דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

בזק משיקה אינטרנט אלחוטי ציבורי - גם בחו"ל

בזק משיקה שירות Public WiFi, אינטרנט אלחוטי ציבורי וחברתי הנקרא Bezeq Free WiFi. כעת ניתן ליהנות מהשירות גם בחו"ל.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

בזק משיקה אינטרנט אלחוטי ציבורי

אוגוסט 2012, מערכת "כמהזה?"

בזק משיקה שירות Public WiFi, אינטרנט אלחוטי ציבורי וחברתי הנקרא Bezeq Free WiFi.

מדובר בשירות חדש המאפשר ללקוחות בזק לגלוש באופן אלחוטי ובחינם מהסמארטפון, הטאבלט ומהמחשב הנייד, גם כשהם נמצאים מחוץ לבית.

איך זה עובד? כל לקוח ישתף, באופן מאובטח, חלק קטן מחבילת הגלישה שלו, ובתמורה ייהנה מגלישה חופשית ובחינם ברחבי הארץ. כך למעשה, כל נתב ביתי ישמש כ- Hotspot.

לבזק כ-850 אלף לקוחות עם נתבים אלחוטיים, המהווים Hotspots פוטנציאליים ברחבי הארץ. כל מי שנרשם לשירות נותן הסכמתו לשתף חלק קטן מחבילת הגלישה שלו, ובתמורה מקבל את האפשרות לגלוש חופשי ברשתות אלחוטיות של אחרים שהצטרפו גם לשירות. כמו כן, הוא יוכל גם לגלוש באופן חופשי ברשתות שבזק תפרוס בבתי העסק.

מדובר ברשת אלחוטית מאובטחת ונפרדת מהרשת הפרטית ולא תתאפשר כל גישה לרשת הביתית של הלקוח. לקוח הנמצא מחוץ לבית ומעוניין לגלוש באמצעות האינטרנט החברתי, יחפש רשת פתוחה בשם Bezeq Free, אליה יוכל להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמה שהגדיר לעצמו בתהליך הרישום.

בנוסף, יצרה בזק שיתופי פעולה עם בתי עסק גדולים, בפריסה ארצית. בימים אלו השירות מתחיל לפעול ברשתות באג, סניפי המשביר לצרכן, תחנות דלק, פיצה האט, רשת רנואר, איל מקיאג' ועוד.

ניתן להצטרף לשירות באמצעות אתר בזק, בעמוד הפייסבוק של בזק או באמצעות אפליקציה ייעודית שבזק הקימה לטובת המהלך, בשם "Bezeq Free WiFi", הניתנת להורדה במכשירים תומכי אנדרואיד ובקרוב גם באייפון. במידה ובתהליך הרישום ימצא כי הנתב שברשות הלקוח אינו תומך בשירות, הלקוח יקבל הודעה שעליו להחליף את הנתב באמצעות משלוח עד הבית, או בחנות בזק הקרובה למקום מגוריו.

כעת ניתן להינות מהשירות גם בחו"ל, בזכות שיתוף הפעולה שיצרה בזק עם חברת ipass. השירות זמין ברוב שדות התעופה בעולם, באלפי בתי מלון ובמאות אתרי תיירות. בתאריכים 15.8-31.10 (עד תום תקופת החגים) יוצע השירות בחינם. לאחר תקופה זו יוכלו חברי האינטרנט החברתי לנצל שעתיים גלישה חינם ברשת ipass.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

תגובות