דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

הפחתה לבעלי קווי 1-800

משרד התקשורת פנה אל שר האוצר על מנת לאשר תיקון בנושא הפחתת התעריפים לבעלי עסקים המחזיקים בקווי 1-800 ללקוחותיהם המתקשרים אליהם מטלפונים סלולאריים.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

הפחתת התשלום לבעלי עסקים המחזיקים בקווי 1-800

26.2.13 מערכת "כמה זה?"

משרד התקשורת הודיע כי פנה אל שר האוצר על מנת לאשר תיקון בתקנות בנושא הפחתת התעריפים לבעלי עסקים המחזיקים בקווי 1-800 ו- 1-801 ללקוחותיהם המתקשרים אליהם מטלפונים סלולאריים.

כפי שאתם בטח יודעים, קווי 1-800 ו-1-801 אלו קווי חינם, כאשר אנחנו הצרכנים מתקשרים דרכם ללא עלות אל החברות המחזיקות בקווים כאלו. בעלי העסקים משלמים עבור השיחות לחברות הסלולר. כיום התעריף עומד על 31.3 אג' לדקה. תעריף זה התבסס על ממוצע שהיה עד כה.

בעקבות השינויים וההוזלה המשמעותית בשוק הסלולר החליט משרד התקשורת כי יש צורך להפחית גם את העלות לבעלי העסקים בדיוק כמו ללקוחות הפרטיים באופן יחסי. לאחר ההפחתה העלות לדקה נכנסת תהיה 7 אג' בלבד.

מבחינת זמני כניסת התקנה לתוקף משרד התקשורת פרסם כי 21 יום לאחר תיקון התקנות הן ייכנסו לתוקפן.

זאת ועוד, משרד התקשורת פרסם כי הוא שוקל ובוחן מתכונת לפי לאפשר איחוד של רישיונות התקשורת לחברות התקשרות במקום רישיון נפרד לכל שירות. כיום חברת תקשורת מחזיקה במספר רישיונות וצריכה לעמוד בכל תנאי של כל אחד מרישיונות אלו על מנת לספק שירותי תקשורת. לדוג' שירותים נייחים בנפרד, שירותים סלולריים בנפרד וכו'. איחוד ברשיון כללי אחד יקל על החברות בעלויות, בבירוקרטיה המלווה ובעלות העמדת ערבויות.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

תגובות