דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט

UNLIMITED מתרחבת לערי המרכז

חברת UNLIMITED מתרחבת ומחברת לקוחות בתל אביב וברעננה. אנלימיטד מציעה ללקוחותיה תשתית אינטרנט במהירויות גבוהות של עד 1 ג'יגה סימטרי.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

UNLIMITED מתרחבת לערי המרכז

מערכת "כמהזה?", דצמבר 2014

אחרי שחיברה בספטמבר לקוחות בטירת הכרמל ובבאר שבע, מתרחבת חברת אנלימיטד ומחברת לקוחות גם בתל אביב וברעננה.
לקוחות החברה, פרטיים ועסקיים, גולשים על גבי תשתית אינטרנט שמבוססת על מיזם הסיבים האופטיים שפרסה חברת החשמל עבור חברת האם IBC. 

השירות שמספקת החברה כרגע הוא תשתית אינטרנט במהירויות גבוהות של עד 1 ג'יגה סימטרי (1,000 מגה) שבהן קצב ההעלאה וקצב ההורדה זהה.  לשם השוואה, אצל המתחרות בזק והוט קצב ההעלאה עומד על 2-3 מגה.  בהמשך יוכלו הלקוחות גם להתחבר לשירותי טלפון קווי וטלוויזיה על גבי התשתית החדשה.

חברת UNLIMITED מציעה, באמצעות אתר האינטרנט שלה, להירשם לרשת החדשה על מנת להגדיל את הביקוש באזור המגורים ולזרז את החיבור.  כמו כן, החברה מאפשרת ללקוחותיה, דרך האתר, בחירה אוטומטית ומיידית בין ספקיות האינטרנט, בין המהירויות השונות ובין שרותי תקשורת אחרים.
בין ספקיות האינטרנט שמציעות בנדל עם התשתית של אנלימיטד (חבילת תשתית+ספק אינטרנט): 018 אקספון, טריפל סי ועוד ובקרוב יצטרפו ספקיות נוספות כמו YouPhone, גולן טלקום ועוד.

מחברת UNLIMITED נמסר כי בחודשים הראשונים של 2015 תתרחב הפריסה ל-8 ערים נוספות בגוש דן ובפריפריה.

לאחר תקופה ארוכה שבה שלטו בשוק תשתיות האינטרנט החברות בזק והוט, ולא היתה תחרות אמיתית, נכנסה לשוק מתחרה שלישית.  האם זוהי תחילתה של מהפכה טכנולוגית וצרכנית שתטיב עם אזרחי ישראל כפי שאומרים באנלימיטד? ימים יגידו.

ספק ותשתית אינטרנט

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט

תגובות