דלג לתוכן

ילדי טבע הדברים

מגזין ילדי טבע הדברים מיועד לגילאי 6-12, עוסק בטבע, תהליכים המתרחשים בעולמנו, בעלי חיים, מקומות בעולם, מדע ועוד.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ילדי טבע הדברים – מגזין שכיף לגדול איתו

איך מוציאים את הילדים מהמסכים אל הטבע והעולם המדהים שבחוץ? איך מגדלים ילדים סקרניים? איך מעוררים אצלם אהבה לטבע, לחיות ולסביבה? איך מבטיחים שיגדל כאן דור בסביבה בריאה?

בכל חודש מגזין ילדי טבע הדברים מגיע לאלפי ילדים בישראל ומוציא אותם למסעות מרתקים מסביב לעולם: לפגוש תרבויות חדשות, להכיר את שבילי הארץ ואת ההיסטוריה שלה, ללמוד על בעלי חיים, על צמחים ועל תופעות טבע ובעיקר לגרום להם להבין שהם חלק בלתי נפרד מכל היופי והעושר של העולם - שזכותם לצאת וליהנות ממנו ומחובתם לשמור עליו.

ילדי טבע הדברים נבחר למגזין הילדים הרשמי של החברה להגנת הטבע, מאחר ותכני הירחון משקפים באופן מלא את ערכי החברה להגנת הטבע. הירחון מיועד לילדים בגילאי 6-12 ונועד בין היתר, להקנות לילדים את חדוות הקריאה. 

הירחון מודפס כולו בצבע על גבי נייר כרומו איכותי ומבריק, מכיל תצלומים מרהיבים ונדירים של צילומי טבע, תרבויות, נוף ואדם ומלווים בעשרות כתבות ומאמרים מדעיים הכתובים בשפה פשוטה וזורמת. העיתון מותאם לילדים בוגרים וצעירים בראשית קריאה - מנוקד חלקית וכולל לצד הכתבות והתצלומים, מדורים קבועים כגון אימוץ חיות, שאלות לווטרינר, קומיקס, תשבצים וחידונים המעוררים מחשבה עצמית ויצירתיות בקרב הילדים. גם ההורים מוזמנים להצטרף למסע התגליות של ילדיהם וליהנות מעולם חדש של ידע.


מגזין חודשי לילדים ונוער

ירחון
לילדים ונוער
30 ש"ח למנוי דיגיטלי
מתנה למנוי חדש
380 ש"ח למנוי שנתי או 34 ש"ח למנוי חודשי
34.00 לחודש

מגזין טבע חודשי

ירחון
טבע
30 ש"ח לחודש למנוי דיגיטלי
גליון קודם מתנה
440 ש"ח למנוי שנתי או 39 ש"ח לחודש למנוי חודשי
39.00 לחודש

ירחוני טבע הדברים של "החברה לחקר האדם והסובב"

"טבע הדברים" ו"ילדי טבע הדברים", בהוצאת "החברה לחקר האדם והסובב", הינם מגזינים היוצאים מדי חודש ומטרתם לקדם את המודעות לנושאי הטבע והסביבה. 
הירחונים מודפסים בצבע על גבי ניר כרומו איכותי ומגיעים לבית המנויים פעם בחודש. 
בכל מהדורה נחשפים בפי הקוראים עולמות חדשים ומרתקים מהארץ ומרחבי העולם: תרבויות, תופעות טבע, בעלי חיים, ארכיאולוגיה, יומני מסע, אסטרונומיה, בוטניקה, היסטוריה ועוד.
מערכת "טבע הדברים" פועלת בשיתוף החברה להגנת הטבע וכוללת כתבים, צלמים אנשי אקדמיה מהשורה הראשונה בתחומם ובראשם העורך הראשי אודי רן. בין חברי המערכת נמנים: פרופ' משה אגמי, פרופ' נחום מגד, פרופ' אבישי שמידע, פרופ' פועה בר וד"ר רחלי עינב.

ציוני דרך
1993 - הגיליון הראשון של טבע הדברים יוצא לאור.
1995 -  "ילדי טבע הדברים", מגזין הטבע והסביבה לצעירים יוצא לאור.
2004 - השקתו של ערוץ טבע הדברים בלווין ובכבלים. ערוץ טבע הדברים שידר תכניות דוקומנטריות ודוקו-דרמה מקוריות איכותיות אשר זכו להצלחה רבה: הלוחמים, אנשים משנים חיים, נוגע בישראל, נוגע בעולם, עושים גלים, תוכניות על בעלי חיים ועוד תכנים הנוגעים לקהל צופים רחב. הערוץ נאלץ להיסגר  לאחר מספר שנים בשל קשיים כלכליים.

טבע הדברים – רואים את העולם בעיניים ישראליות
"טבע הדברים" מיועד למי שהסקרנות והתשוקה לטבע ולידע, אצלם בטבע: היכרות עם תרבויות מרתקות, מנהגים וטקסים. חשיפת ממצאים ארכיאולוגיים עתיקים. מחקרים ותגליות על עולם החי והצומח, על מנגנוני ההישרדות, על הכחדה ועל פעולות שימור והצלה. מסלולי טיולים רגליים, באופניים או ברכב שטח המשלבים היסטוריה, תרבות וטבע. תוכניות לשימור הטבע והסביבה.
מדי חודש מגיע לבית המנויים גיליון חדש החושף את כל אלה ועוד, באמצעות פסיפס מרהיב של צילומי טבע ותרבויות, בליווי עשרות מאמרים, כתבות ומדורים קבועים: חדשות רשות העתיקות, חדשות החברה להגנת הטבע, טבע בשטח, טבע דו-גלגלי, חלום אמריקאי, פינת אימוץ בע"ח, טבע המילים, איש עסקים מזדמן, שיחות יין, יש מה לאכול בארץ הזאת ועוד.

למידע והצטרפות למגזין טבע הדברים

תגובות