דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

רמי לוי: סלולר בשקל, פלאפון: 3 חודשים חינם

רמי לוי מציע: סלולר בשקל למסלול ללא הגבלה ופלאפון מציעה 3 חודשים ללא עלות ולאחר מכן, 119 שקלים. Ynet ו"כמהזה? עם הפרטים

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

רמי לוי: סלולר בשקל. פלאפון: 3 חודשים חינם

23.1.13 מירב קריסטל, Ynetבשיתוף "כמה זה?"

לראשונה חברת סלולר ותיקה נותנת שירותים חינם: בתום תקופת המבצע של פלאפון - המחיר עולה ל-99 שקל לחודש עם חבילת גלישה בנפח 1 ג'יגה, או ל-119 שקל לחודש ל-3 ג'יגה, והמהירות יורדת פלאים. אצל רמי לוי המחיר עולה ל-88 שקל לחודש

החברות פלאפון ורמי לוי תקשורת יוצאות במבצעים חדשים בניסיון להילחם במגרש של חברות הסלולר החדשות:אחרי שגולן טלקום הציעה 4 חודשי חינם למשפחות של לקוחות ותיקים, ו-HOT מובייל יצאה בעבר במבצע דומה, פלאפון היא חברת הסלולר הוותיקה הראשונה שמעתיקה את המבצעים האלה ומציעה, למשך 10 ימים, 3 חודשי חינם למצטרפים חדשים בלבד, למסלול שיחות והודעות SMS ללא הגבלה. רמי לוי, יוצא החל מיום א' הקרוב (27 בינואר) במבצע דומה למצטרפים חדשים: 3 חודשים "ללא הגבלה" בשקל אחד בלבד.  

ל-ynet נודע שברמי לוי תקשורת תכננו את המבצע כבר זמן מה ובפלאפון ככל הנראה ידעו עליו, שכן פלאפון היא החברה המספקת שירותי סלולר לרמי לוי תקשורת, שהיא חברה נטולת אנטנות משלה.

איפה יותר שווה ומהן האותיות הקטנות?

מה קורה אחרי 3 חודשים? אצל לוי המחיר החודשי יעלה ל-88 שקל. המסלול כולל שיחות והודעות

בפלאפון, מדובר כאמור במבצע ל-10 ימים, החל מהיום, באמצעותו תוכלו להצטרף לחברה, כששלושת החודשים הראשונים - בחינם ואחריהם החשבונית החודשית תאמיר ל-99 שקל בחודש עבור שיחות והודעות ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה. אם תבחרו ב-3 ג'יגה גלישה - תשלמו 118.90 שקל. בכך פלאפון היא החברה הוותיקה הראשונה שמציעה חודשים חינם.

בחישוב ממוצע לשנה המחיר למסלול עם 1 ג'יגה יעלה 74.25 שקל לחודש והמסלול עם 3 ג'יגה גלישה יעלה לכם 89.25 שקל לחודש- כך שהמחיר של לוי מוצלח יותר לחודש מכל הבחינות, אבל אין אפשרות להגדלת חבילת הגלישה.

בפלאפון, יש אותיות קטנות: משום מה, פלאפון אינה מציעה את המסלול ואת פרטיו באתר האינטרנט שלה וקיבלנו את המידע מנציג בשירות המכירות של החברה.

מסתבר שהמסלול כולל מהירות הורדה של 42 מגה ומהירות העלאה של 5.76 מגה– כשאחרי 3 חודשים המהירות יורדת למהירות הורדה של מגה 4 והעלאה של 2 מגה. מי שרוצה להישאר במהירות הקודמת הגבוהה- יצטרך לשלם על כך 14.90 שקל בחודש וחייב לפנות בעצמו לחברה. אצל רמי לוי המהירות היא 4 מגה והעלאה של 2 מגה מלכתחילה. פרטים נוספים על המסלולים באתר"כמה זה?".

פלאפון העלתה את המחיר של המסלול ב-69 שקל לחודש

לפלאפון יש כבר מסלול "אנלימיטד", שתמחורו מעיק ומורכב: המסלול עולה 119 שקל לחודש, SMS וגלישה ללא הגבלה, גלישה בנפח 3 ג'יגה. בעצם יש כאן הטבת ניוד בסך 20 שקל לחודש והחזר קבוע של 20 שקל לחודש, כשהמחיר עולה ל-139 שקל אחרי 4 חודשים. הזיכוי החודשי  הזה יינתן בכפוף לצריכה של 50 יחידות בחודש.

פלאפון אף מחביאה מסלול "ללא הגבלה" + 3 ג'יגה גלישה ב-79 שקל בחודש, שמתומחר באופן המסובך הבא: 238.90 שקל לחודש, מינוס החזר קבוע של 129.90 שקל בחודש, כך שהמחיר החודשי עומד על 109 שקל לחודש. לקוחות חדשים מקבלים הטבת ניוד של 30 שקל בחודש לחצי השנה הראשונה כך שהמחיר בעצם עומד על 79 שקל לחודש ל-6 חודשים ו-109 שקל לחודש לחצי שנה נוספת.

בעבר נציגי מכירות הציגו את המסלול כמסלול ב-69 שקל לחודש למשך חצי שנה (התמחור המקורי שלו היה 249.90 שקל לחודש מינוס 129.90 שקל לחודש, מינוס 50 שקל הטבת ניוד = 69 שקל בחודש למשך חצי שנה) אולם אחרי פרסום ב-ynet המסלול הוצג כמסלול ב-249.90 שקל בחודש וכרגע כ-238.90 שקל בחודש - לכאורה ירידת מחיר אך למעשה עליית מחיר מ-69 שקל לחודש בחצי השנה הראשונה ל-79 שקל לחודש בחצי השנה הראשונה. במסלול הזה, בעצם תשלמו בממוצע 94 שקל לחודש, בחישוב לשנה, כך שהוא פחות משתלם מהמבצע החדש.

מה מציעות שאר החברות?

החברות המובילות במבצעי הסלולר, גולן טלקום ו-HOT מובייל, עברו מאז מבצעי "חודשי החינם", למבצעים אחרים: 49 שקל לחודש למשך חצי שנה, כשהמבצע הסתיים כבר ב-HOT מובייל והוחלף במבצע אחר: 9.90 שקלים למסלולר "ללא הגבלה" + מנוי ל-HOTnet, ספק האינטרנט הביתי שלHOT. אחרי חצי שנה המחיר עולה ל-99 שקל לחודש לשני השירותים. גולן האריך את המבצע שלו: 49 שקל לחודש עד ל-24 בפברואר.

ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח 1 ג'יגה. מכאן שהמחיר לחודש, למשך שנה, לשם הדגמה, יעמוד אצל לוי על 66.25 שקל.

במקביל, בהום סלולר מציעים 69 שקל לחודש ל-3 חודשים ויצאו לאחרונה במבצע נוסף: 100 דקות מתנה למצטרפים חדשים במסלול למדברים מעט, עד 31 במרס. ב-YouPhone מציעים 39 שקל לחודש למסלול "ללא הגבלה" עם 1 ג'יגה גלישה (ניתן להגדיל ל-3 ג'יגה בתוספת של 10 שקלים בחודש) - המבצע של YouPhone אמור להסתיים מחר. המבצע של 012 מובייל - 44 שקל לחודש ללקוחות חדשים וותיקים - אמור היה להסתיים מחר אך בחברה ימשיכו להציע אותו.

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות