דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט

סטרימר Wonder Xtreamer של בזק

בזק מציעה ללקוחות חדשים וללקוחות המשדרגים את מהירות הגלישה סטרימר מדגם Wonder של חברת Xtreamer.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

סטרימר Wonder של Xtreamer בבזק

בזק מציעה למצטרפים חדשים לאינטרנט במהירות של עד 100 מגה ולמשדרגים את מהירות הגלישה, סטרימר חדש מדגם Wonderשל חברת Xtreamer, בעלות של 9.90 ש"ח לחודש, למשך 36 חודשים- סה"כ כ- 356 ש"ח.

המכשיר מגיע עם שלט Air mouse ייעודי הדומה לעכבר של מחשב. באמצעות ה-Air mouse  ניתן לגלוש בין מספר גדול של אפליקציות מובנות שמציעות עולם תוכן עשיר.

כמו כן, ניתן לצפות בסרטוני יו טיוב, מוזיקה משירותי ענן, תמונות מהטיול האחרון,  תוכנת E-mail, דפדפן אינטרנט מלא, רשתות חברתיות, תוכנה לצפייה ועריכה של קבצי Office ו- PDF, גישה לאלפי משחקים, תוכנות צ´אט ועוד.

המכשיר מגיע עם  מעבד בעל 8 ליבות, זיכרון פנימי של GB16 ומערכת הפעלה Android KitKat 4.4  מתקדמת, המאפשרים הזרמת מידע חלקה. הוא  תומך בטכנולוגיית Air Play  מירקאסט ו-DLNA המאפשרת  להעביר את התוכן הנמצא בטאבלט או בסמארטפון ישירות לטלוויזיה. אפשרות ניהול ה-xtreamer מרחוק בצורה אלחוטית דרך דפדפן מחשב או טאבלט אפשרית באמצעות airdroid. אפשרות הצגת התראות מהסמארטפון על גבי מסך הטלוויזיה באמצעות טכנולוגיית PushBullet ונחשב למוצר של פלאג אנד פליי  - חיבור לחשמל, לטלוויזיה ולרשת האלחוטית של בזק. 

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט