דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

Hotmobile - סוגרת חלק מהמסלולים

החברה ביטלה את המסלול ב-10 אג' לדקה, SMS ומגה גלישה, שהיה ללא דמי מנוי ואת מסלול 89 שקלים ללא הגבלה. Ynet בשיתוף "כמה זה?"

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

HOT מובייל: בוטל מסלול "לא דיברת לא שילמת"

21.1.13 מירב קריסטל, Ynet בשיתוף "כמה זה?"

החברה ביטלה את המסלול ב-10 אג' לדקה, SMS ומגה גלישה, שהיה ללא דמי מנוי, והשאירה מסלול למדברים מעט בתשלום התחלתי חודשי של 10 שקל. בכך היא ביטלה את האופציה לקבל חשבונית של אפס שקלים בחודש אם לא דיברתם כלל. בנוסף, החברה ביטלה את מסלול 89 שקלים לחודש למסלול ללא הגבלה לא כולל חו"ל.

חברת הסלולר HOT מובייל ביטלה את המסלול היחיד ללא תשלום חודשי קבוע. מדובר במסלול ל"מדברים מעט" שתומחר ב-10 אג' לדקה, 10 אג' להודעת SMS ו-10 אג' ל-1 מגה. הודעת MMS עלתה במסגרתו 29 אג'. החברה עדיין מוכרת מסלול נוסף למדברים מעט, אך בתשלום חודשי של 10 שקלים.

נציגת שירות אמרה ל-ynet בטלפון: "המסלול הזה בוטל היום". המסלול שאף הוסר לאחרונה מאתר האינטרנט של החברה, היה המסלול הראשון למדברים מעט שהציעה מרגע השקתה במאי 2012, כשכחודשיים אחריו, החלה להציע מסלול נוסף למדברים מעט, "10+"שמו, הדומה מאוד למסלול אותו השיקה גולן טלקום עם תחילת פעילותה.

המסלול שנותר, "10+", אותו תוכלו למצוא באתר כמה זה, מתומחר כך: 10 שקלים לחודש הכולל 50 דקות לכל היעדים בארץ, 50 הודעות לכל הרשתות, 10 דקות שיחה לחו"ל ל-30 יעדים ו-10 מגה גלישה. תעריפי חריגה: 10 אג' לדקה בארץ להודעה לכל 1 מגה. חריגה בדקות לחו"ל: התמחור תלוי ביעד השיחה. הודעת תמונה, MMS, לא נכללת בחבילה ועולה 29 אג'. הוא משתלם יותר מהמסלול שבוטל למי שמשתמש בלמעלה מ-99 יחידות (שיחה/SMS/מגה), אך פחות משתלם לעומת המסלול שבוטל, למי שמשתמש בפחות מכך.

המסלול שנותר: משתלם יותר בגולן טלקום

המסלול הזה דומה להפליא למתכונת של המסלול למדברים מעט בגולן טלקום, שכולל תשלום חודשי של 9.90 שקלים בחודש עבור 60 דקות, 60 הודעות SMS או MMS ו-10 מ"ב גלישה.

אם מנצלים את מלוא החבילה במסלול החדש של HOTמובייל: 50 דקות, 50 הודעות, 10 דקות ל-30 מדינות ו-10 מ"ב המחיר עומד על כ-8.3 אג' ליחידה, בחישוב גס. החבילה של גולן, למרות שאינה מכילה דקות לחו"ל, לכאורה משתלמת יותר בניצול מלא: 7.6 אג' ליחידה בניצול מלא. גם הודעת MMS זולה יותר בגולן לעומת המסלול של HOTמובייל.

לחברה עוד מסלול נוסף ללא הגבלה: שיחות והודעות ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ללא הגבלה וכן 3 ג'יגה נפח גלישה ב-99 שקל - מסלול שהושק עם השקת החברה. מסלול נוסף דומה ללא שיחות לחו"ל ב-89 שקל נסגר גם הוא. 

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות