דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

בדיקה: מהי חבילת הסלולר הזולה ביותר?

שנתיים אחרי מהפכת הסלולר המחירים ממשיכים לרדת. בדקנו, בשיתוף עם תוכנית חיסכון, אם זה משתלם, איזו חברה היא הזולה ביותר

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

בדיקה: מהי חבילת הסלולר הזולה ביותר?

15/09/14, מערכת "כמהזה?" בשיתוף עמרי ברק, תוכנית חיסכון, חדשות 2

שנתיים אחרי מהפכת הסלולר המחירים ממשיכים לרדת. בחודש שעבר נרשם שיא במספר הלקוחות שהתניידו בין החברות . אז בדקנו, בשיתוף עם תוכנית חיסכון, אם זה משתלם, איזו חברה היא הזולה ביותר ואיפה תצאו פראיירים?

לצפיה בכתבה, לחצו כאן

חברה מסלול ג'יגה מחיר הערות
פלאפון ללא הגבלה 3 ג'יגה 59 ₪ הטבה ל-4 חודשים: 5 ג'יגה לחודש.
סלקום ללא הגבלה 3 ג'יגה 59 ₪  
אורנג' ללא הגבלה 5 ג'יגה 69 ₪ הטבות בטלפון הביתי והאינטרנט
גולן טלקום ללא הגבלה +שיחות לחו"ל 6 ג'יגה 59 ₪  
הוט מובייל ללא הגבלה +שיחות לחו"ל 3 ג'יגה 49.90 ₪ כולל ספק אינטרנט של
הוט נט
012 מובייל ללא הגבלה + שיחות לחו"ל 3 ג'יגה 49 ₪ + 3 ג'יגה נוספים מתנה עד 31.10
רמי לוי תקשורת ללא הגבלה 3 ג'יגה 39.90 ₪  
YouPhone ללא הגבלה 4 ג'יגה 49 ₪ + 4 גיגה נוספים מתנה עד סוף 2014

אנחנו נמצאים כבר לקראת סוף 2014, והתחרות בשוק הסלולר נמשכת כמעט ללא הפסקה. חודש אוגוסט האחרון היה חזק במיוחד בניודים שהגיעו למעל 200,000. החברות מציעות מחירים נמוכים ובמקביל מעלות את נפח ומהירויות הגלישה. הן מציעות הטבות שונות למצטרפים חדשים, מסלולים עם ספק אינטרנט, שיחות לחו"ל ולאחרונה אף שיחות מחו"ל. על מנת לעשות סדר בשלל ההצעות והמבצעים, אתר "כמהזה?" www.kamaze.co.il בשיתוף תוכנית חיסכון ריכזו עבורכם את הצעות המשתלמות ביותר של החברות במסלולים ללא הגבלת שיחות והודעות ובגלישה של 3 ג'יגה לפחות.

נראה כי מחירי המסלולים העיקריים סובבים סביב ה-49 שקלים, כאשר אצל חברות הסלולר הותיקות ניתן לראות מחירים מעט יותר גבוהים. המחירים שבדקנו הם מחירים ללקוחות חדשים בחברה אשר מניידים קו אחד בלבד. יש לשים לב כי חלק מהחברות מציעות מבצעים ומחירים מוזלים למניידים שני קווים ומעלה. כמו כן, יש לקחת בחשבון את עלות כרטיס הסים שנעה בין 0-49 ₪.

גולן טלקום, נושאת בדגל המהפכה, ממשיכה לחדש וצירפה בחודש האחרון לחבילת הכל כלול ב-99 ₪ גם שיחות והודעות מחו"ל ללא הגבלה ביעדים מוגדרים (כרגע מוצעות ארבע מדינות ובעתיד הקרוב יתווספו עוד 12 מדינות). חבילה זו כוללת גם שיחות לחו"ל ולרשתות פלסטיניות וגלישה כוללת בארץ ובחו"ל של עד 6 ג'יגה. חבילה פשוטה יותר, המוצגת בטבלה, מציעה שיחות והודעות בארץ, שיחות לחו"ל וגלישה עד 6 ג'יגה ב-59 ₪ לחודש, מעט יקר יותר ממתחרותיה אך נפח הגלישה גדול יותר.

רמי לוי תקשורת מציעה את החבילה הפשוטה והזולה ביותר. דקות והודעות ללא הגבלה וגלישה עד 3 ג'יגה ב-39.90 ₪. יש לשים לב שמדובר בחבילה של שיחות הודעות וגלישה בלבד ללא תוספות של שיחות לחו"ל, ספק אינטרנט וכדומה. אחריו מציעות הוט מובייל, 012 מובייל ו-YouPhone מסלולים ב-49 ₪. הוט מובייל מציעה שיחות והודעות ללא הגבלה כולל שיחות לחו"ל וגלישה עד 3 ג'יגה, באותו מחיר ניתן גם להצטרף לספקית האינטרנט הוט נט. 012 מובייל מציעה אף היא שיחות והודעות ללא הגבלה כולל שיחות לחו"ל וגלישה עד 3 ג'יגה, ועד ה-31.10 היא מעניקה 3 גי'גה נוספים מתנה. YouPhone מציעה שיחות והודעות ללא הגבלה ו-4 ג'יגה גלישה ומעניקה 4 ג'יגה נוספים מתנה עד סוף 2014.

ומה בחברות הסלולר הותיקות? כל החברות מציעות מסלולים של שיחות והודעות ללא הגבלה, ללא שיחות לחו"ל או שירותים נוספים. פלאפון מציעה מסלול של 3 ג'יגה ב-59 ₪, כאשר מצטרפים חדשים מקבלים הטבת גלישה של 5 ג'יגה ל-4 חודשים. בסלקום מציעים מסלול של 3 ג'יגה ב-59 ₪ או 5 ג'יגה ב-69 ₪. באורנג' ניתן להצטרף למסלול 5 ג'יגה ב-69 ₪ לחודש. גם כאן, חלק מהחברות מציעות הטבות למניידים יותר מקו אחד.

חברהמסלולים נוספיםמקו שני ואילך
פלאפון 49 ₪ לכל קו (כולל הקו הראשון)
סלקום מבצע זוגות: בהצטרפות לשני קווים.
שיחות והודעות ללא הגבלה, 3 ג'יגה גלישה.
98 ₪ לחודש (לשני הקווים. 49 ₪ לכל קו) 
אורנג' 2 ג'יגה גלישה – 59 ₪ לכל קו (כולל הקו הראשון)
גולן טלקום
מסלול קיץ, 2 גי'גה,ב-37 ₪   
או
ללא הגבלה בארץ +שיחות לחו"ל ומחו"ל כולל 6 גי'גה ב-99 ₪ 
18 ₪ לכל קו עם 2 ג'יגה, 26 ₪ לכל קו עם 6 ג'יגה
הוט מובייל 29.9 ₪ לכל קו
012 מובייל2 ג'יגה ב-39 ₪ (+ 2 ג'יגה נוספים  עד 31.10)קו אחד נוסף ב-29 ₪ עם 2 ג'יגה + 2 ג'יגה מתנה
YouPhone 1 גיגה 29 ₪ עד סוף 2014 
הום סלולר1 גיגה ב-39 ₪ ובתוספת 10 ₪
2 ג'יגה.
חברי מועדון: הנחה של 10 ש"ח  
 

חשוב מאוד לשים לב לתאריכי סיום המבצעים, רובם בתוקף לשנה ולחלקם יש תאריכי סיום שונים. בדרך כלל המחיר יעלה בתום התקופה ויש להתקשר לחברה ולעדכן מבצע. ניתן להיעזר במערכת מעקב המבצעים.

כמו כן, כדאי להסתכל על המפרט של החבילה ולבדוק את הכדאיות שלה. לדוגמא – אם אינכם זקוקים לשיחות לחו"ל או לנפח גלישה גבוה אולי אפשר למצוא חבילות זולות יותר ללא תוספות אלו.

והכי חשוב – היום יותר מתמיד, קל ופשוט לעבור בין החברות. כדאי לעקוב אחר המבצעים של החברות השונות ולהוזיל את העלויות מתי שמתאפשר. 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות