דלג לתוכן

שיחות לחו"ל בזמן עבודה בחו"ל

פורטל MAKA הינו פורטל העוסק בכל מה שקשור לחיים, טיולים ועבודה בחו"ל

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

שיחות לחו"ל בזמן עבודה בחו"ל

חוקרים רבים עוסקים בשנים האחרונות בהשפעות מרחיקות הלכת של הגלובליזציה. נשמע שם מפוצץ במיוחד אך אם תרצו או לא, כיום – גלובליזציה היא שם המשחק! הודות לקשר הנרקם עם מדינות העולם, ישראלים רבים מוצאים עצמם בחו"ל, ולא רק למטרות טיול או גילוי של "ארצות חדשות". הישראלים מגיעים למדינות אירופה, ארה"ב, אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ועוד בכדי לעבוד. גם בזמן השהייה בעבודה בחו"ל, לא נעלם הצורך בשיחות טלפון – בין אם לקרובים או רחוקים שנשארו בארץ, בין אם בשיחות עם עמיתים לעבודה או אפילו בכדי להזמין TAKE-AWAY למשרד. פורטל MAKA לעבוד ולטייל מסביב לעולם ריכז עבורכם מידע חשוב בנושא.

מהפכת הסלולר והשינוי במחירי שיחות בחו"ל

המהפכה בשוק הסלולר וכניסתן של חברות חדשות, הפכה את השימוש בחבילות של חברות ישראליות בחו"ל, לאטרקטיבי במיוחד. אם בעבר היה נהוג לקנות סים מקומי ולוותר על שירותיהם של החברות הישראליות, כיום, יכולים ישראלים לרכוש חבילה מיוחדת לחו"ל במחירים שפויים. חבילה שתשמש אותם במהלך תקופת העבודה.

אם כך מסתכמות האפשרויות הקיימות, לשלוש עיקריות:

רכישת חבילת שימוש לשיחות בחו"ל, מחברה ישראלית

חבילות מסוג זה  מיועדות בדרך כלל למי שאינו מוכן להיפרד מהמכשיר היקר שלו ומתכנן גם לגלוש ולסמס בזמן העבודה בחו"ל. החבילות כוללות בדרך כלל את עלויות השיחה הנכנסת והיוצאת, עלויות ההודעה ועלויות הגלישה. חבילות מסוג זה הן לרוב יקרות יותר משאר האפשרויות העומדות בפניכם לשיחות בחו"ל. לרוב מדובר בחבילה המותאמת ליעד מסוים בחו"ל. אם משתנה היעד, משתנה גם החבילה בהתאם. עם זאת הן מאפשרות להישאר עם המכשיר ומספר הטלפון הישן והמוכר שלכם מבלי צורך בשינויים מיוחדים. החברות המספקות את שירותי החבילות הן שמונה חברות הסלולר הפועלות כיום בישראל – סלקום, orange, פלאפון, גולן טלקום, רמי לוי תקשורת, hot-mobile, you-phoneו– 012-mobile.

רכישת סים בינלאומי לשיחות בחו"ל, מחברה ישראלית

אפשרות רכישת סים בינלאומי בארץ, היא אפשרות חדשה יחסית בעולם הסלולר הישראלי. חברות חדשות שחדרו לתוך שוק הסלולר מציעות כרטיס בינלאומי המתאים לכל מדינה ויעד בעולם. התעריף הוא אחיד ומאפשר חיסכון רב בשיחות, הודעות ואף גלישה. רכישת כרטיס סים מותנית בתשלום חד פעמי של כמה עשרות דולרים. הכרטיס מאפשר מעבר בין מדינות מבלי דאגות באשר לתעריפים, עדכון חבילות או שינוי במכשיר הטלפון. כרטיס זה נוח במיוחד למי שעובד ומטייל בין מדינות שונות ואינו נמצא ביעד עבודה קבוע בחו"ל.

רכישת סים מקומי מחברה זרה, בארץ היעד

הדרך הישנה, הטובה והמוכרת. במדינות העולם השונות, אינסוף חברות סלולר מפעילות שירותים לעיתים רק במדינה מסוימת ולעיתים בכמה מדינות ברחבי העולם. רכישת סים מקומי פירושה שקודם כל מגיעים ליעד ואז פשוט ניגשים לאחת מחברות הסלולר המקומיות ורוכשים סים המתאים לאותה מדינה, בתעריפים מקומיים. הפתרון הזה שימושי במיוחד למי שעשוי להימצא זמן רב בחו"ל, באותה העבודה ובאותו המקום. עם זאת בכל השלב שבין עזיבת הארץ ועד ההגעה ליעד, תיאלצו לרכוש חבילת שימוש זמנית לחו"ל בכדי לבצע את השיחות שתצטרכו, עד לקניית כרטיס הסים המקומי.