דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

השר ארדן: חבילת בסיס חדשה ב-120 שקלים

"האם זה באמת הכרחי שישראלים ישלמו על הטלוויזיה שלהם אלפי שקלים בשנה, יותר מרוב מדינות העולם?? " כך כתב היום שר התקשרות בפייסבוק והבטיח חבילה ב120 ש"ח

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

השר ארדן מבטיח: חבילת בסיס חדשה ב-120 שקלים

25/04/13, מערכת "כמהזה?"

"האם זה באמת הכרחי שישראלים ישלמו על הטלוויזיה שלהם אלפי שקלים בשנה, יותר מרוב מדינות העולם?? " כך כתב היום שר התקשרות גלעד ארדן בעמוד הפייסבוק  שלו.

לאחר מכן המשיך ופירט: "חברות הכבלים והלוויין מכרו לנו במשך זמן רב מדי חבילות יקרות עם יותר מדי ערוצים שאנחנו לא מכירים. אפילו ״חבילת הבסיס״ נמכרה לנו במחיר של כמאתיים וחמישים שקלים. זה הרבה יותר ממה שמשלמים במדינות אחרות. וזה לא הגיוני."

"כשנכנסתי לתפקיד ביקשתי לברר בדחיפות את העניין. היה הרי ניסיון של המדינה לחייב את הכבלים והלווין לייצר ״חבילה צרה״, אבל איך שהוא לא פגשתי אנשים שעשו אותה. בדקתי. מתוך מיליון מנויים בכבלים ועוד כשש מאות אלף בלווין, כמה אנשים לדעתכם הלכו על החבילה הצרה? ובכן, אתם יושבים? עדיף שתשכבו. המספר האמיתי הוא כשלושת אלפים. כ3000 אנשים בלבד החליטו לרכוש משהו זול יותר שנעשה בשבילם".

ארדן מעריך כי הסיבה לביקוש הדל לחבילה הצרה נובע מחבילות לא אטרקטיביות שאינן מותאמות לצורכי הצרכנים: "האמת היא מאוד פשוטה לצערי. הכבלים והלוויין התבקשו למכור את החבילה הצרה, אבל זה לא השתלם להם. אז כלפי חוץ יש איזו חבילה כזו, אבל איך שהוא, בדרך מרתקת, היא מלאה בערוצים שאיש כמעט לא מכיר, והיא גם די מוסתרת מעיני הצרכן."

הוא מבטיח כי יחייב את החברות להציע חבילות בסיס חדשות, אטרטיביות יותר ובמחיר שנע סביב ה-120 שקלים לחודש: "חבילת הבסיס החדשה תעלה בסביבות מאה ועשרים שקלים (כמחצית מהמחיר הנוכחי), ויהיו בה מגוון אפשרויות בחירה לפי צורכי הצופים, ולא לפי שיקולי הרווח של החברות. החגיגה נגמרה."

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות