דלג לתוכן

אורנג' הפכה לפרטנר

בתחילת 2016 נפרדה החברה מהמותג אורנג' ומיתגה עצמה מחדש כפרטנר. החברה מספקת שירותי חבילות סלולר, אינטרנט, טלפון ביתי וטלוויזיה עם ערוצים חיים.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אוגוסט 2017

חברת פרטנר פועלת בשוק מזה כמה עשורים. עד פברואר 16 מותגה החברה בשם אורנג' (orange) והיתה חלק מהמותג העולמי. חבילות אורנג' ששיווקה החברה: חבילות סלולר, מכשירים, חבילות חו"ל, אינטרנט ביתי וטלפון קווי. עם הפרידה מהמותג אורנג' ושינוי המיתוג לפרטנר, המשיכה החברה בפעילותה בתחום התקשורת ואף הגבירה אותה.

במהלך 2017 השיקה פרטנר את שירות הטלוויזיה שלה ובמקביל אליו גם שירותי דאבל של טלוויזיה ואינטרנט, וטריפל הכולל טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. בנוסף, החברה עוסקת בימים אלה בפריסת תשתית אינטרנט על גבי סיבים אופטיים במטרה להציע תשתית אינטרנט משלה ללא תלות בבזק והוט. חבילות של פרטנר פייבר בשילוב ספק אינטרנט של פרטנר כבר החלו להימכר באזורים בהם נפרסה התשתית.

גם תחום הסלולר אינו נזנח והחברה פועלת לשדרוג רשת האינטרנט הסלולרית והגברת קצב הגלישה.

פברואר 2016

באירוע השקה חגיגי, רב משתתפים, נפרדה החודש פרטנר מהמותג אורנג'. הלוגו הכתום והמוכר הוחלף למיתוג חדש בצבע טורקיז. 

כחלק מההשקה הוציאה אורנג' חבילות סלולר חדשות עם נפחי גלישה גבוהים, הטבות ללקוחות קיימים ומבצעים על מכשירי סלולר. בנוסף, הכריזה החברה על חיבור חשמלי חדש לאינטרנט ביתי מהיר, המבוסס על גבי רשת הדור הרביעי (LTE) של החברה ואשר יושק בקרוב.

בין ההטבות שמציעה החברה - 2 ג'יגה גלישה מתנה ללקוחות הקיימים במסלולים ללא הגבלה (ניתן לקבל את ההטבה דרך אתר האינטרנט של החברה או באמצעות עמוד הפייסבוק שלה). כמו כן, הורים לתינוקות שנולדו ביום ההשקה (16.2.16) זכאים לחבילות תקשורת סלולרית וביתית למשך שלוש שנים.

להזכירכם ההחלטה להיפרד מאורנג' העולמית נפלה לאחר התבטאות שנויה במחלוקת של מנכ"ל רשת אורנג' הבינלאומית בקיץ 2015 שיצרה סערה גדולה.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל חברת פרטנר: "אחרי ששמנו מאחורינו את סערת הקיץ האחרון, קיימנו תהליך אסטרטגי שבסופו החלטנו להיפרד מהמותג Orange ולצאת לדרך חדשה".

הצטרפות לפרטנר

חבילות סלולר פרטנר

חבילות אינטרנט פרטנר

חבילות טלוויזיה פרטנר

תגובות