דלג לתוכן

השוואת טיסות לחו"ל

ביצוע השוואת מחירים באינטרנט הוא תהליך דיי פשוט שכנראה יניב לכם בסופו של דבר את העסקה הזולה ביותר... והרי זה מה שחשוב (לרובנו) לא?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

חשוב לזכור!

כרטיס טיסה אחד יכול להימכר במחירים שונים, אצל סוכנים ואתרים שונים. במילים אחרות – אותו מושב בדיוק מוצע למכירה במחירים שונים ועכשיו השאלה היא, כיצד נצליח למצוא את אותו סוכן או אתר תיירות המציעים את העסקה הכי זולה?!

 

מאיפה להתחיל?

כדאי מאד להתחיל באתר טרווליסט הישראלי בו תוכלו להשוות מלבד טיסות לחו"ל גם חבילות נופש (המשלבות טיסות הלוך ושוב ומספר לילות במלון). התהליך מאד פשוט! הגדירו במנוע החיפוש שבאתר את היעד אליו אתם טסים, תאריכי ההמראה והחזרה - ובקליק אחד תקבלו את כל הטיסות עליהן יש עדיין מושבים פנויים ועומדות כמובן בדרישות החיפוש שלכם. לא כולם יודעים זאת, אבל אתר טרווליסט (בניגוד לרוב האתרים) מחובר לשלושה GDS (מערכות הפצה) ובמילים פשוטות – מקבל את המידע על טיסות ומושבים פנויים משלושה מקורות מידע ולא מאחד כמו רוב אתרי התיירות. באופן זה מבטיח האתר הצגה של כל הטיסות הרלוונטיות לחיפוש שהגולש ביצע, של כל חברות התעופה בעולם.

לאחר שהוצגו בפניכם תוצאות החיפוש, תידרשו לבחור את הטיסה (או חבילת הנופש) המתאימה לכם ביותר. בשלב הבא תוצג השוואת מחירים ממספר סוכני נסיעות, לטיסה שבחרתם.

מומלץ לגבות את תוצאות החיפוש של טרווליסט ומחירי הסוכנים, באתרים בינלאומיים מוכרים. בצעו את אותו חיפוש גם ב skyscanner– אתר מומחה לטיסות, שגם הוא בעזרת טכנולוגיה מתקדמת מצליח לא פעם לאתר טיסות ומחירים שלא תמיד תמצאו באתרים אחרים.

 

אתרי חברות התעופה

רצוי מאד שהשוואת המחירים תכלול גם את אתרי חברות התעופה. נאמר שהיעד הוא ברלין (המראה מת"א) והחברות המפעילות טיסות ישירות ליעד הן אל על, ארקיע, אייר ברלין, איזי ג'ט ולופטהנזה, מומלץ מאד לבקר בכל אחד מאתרי החברות ולבדוק את המחירים המפורסמים.

 

לא לשכוח להזמין

מצאתם טיסה? השוויתם מחירים? הזמינו אותה! במקרים רבים, בייחוד כשמדובר בטיסות סדירות, ככל שתמתינו מחיר הטיסה יעלה. ההמלצה היא לבצע את הרכישה לא יאוחר משישה שבועות טרם מועד ההמראה. מחקר בנושא ניתן לראות כאן

 

סוכן טלפוני?

דווקא בתקופה שבה סוכנויות הנסיעות המסורתיות נאבקות על מקומן בעולם התיירות שעבר לאינטרנט ברובו, יכולות הרבה פעמים לצוץ הזדמנויות רכישה של טיסות וחבילות נופש. זה נכון יותר לחבילות נופש (אשר רובן נבנו על בסיס טיסות צ'רטר) ופחות בטיסות סדירות. פנייה טלפונית מהירה לסוכנויות הנסיעות באזורכם (או כאלה שלא באזורכם והומלצה בפניכם) יכולה לעיתים להניב את העסקה המשתלמת ביותר.