דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

אתר "כמהזה?" השיק גרסה חדשה ומשודרגת

הושקה גרסה חדשה לאתר "כמהזה?". האתר המוכר והאהוד על הגולשים עבר מתיחת פנים ומציג חזות חדשה, עדכנית, רעננה ודינאמית.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אתר "כמהזה?" השיק גרסה חדשה ומשופרת

כמה פעמים נשבעתם לעצמכם שבפעם הבאה שתסגרו עסקה עם אחת מחברות התקשורת, תבדקו היטב מה הן באמת מציעות באותיות הקטנות שבמסמכיהן? וכמה פעמים הפרתם את השבועה הזאת ואכלתם לעצמכם את הלב כשגיליתם שחבר טוב קיבל מבצע משתלם יותר? בהשקעה של כמה דקות תוכלו לקבל את כל המידע בצורה מרוכזת ונוחה להשוואה במקום אחד – ותוכלו גם אתם לחסוך מאות שקלים בשנה.

אתר "כמהזה?" www.kamaze.co.il קיים כבר כעשר שנים והוא האתר הגדול, הוותיק והמוביל בישראל להשוואת שירותים ומחירים בתחום התקשורת. צוות האתר משקיע מאמצים רבים על מנת להעביר את מלוא המידע לצרכן ולהגדיל עבורו את האותיות הקטנות. בכך מאפשר לגולשים לראות תמונה אמיתית, מקיפה ומלאה של הצעות התקשורת מכל הספקים, ומפשט את תהליך החיפוש אחר העסקה המשתלמת ביותר עבור כל צרכן.

כעת הושקה גרסה חדשה לאתר "כמהזה?". האתר המוכר והאהוד על הגולשים עבר מתיחת פנים ומציג חזות חדשה, עדכנית, רעננה ודינאמית. מלבד המראה המשודרג, באתר החדש בוצעו שינויים טכנולוגיים רבים אשר במסגרתם הותאם האתר לשינויים המתרחשים בשנים האחרונות בשוק התקשורת. כעת האתר מאפשר לבצע השוואות אינטגרליות של מספר תחומי תקשורת בו זמנית (ממחקר פנימי שנערך בקרב גולשי האתר, עולה למשל כי כ-80% מהגולשים המחפשים שירותי אינטרנט כיום, מחפשים חבילות משולבות של ספק ותשתית אינטרנט, וכך גם חבילות הטריפל זוכות להתעניינות גוברת). כמו-כן, במקביל לאתר המחודש, הושקה גם גרסת מובייל עם חווית משתמש משודרגת ומותאמת לכלל המכשירים.

הפורטל החדש ידידותי, אסתטי ומאפשר לכל גולש ליהנות ממנו - אלה המבקשים להסתפק בשורה התחתונה הפרקטית, יוכלו למצוא את החברה או המבצע העדיפים מבחינתם, ומי שמעוניין לקבל תמונה רחבה יותר, יוכל להעמיק בכל המידע הרלוונטי הקיים. האתר מאפשר השוואות שונות במגוון קטגוריות: סלולרי (מסלולים ומכשירים), אינטרנט, טלוויזיה, עיתונים ומגזינים, טלפון קווי ושיחות לחו"ל ומחו"ל. בנוסף, מוקדש בו מקום נרחב לסקירות, תגובות גולשים וחוות דעת. כשירות לגולשים קיימת באתר מערכת המאפשרת לבקש תזכורת במועד סיום מבצע מסוים, וכך ניתן פתרון למעוניינים להישאר "עם היד על הדופק" בכל הנוגע להסכמיהם מול החברות. העדכון השוטף במבצעים ובתגובות הופך את האתר לדינאמי ביותר. באמצעות האתר ניתן ליצור קשר מיידי עם נציגי המכירות של החברות ובנוסף מוצעים מבצעים מיוחדים ובלעדיים לגולשים באתר. 

לדברי יצחק עמיאל, מנהל הפיתוח של "כמהזה?": "הגרסה החדשה של האתר מציגה ממשק פשוט ונוח וחווית משתמש משודרגת, עם התאמה למובייל. הטכנולוגיה בה נבנה האתר תאפשר לנו להשיק בקרוב פיצ'רים חדשים בעלי ערך צרכני נרחב."

אתם מוזמנים להתחיל לגלוש באתר, להשוות ולחסוך! ניתן להשתמש בתפריט הניווט העליון על מנת לצפות בכל אחד מהתחומים ולקבל את ההצעות המשתלמות ביותר בכל תחום

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת