דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט

שדרוג אוטומטי של מהירות הגלישה בבזק

בזק שוב משדרגת את מהירויות האינטנרט ללקוחותיה, והפעם ללקוחות בקצבים הגבוהים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

שדרוג אוטומטי של מהירות הגלישה בבזק

10/7/13, מערכת "כמהזה?"

בזק שוב משדרגת את מהירויות האינטנרט ללקוחותיה, והפעם ללקוחות בקצבים הגבוהים. כמו בפעם הקודמת השדרוג נעשה בחינם ובאופן אוטומטי ללא צורך לפנות לחברה.

השדרוג יתבצע ללקוחות הגולשים במהירויות 20 מגה ומעלה.

לקוחות הגולשים במהירויות 20 ו-30 מגה ישודרגו למהירות חדשה Top40 (קצב חדש הנע בין 30-40 מגה) ואילו לקוחות הגושים במהירות 50 מגה ישודרגו למהירות Top100 (קצב חדש הנע בין 100-50 מגה).

מהלך השדרוג יחול ב-16/7 ויימשך כ-3 שבועות.

יש לשים לב שלאחר השדרוג בבזק יש לשדרג את הגלישה גם אצל ספקית האינטרנט. 

כמו כן, המחירים ישארו לשנה, ובתום שנה לשדרוג יעלו.

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, "היום אנחנו משלימים את מהלך השדרוגים הרחב ביותר שבוצע בישראל, כך שבתוך חודשים ספורים, 1.3 מיליון לקוחות ישדרגו את קצב הגלישה. בכך אנו משלימים בתוך זמן קצר מהלך שבאופן טבעי היה נמשך מספר שנים. התפיסה של בזק היא לספק ללקוח לא רק אינטרנט, אלא לעטוף אותו במגוון שירותים בעלי ערך מוסף, תוך שדרוג רוחב הפס בקצב מהיר, ועל ידי כך לבדל ולהגדיל את הפער מול המתחרים".

בנוסף, בחודש אוקטובר תשיק בזק נתב חדש Dual Band לגולשים במהירויות 40 מגה ומעלה. הנתב משדר בו זמנית על שתי רשתות אלחוטיות ומאפשר העברה אלחוטית של תכני HD בתוך הבית.

להזכירכם: לפני כחודשיים סיימה בזק לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות שגלשו במהירות של עד 15 מגה. תהליך השדרוג לקח כחודש ימים והוא נעשה בחינם, ובאופן אוטומטי לגמרי.

מטרת המהלך היתה להעלות את קצב הגלישה הממוצע של לקוחות בזק כך שהמהירות הפופולארית תעמוד על 15 מגה. עד אז קצב הגלישה הפופולרי בבזק עמד על 10 מגה (63% מסך הלקוחות), מהלך זה משנה את שיווי המשקל, כך שבתום השדרוג כ- 85% מהלקוחות גולשים בקצב של 15 מגה ומעלה.

לקוחות שגלשו במהירויות 4 מגה ומטה שודרגו למהירות 5 מגה ואילו לקוחות במסלולי 5-10 מגה שודרגו אוטומטית לקצב גלישה של 15 מגה.

בנוסף, השיקה בזק שירות חינמי המאפשר ללקוחותיה גיבוי אוטומטי בענן ללא הגבלת נפח.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תשתית אינטרנט

תגובות