דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

AdTone סלולר תמורת פרסומות

חברה חדשה מנסה להצטרף לשוק הסלולר במודל חדש וייחודי - 0 ש"ח תשלום חודשי תמורת צליל המתנה שיוחלף בפרסומות והסכמה לקבל סמסים שיווקיים.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

AdTone

06/11/16

חברת AdTone הפסיקה את השירות באופן זמני. לפרטים המלאים לחצו כאן

19/4/16, מערכת כמהזה

מותג חדש בתחום הסלולר מנסה את מזלו. חברת AdTone מתכוונת להשיק שירות סלולרי ללא תשלום חודשי, תמורת פרסומות. כל זאת בתנאי שתצליח לגייס 50,000 נרשמים.

הרעיון שעומד מאחורי היוזמה הוא שהמפרסמים הם אלו שיממנו את התשלום החודשי במקום הלקוח. בפועל הלקוח ישלם 0 ש"ח בחודש, וכל מי שיחייג אליו יאלץ להקשיב לפרסומות (שיחליפו את צליל ההמתנה) עד למענה. בנוסף יקבל הלקוח סמסים שיווקיים בתדירות של פעם-פעמיים בשבוע.

כמו כן יש לקחת בחשבון עלות הצטרפות חד פעמית של 99 ש"ח. מכיוון שהשירות עוד לא פעיל והחברה מגייסת כרגע נרשמים בלבד, היא תגבה 10 אג' בעת ההרשמה ואת היתרה (98.9 ש"ח) כאשר השירות יחל לפעול.

יזם החברה מעריך כי השירות יחל לפעול בחודש יוני השנה.

החברה אשר משתמשת בתשתית הסלולר של חברת סלאקט (וזו עושה שימוש בתשתית פלאפון) מתכוונת להציע מסלול סלולר ללא הגבלה עם 3 ג'יגה גלישה. מי שירצה להגדיל את נפח הגלישה יצטרך להתחיל לשלם על התוספות כ-9-17 ש"ח, וכרגע לא תהיה אפשרות של שיחות לחו"ל או מחו"ל. כמו כן, לא תתאפשר שליחת סמסים בתשלום כגון הצבעות לתחרויות בטלוויזיה וכדומה.

ניתן להירשם דרך אתר האינטרנט של החברה.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות