אקספון: מפעילת סלולר חדשה

אקספון עוסקת בשלבים האחרונים של הקמת רשת הסלולר שלה, ובקרוב תשיק שירותי סלולר בדור הרביעי

12/07/16, "מערכת כמהזה"

אקספון חתמה על הסכם שיתוף רשת סלולר עם חברת סלקום לתקופה של 10 שנים.

משמעות הדבר היא שאקספון תשיק שירותי סלולר בדור 4,  ותהווה למעשה מפעיל סלולר חדש, שישי במספר.

להזכירכם, אקספון רכשה תדרי דור 4 כבר לפני כשנה וחצי וניהלה מו"מ עם כל חברות הסלולר הותיקות. ייתכן והעובדה שגולן טלקום נטשה לאחרונה את סלקום לטובת הוט מובייל, סייעה לחתימה על הסכם אירוח זה.

ההסכם עדיין מותנה בקבלת כל האישורים הרגולטוריים כולל האישור של הממונה על ההגבלים העסקיים, וייתכן ויידרש זמן נוסף עד שהשירות יחל לפעול.

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, מסר כי "מדובר על הסכם שיקדם את תשתיות הסלולר בישראל ויבטיח המשך השקעות בפיתוח רשת דור 4, תוך עמידה בדרישות הרגולציה. אני מאמין כי רק תחרות מבוססת מחיר לצד תחרות על איכות הרשת והשקעה בתשתיות מתקדמות, הן הדרך היחידה להחזיר את ישראל למעמד של מובילה סלולרית עולמית. זוהי הוכחה כי ניתן לשמר שוק תחרותי תוך עמידה שיוונית בכללי הרגולציה".

חזי בצלאל, בעל השליטה בחברת אקספון אמר: "זהו יום מיוחד לשוק הסלולר ולצרכן הישראלי, ואני בטוח כי נספק ללקוחותינו שירות איכותי, עם בשורה צרכנית חדשה בישראל".

יעקב נדבורני, מנכ"ל חברת אקספון הודיע כי "אקספון מתעתדת להשיק שירותי סלולר תחרותיים, הוגנים ומתקדמים. כמפעיל חדש, אקספון תבטיח את המשך התחרות בשוק הסלולר לטובת הצרכן. עוד הוסיף, כי בהתאם לרישיון מפעיל בעל תשתית סלולרית, ובהתאם למדיניות משרד התקשורת, חברת אקספון עתידה לבצע בשיתוף עם סלקום השקעות של מאות מליוני שקלים בהקמת רשת סלולר דור 4 בטכנולוגיית LTE, וברשת דור 4 וחצי בטכנולוגיית  LTE ADVANCED. השקעות אלו יצעידו את רמת תשתיות התקשורת במדינת ישראל ויביאו להאצת מהירויות הגלישה ופיתוח שירותים מתקדמים כגון IOT ואחרים".


להצטרפות לאחת מחברות הסלולר לחצו כאן

להשוואת חבילות סלולר

חברות סלולר נוספות:

גולן טלקום- חבילות ומבצעים | הצטרפות לגולן טלקום

סלקום: חבילות, מבצעים והטבות | הצטרפות לסלקום

פרטנר חבילות סלולר, מחירים, מבצעים והצטרפות

012 מובייל חבילות ומבצעים | הצטרפות 012 מובייל

HOTmobile | הוט מובייל הצטרפות, חבילות ומבצעים

019 מובייל חבילות סלולר ומבצעים

רמי לוי תקשורת: חבילות סלולר ומבצעים

Pmobile | פי מובייל - מותג סלולרי של פלאפון ורשת באג

פלאפון - חבילות, מבצעים והטבות | הצטרפות לפלאפון

we4G חבילות סלולר, מבצעים והצטרפות

תגובות