דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

012 מובייל שינו המבצע על מסלולי "ללא הגבלה"

עד כה החברה הציעה 44 שקל לחודש לחצי שנה על שני מסלולים עם נפחי גלישה שונים ויעדים שונים בשיחות לחו"ל. עכשיו המבצעים השתנו.

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

012 מובייל שינו המבצע על מסלולי "ללא הגבלה"

10.3.13 מירב קריסטל, ynet בשיתוף "כמהזה?"

עד כה החברה הציעה 44 שקל לחודש לחצי שנה על שני מסלולים עם נפחי גלישה שונים ויעדים שונים בשיחות לחו"ל. כעת שונה הרכב המסלולים ומסלול אחד התייקר ב-15 שקל, כשהשני הוזל ב-4 שקלים. מה מציעות שאר החברות?

שוב שינויי מבצעים ותמחורים בחברות הסלולר. בחברת 012 מובייל, של פרטנר, שינו לאחרונה את תמחור והרכב שניים מהמסלולים "ללא הגבלה" שמציעים בחברה, זאת אחרי ש-YouPhone יצאה במבצע לפסח, HOT מובייל שינתה את המבצע שלה ובגולן טלקום האריכו את המבצע שלהם עד 24 במרס.

012 מובייל הציעה עד כה מבצע: 44 שקל לחודש לכל הלקוחות, חדשים כקיימים, למשך חצי שנה, על שני מסלולים הכוללים שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, כשלאחר מכן המחיר עולה ל-98 שקל בחודש. השוני בין המסלולים הוא בנפחי הגלישה השונים וביעדים השונים בשיחות לחו"ל. מסלול אחד כלל שיחות והודעות ללא הגבלה + 3 ג'יגה גלישה + שיחות ללא הגבלה לקנדה וארה"ב. המסלול השני כלל שיחות והודעות ללא הגבלה + 2 ג'יגה גלישה + שיחות ל-42 מדינות.

מעתה, המסלול הכולל שיחות והודעות SMS ללא הגבלה + 3 ג'יגה נפח גלישה משתנה בתמחור וביעדי השיחות: במקום שיחות לקנדה וארה"ב ללא הגבלה, הוא יכלול שיחות ל-42 מדינות בחו"ל ללא הגבלה. המחיר שלו ישתנה מ-44 שקל לחודש מחיר מבצע לחצי שנה, ל-59 שקל לחודש למשך חצי שנה ואז יעלה ל-98 שקל לחודש. בעצם החברה ייקרה את מחיר המבצע על מסלול ללא הגבלה + 3 ג'יגה גלישה ב-15 שקל, אך גם הגדילה את יעדי השיחות לחו"ל במקביל.

המסלול השני במבצע, הכולל שיחות והודעות SMS ללא הגבלה + 2 ג'יגה נפח גלישה, יכלול מעתה שיחות ללא הגבלה לקנדה וארה"ב, זאת במקום שיחות ללא הגבלה ל-42 מדינות בחו"ל  קודם לכן. הוא ימשיך להיות מתומחר במבצע ב-44 שקל לחודש והמחיר החודשי שלאחר המבצע הופחת מ-98 שקל לחודש ל-94 שקל לחודש. בעצם החברה הורידה את המחיר החודשי של המסלול, לאחר המבצע ב-4 שקלים אך גם הפחיתה את יעדי השיחות לחו"ל במקביל. את פירוט המסלולים החדש אפשר לראות באתר "כמה זה?"

בשבוע שעבר: מבצע שובר שוק של YouPhone

בשבוע שעבר, חברת הסלולר YouPhone של קבוצת אלון מציעה מבצע לפסח: שיחות והודעות SMS ללא הגבלה וחבילת גלישה המוגבלת בנפחה ל-1 ג'יגה ב-10 שקל לחודש, למשך 3 חודשים למצטרפים דרך אתר האינטרנט של החברה וחודשיים למצטרפים דרך נקודות המכירה במגה ותחנות הדלק דור אלון.

הגדלת חבילת הגלישה ל-3 ג'יגה ב-YouPhone, תביא לעלות של 20 שקל בחודש. אחרי 3 חודשים, או חודשיים, המחיר יעלה ל-79 שקל בחודש. בכך, החברה ביטלה את המבצע שהיה לה עד כה למצטרפים חדשים: 39 שקל לחודש, למשך 4 חודשים.

המחיר החדש של YouPhone נמוך לעומת המבצע השני הכי טוב בשוק: המבצע של HOT מובייל. ב-HOT מובייל מציעים, בהצטרפות טלפונית בלבד, 29.90 שקל ל-4 חודשים עבור מסלול של שיחות, הודעות SMS ללא הגבלה, שיחות ל-31 יעדים נייחים בחו"ל (ושני יעדים סלולריים: ארה"ב וקנדה), גלישה סלולרית בנפח 3 ג'יגה וספק אינטרנט ביתי חינם: HOTnet. אחרי כן, המחיר מאמיר ל-99 שקל בחודש. קו נוסף: ב-9.90 שקלים בלבד.

החברה סיימה להציע את המבצע הקודם שלה, באתר HOT מובייל בלבד - 9.90 שקל לחודש ל-4 חודשים, לסלולר ללא הגבלה וספק אינטרנט ביתי. עקב כך, ב-HOT מובייל המחיר החודשי הממוצע לשנה עומד על 75.96 שקל לחודש במסגרת מבצע זה ואילו ב-YouPhone על 61.75 שקל לחודש (עבור 1 ג'יגה גלישה בהצטרפות דרך האתר) ועד 69.16 שקל בחודש (עבור 3 ג'יגה גלישה בהצטרפות דרך מוקדי המכירות). בנוסף, כרטיס סים עולה YouPhone 39 שקל מחיר חד פעמי שקל וב-HOT מובייל: 49 שקלים.

עם זאת, ב-HOT מובייל מקבלים במסגרת המבצע גם ספק אינטרנט ביתי במהירות של עד 100 מגה. בנוסף, ב-YouPhone גובים קנס על חריגה מחבילת הגלישה וב-HOT מובייל - אין גבייה כזאת.

אלו עוד מבצעים קיימים כרגע בשוק הסלולר?

המבצעים של רמי לוי תקשורת (שקל בחודש למשך 3 חודשים) ופלאפון (3 חודשים חינם) - הסתיימו. ברמי לוי מציעים כעת 88 שקל לחודש למסלול "לגבלה" ו-1 ג'יגה גלישה. בהום סלולרהפסיקו להציע את המבצע המדורג של החברה: 19 שקל לחודש הראשון, 39 שקל לחודש השני, וחזרו למבצע 69 שקל לחודש למשך 3 חודשים ראשונים. בשירות הלקוחות אמרו לנו שאם נתקשר לשירות בתום שלושת החודשים, נוכל להאריך את מחיר המבצע לעוד חצי שנה.

בפלאפון מציעים ללקוחות לשלם 99 שקל לחודש עבור מסלול שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה, כשצריכה של כל 1GBנוספים (או חלק מהם) מחויבת בתשלום של 25 שקל עד 3 ג'יגה כשאחריה יש האטת מהירות. זה מסלול שמתומחר 229 שקל בחודש, אך הוא כולל זיכוי קבוע של 129.9 שקל בחודש. למתניידים, יש זיכוי נוסף, של 30 שקל בחודש, כך שהמחיר יורד בעצם ל-69 שקל בחודש, אך רק למשך 4 חודשים והוא מותנה בצריכה בפועל של 50 יחידות בחודש.

אם אתם רוצים לגלוש בנפח 3 ג'יגה, תתבקשו לשלם לפלאפון 119 שקל בחודש, עם זיכוי חודשי למתניידים של 20 שקל בחודש למשך חצי שנה, כלומר המחיר החודשי עומד על 99 שקל. הזיכוי החודשי יינתן בכפוף לצריכה של 50 יחידות בחודש . יחידה היא דקת שיחה/הודעת SMS/ 1KB שלישה. (לא כולל דקות לחו"ל, מחו"ל, פרימיום ומספרי חינם).  

בסלקוםמציעים מסלול ללא הגבלה ב-119 שקל לחודש, הכולל 1 ג'יגה נפח גלישה. מחיר גבוה יחסית לשוק. מתניידים לחברה מקבלים החזר כך שהמחיר החודשי יורד ל-95 שקל לחודש - מחיר לשנה בלבד. עוד מוכרים שם "חבילה זוגית" ב-199 שקל לחודש שכוללת 2 מנויי סלולר, ספק אינטרנט ביתי (נטוויז'ן) של 15 מגה וקו טלפון ביתי.

באורנג' מציעים מסלול שיחות והודעות ללא הגבלה ב-135 הכולל 1 ג'יגה גלישה, או 125 שקל לחודש לשנה, הכולל 500 מ"ב גלישה.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר