דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלפון קווי

מבצע למנויי סלקום: טלפון קווי חינם לשנה

סלקום הודיעה על מבצע ללקוחותיה בסלולר. כל מנוי סלקום אשר ינייד את המספר הקווי שלו לחברת סלקום יקבל קו טלפון קווי חינם למשך שנה

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

סלקום נכנסת לשוק הטלפון הקווי: טלפון קווי חינם לשנה

30.9.13 מערכת "כמה זה?"

סלקום הודיעה על מבצע ללקוחותיה בסלולר. כל מנוי סלקום אשר ינייד את המספר הקווי שלו לחברת סלקום יקבל קו טלפון קווי חינם למשך שנה. המסלול ללא הגבלה בשימוש בארץ.

פרטים נוספים

המבצע הינו לשנה חינם. בתום השנה עלות המסלול בטלפון הקווי תהיה 69 ₪ לחודש.

אפשרויות התקנה: חינם באמצעות נתב אלחוטי (WI-FI)  בהתקנה עצמית של הלקוח. ללקוחות המעוניינים ישנה אפשרות להזמין טכנאי בעלות של 299 ₪.

גם לקוחות שאינם בחברת סלקום יוכלו לנייד את מספרם הנייד לחברת סלקום וגם לנייד את המספר הקווי ולקבל את המבצע.

ניר שטרן מנכ"ל קבוצת סלקום: "אנו מקווים ששנת 2014 תהיה שנת מפנה בשוק הקווי ומתחילים היערכותנו אליה כבר עתה בביסוס נוכחותנו בשוק זה. מאז השלמת מיזוג סלקום ונטוויז'ן, יצרנו קבוצת תקשורת חזקה, יעילה ומובילה שמציעה מכלול פתרונות תקשורת איכותיים ללקוח. היכולת שלנו להעניק ללקוח מוצרים בעלי ערך שירותי במחיר תחרותי מחזקת את בחירתו בנו כספק התקשורת הכוללת שלו. כך עשינו עם מגוון מוצרי טוטאל המשלבים תקשורת ניידת ונייחת תחת חשבונית אחת וכך נעשה בעתיד." 

יוני סבג, סמנכ"ל השיווק קבוצת סלקום: " אם ב 2013 היינו עדים לתחרות בשוק הנייד, הרי שב 2014 תאופיין בעיקרה בתחרות בשוק הנייח על כל מרכיביו.  המהלך הנוכחי מהווה בסיס להערכות קבוצת סלקום וביסוסה  בשוק הנייח. מהלך זה הינו המשכיות מהלכים קודמים שנעשו ואשר נועדו לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממכלול שירותי התקשורת תחת קורת גג אחת ושרות אחד. מהלך זה, כקודמיו, מחזק את נוכחות קבוצת סלקום בבית הלקוח, נוכחות אשר תאפשר ללקוח ליהנות ממגוון היצע שירותי התקשורת של הקבוצה."

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלפון קווי

תגובות