דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

HOT מובייל מציעה חודשיים חינם עם התחייבות

המבצע החדש מיועד למתניידים דרך אתר האינטרנט של החברה בלבד, למסלולים "ללא הגבלה" של החברה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

HOT מובייל מציעה חודשיים חינם עם התחייבות

המבצע החדש מיועד למתניידים דרך אתר האינטרנט של החברה בלבד, למסלולים "ללא הגבלה" של החברה. HOT מחזירה בעקיפין את ההתחייבות לסלולר: תקבלו חודשיים חינם רק אם תהיו מחוברים 62 יום לחברה. HOT מובייל: "אין התחייבות, נדאג לתקן את הנוסח באתר"

2.12.12 מירב קריסטל, ynet בשיתוף אתר "כמה זה?"

ההתעוררות בסלולר נמשכת עם מבצע חדש של HOT מובייל הכולל התחייבות, לכאורה בניגוד לחוק: HOT מובייל מגיבה למבצע של גולן טלקום ללקוחות חדשים ומציעה כעת חודשיים חינם למצטרפים חדשים דרך אתר האינטרנט שלה בלבד, המניידים את המספר שלהם מחברה אחרת. על המצטרפים החדשים להצטרף למסלולים "ללא הגבלה" ב-99 או 89 שקל לחודש לשיחות, הודעות ו-3 ג'יגה נפח גלישה, כשההצטרפות למבצע: עד 31 במרס 2013.

באותיות הקטנות של מבצע "חודשיים מתנה למתניידים באתר", ניתן לראות ש-HOT מובייל מקימה לחיים את ההתחייבות: מחיר המבצע יינתן רק בתנאי שהמצטרף יישאר 62 יום בחברה מיום ההצטרפות אתר. מכאן שתתבקשו להישאר בחברה מינימום חודשיים ויומיים, כך שבכל מקרה תידרשו לשלם 89 או 99 שקל לחודש בחודש השלישי להצטרפותכם בחברה. בכך, HOT בעצם מונעת מלקוחות להצטרף לחברה למשך חודשיים בלבד - ולנטוש.

אמנם לא מדובר בתקופות ההתחייבות האימתניות שהיו נהוגות בעבר, של שנה או 36 חודשים, אך התחייבות זו התחייבות: אם לא תישארו בחברה מינימום 62 יום לא תקבלו את מחיר המבצע, כך עולה מהכתוב בתקנון. כל זאת למרות שמשרד התקשורת אסר על חברות התקשורת לכבול לקוחות לחברות.

גולן טלקום ניסו זאת קודם?

גם בגולן טלקום נסו לאחרונה להחיות את ההתחייבות: בחברה יצאו לאחרונה במבצע: 49 שקל לחודש למסלול שיחות והודעות "ללא הגבלה" ו-3 ג'יגה גלישה, ללקוחות חדשים, כשלפני כן הציעו ללקוחות ותיקים לצרף חברי משפחה וקבל 4 חודשים חינם.

במסגרת המבצע החדש, אמרו נציגי שירות בטלפון למתעניינים, כי מי שיעזוב לפני תום חצי השנה של המבצע יתבקש לשלם על החודשים בחברה מחיר מלא - כלומר יחזיר לחברה 50 שקל פר חודש. הבעלים של החברה, מייקל גולן, הכחיש את הדבר ובכך ביטל את דברי נציגי השירות.

המבצע הקודם של HOT שכלל גם הוא למעלה מחודש חינם, הסתיים ב-20 בנובמבר. נראה שהמבצע החדש הזה, הוא המשכו של המבצע הקודם, רק באתר בלבד. 

המלחמה שהתעוררה מחדש בסלולר לא פסחה על חברות אחרות: בחברת YouPhoneמציעים מחיר של 79 שקל לחודש, ללא הגבלת זמן ובחברת הום סלולר החלו להציע 69 שקל בחודש לחצי שנה. בחברות הסלולר הוותיקות לא טרחו להגיב, בינתיים. בסלקום הציעו באופן זמני ללקוחות 79 שקל בחודש. תאריך הניוד או המבצע לא כולל התחייבויות על מכשירי סלולר.

מ-HOT מובייל נמסר בתגובה: "אין התחייבות מצד הלקוח. אנו נדאג לתקן את הנוסח באתר".

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות