דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

Hot מובייל: חבילה ללא הגבלה ללא גלישה

בחברה מציעים מסלול ללא גלישה ב-59.90 שקל לחודש לשנה. מי שרוצה לגלוש, ישלם 10 אג' למגה בייט. גם גולן מציעה מסלול דומה בעלות של 50 שקל. Ynet ו"כמהזה?"

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

HOT מובייל: חבילה ללא הגבלה ללא גלישה

בחברה מציעים לזמן מוגבל מסלול ללא גלישה ב-59.90 שקל לחודש לשנה. מי שרוצה לגלוש, ישלם 10 אג לכל 1 מגה בייט. גולן טלקום הציעו מסלול כזה קודם, אך ב-HOT מובייל מוסיפים 100 מגה גלישה באינטרנט הביתי. בנוסף החברה החזירה מסלול שבוטל למדברים מעט - ללא דמי מנוי

17.6.13 מירב קריסטל, Ynet  בשיתוף "כמה זה?"

חברת הסלולר HOT מובייל, שוב יוצאת במבצעי סלולר בזמן הצטרפות מוגבל- עד 1 ביולי. החברה יצאה במסלול - תוכנית All in - חבילה הכוללת שיחות, ודעות SMS ללא הגבלה, אך בלי גלישה (אלא בתוספת תשלום), שדומה מאוד לחבילת יום-הולדת שנה של גולן טלקום. מסלול נוסף: החברה הקימה לחיים מסלול למדברים מעט, ללא דמי מנוי.

לפי אתר "כמה זה?", עלות המסלול הראשון, שמחקה את המבצע של גולן טלקום, היא 59.90 שקל לחודש לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה. מי שרוצה לגלוש באינטרנט הסלולרי, ישלם 10 אג' לכל מ"ב גלישה. החבילה היא עוד אמצעי של HOT להעביר לקוחות לאינטרנט ביתי של HOTnet, משום שהיא כוללת גם ספק אינטרנט ביתי עד 100 מגה (הבחירה במהירות הספק הביתי - תלוי במהירות תשתית האינטרנט הביתי שלכם).

שימו לב לעליית המחיר אחרי שנה במסלול הזה - ל-99 שקל לחודש. בעצם אחרי שנה, החבילה ללא הגבלה ללא גלישה, הופכת להיות חבילה ללא הגבלה עם גלישה בנפח 3 ג'יגה. למה החברה מעניקה מסלול לשנה ואז מוחקת את תנאיו המיוחדים? לא ברור. מי שבכל זאת לא מעוניין בנפח גלישה כזה, יכול לעבור מסלול, מוסרים בחברה.

 HOT מובייל מקדמת מכירות של  HOTnet

בגולן טלקום, החבילה ללא הגבלה וללא גלישה משתלמת יותר לכאורה, אך למעשה היא לא כוללת את הסוכרייה של HOTnet: ספק אינטרנט ביתי עד 100 מגה. החבילה הדומה בגולן תומחרה ב-50 שקל לחודש וכוללת גם שיחות והודעות ללא הגבלה. הגלישה בתעריף של 9 אג' למ"ב ו-MMS מתומחר ב-2 אג' בלבד לעומת 29 אג' ב- HOT מובייל. לגולן טלקום אין ספק אינטרנט ביתי שאת מכירותיו היא צריכה לקדם, בניגוד לחברת HOT.

לחובבי הגלישה הסלולרית, HOT מובייל עדיין מאפשרת להצטרף למבצע וותיק של החברה: "מובייל + Net" שמו, שמתומחר ב-49.90 שקל לחודש רק שהמחיר הזה הוא ל-6 חודשים בלבד. המסלול הזה כולל ספק אינטרנט ביתי, כמו המסלול ב-59.90 שקל לחודש.

לא דיברת לא שילמת - שימו לב למגבלות

במסלול החדש השני, HOT מובייל בעצם החזירה את התוכנית למדברים מעט: "לא דיברת - לא שילמת", ללא דמי מנוי, אבל עם "עז" - דרך אתר האינטרנט, הרישום למסלול הזה מוגבל עד ל-1 ביולי 2013. המסלול הזה ללא דמי מנוי, עולה 13 אג' לדקה, הודעת SMS או 1 מגה גלישה. על הודעת MMS תשלמו 29 אג'.

דרך שירות הלקוחות, כך אמרו בשירות ל-ynet, ניתן להירשם למסלול "לא דיברת - לא שילמת" רק אם כבר רשמתם קו אחר שלכם למסלול ללא הגבלה שכולל קו עם שיחות והודעות SMS ללא הגבלה וגלישה בנפח 3 ג'יגה.

עד כה החברה הציעה מסלול למדברים מעט רק עם דמי מנוי חודשיים, "10 +" שמו, הכולל דמי מנוי של 10 שקלים בחודש על 50 דקות ו-50 הודעות SMS. כל חריגה תעלה לכם 10 אג' ליחידה. המסלול הזה עדיין קיים והוא עשוי להשתלם יותר ללקוחות בעלי דפוס דיבור בינוני.

המבצע האחרון בסלולר היה של חברת YouPhone,מבצע שמטרתו לקדם מכירות ברשתות מגה ולאו דווקא מסלול חדש בסלולר. החברה מחלקת ללקוחות חדשים מתנה: 50 שקל למימוש במגה בעיר ומגה בול ביולי ו-50 שקל למימוש בחודש אוגוסט.  בגולן טלקום. החלו לאחרונה להציע ללקוחות שני מספרי טלפון בחו"ל לשיחה כשיחה מקומית - בחינם.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות