להפתיע ומרבית המשתמשים נהנים מקשת רחבה של שימושים במכשירים החכמים.

החלטתם שהגיעה העת להתחדש במכשיר סלולארי? ענף הסלולאר נמצא בתור הזהב שלו, ומציע אינספור מכשירים ראויים בהחלט. אז רגע לפני שאתם רוכשים את המכשיר הבא שלכם, האם שמעתם על טלפון סלולארי ONE PLUS, על meizu ועל שיאומי?

שיאומי 
חברת שיאומי הסינית מבשרת לא מעט בענף הסלולאר ומספר נכבד של חברות גדולות בענף כבר הביעו חשש מהחברה. רק לאחרונה זכתה שיאומי בתואר שחברות רבות היו שמחות לזכות לו: הסטארט-אפ השלישי בשוויו בהיסטוריה של הון סיכון. אם לא די בכך, מדובר גם על הסטארט-אפ היקר ביותר בעולם כיום. החברה הולכת עם העיניים קדימה והשווי שלה מוערך כיום ב-50 מיליארד דולר בקירוב. בעוד שהחברה עדיין לא מחזיקה בתארים מרשימים כמו של חברות אחרות, הרי שמדובר על חברה שמסומנת כעת ככזו בעלת פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר בענף המכשירים הסלולארים. 

וואן פלוס
בישראל, כבר התרגלנו לעובדה שעל מנת להתחדש בסמארט-פון, עלינו להיפרד מסכום נכבד. מה אם יאמרו לכם שתוכלו להנות ממכשיר חדש בעלות סבירה ונמוכה ממה שהתרגלנו אליו עד כה? המכשירים של וואן פלוס אשר תג המחיר שלהם נמוך משמעותית מזה של המכשירים של החברות המוכרות בשוק, סומנו לא אחת כמכשירים שמתעלים על אלו המוכרים ביותר כיום, תוך שהמשתמשים בהם מדווחים על הנאה ושביעות רצון מהשימוש בהם ומחזותם. החברה מורכבת ממניפה רחבה של מהנדסים ששמו לעצמם מטרה מעניינת: לתכנן את הסמאטרפון הטוב ביותר בעולם ובמחיר הזול ביותר. אם בעבר המעטנו בערכם של המכשירים הסינים, הרי שכיום ברור לכל כי מדובר על מגמה מעניינת שהיא כאן כדי להישאר, בין היתר הודות לוואן פלוס. 

meizu
החברה זכתה בכינוי שכנראה הרבה חברות אחרות היו שמחות לקבל, והוא "אפל הסינית". המכשירים של החברה הוכתרו על ידי המשתמשים כמכשירים נפלאים, כאשר ניתן להבחין כי החברה העניקה תשומת לב רבה לכל פרמטר במכשיר הסלולארי. הדגשים באים לידי ביטוי החל מנראות נפלאה, תצורה, אורך חיי הסוללה, מהירות העבודה, צילום, כמות איחסון ומסך איכותי. הא, כן – גם מחיר מנצח. בשונה ממכשירים אחרים של חברות בעלות שם עולמי, מייזו מציעה מחירים נגישים שהופכים את החוויה למהנה אפילו יותר. נדמה שכל שנותר לכם הוא, להחליט על איזו חוויה אתם הולכים הפעם, ולהתחדש במכשיר חדש!